Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2012 MTV motor hacmine değil, emisyona göre hesaplanacak.  (Okunma sayısı 6089 defa)

Ynt: 2012 MTV motor hacmine değil, emisyona göre hesaplanacak.
« Yanıtla #14 : 07 Aralık 2011, 08:42:42 »
arabanın katını falan söktürüyorduk,şimdi bırak söktürmeyi artık esktradan 2 susturucu daha koyarız eksoza :D

« Yanıtla #15 : 07 Aralık 2011, 22:44:23 »
arabanın katını falan söktürüyorduk,şimdi bırak söktürmeyi artık esktradan 2 susturucu daha koyarız eksoza :D

Lpg tak Alper, "0"  emisyon :D

« Yanıtla #16 : 07 Aralık 2011, 23:20:47 »
Lpg tak Alper, "0"  emisyon :D

bana mı diyorsun buğra, ben bmwye lpg takan adamım  ;D

« Yanıtla #17 : 07 Aralık 2011, 23:57:27 »
bana mı diyorsun buğra, ben bmwye lpg takan adamım  ;D
Bu fiyatlarla dürüst olmak gerekirse hangi arabayı alırsam alayım lpg taktırırım. O kadar çok lpg li araç var ki tüm ülke istemeden süper çevreci oldu :D Bu kadar ağır vergilerle işleyen bir devlet ne mantıkla bu yasayı çıkartıyor, merak ediyorum. Muhakkak altından bir şey çıkacak, ya da lpg li araçları benzin ile değerlendirecekler. O zaman yanarız işte.

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #18 : 08 Aralık 2011, 04:26:08 »
Bu fiyatlarla dürüst olmak gerekirse hangi arabayı alırsam alayım lpg taktırırım. O kadar çok lpg li araç var ki tüm ülke istemeden süper çevreci oldu :D Bu kadar ağır vergilerle işleyen bir devlet ne mantıkla bu yasayı çıkartıyor, merak ediyorum. Muhakkak altından bir şey çıkacak, ya da lpg li araçları benzin ile değerlendirecekler. O zaman yanarız işte.

açıkçası ben daha bir 4-5 sene daha geçiş yapılabileceğibi düşünmüyorum. geçilirse de son kısımda yazdığın kaçınılmaz gibi. sonra haydiii mahkemeye itirazlar. yürütmeyi durdurmalar.yürütmeyi durdurmaya itirazlar vs. çok karışacak ortalık. çok
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.