Gönderen Konu: 2011 model Golf Cabrio  (Okunma sayısı 16662 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2011 model Golf Cabrio
« Yanıtla #28 : 03 Mart 2011, 14:46:55 »
Mk1'i tek geçerim gerisi hikayeeee  :sevgi: Bu arada facede Cabriolet Club diye bi site var arkadaşlık isteği gönderdim kabul ettim ordan bi hatun msn adresimi eklemiş konuştuk ettik vs arabasını göstersi Mk3 cabrio VR6 hatuna mı baksam arabaya mı baksam  :-X
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 04 Mart 2011, 03:41:57 »
Mk1'i tek geçerim gerisi hikayeeee  :sevgi: Bu arada facede Cabriolet Club diye bi site var arkadaşlık isteği gönderdim kabul ettim ordan bi hatun msn adresimi eklemiş konuştuk ettik vs arabasını göstersi Mk3 cabrio VR6 hatuna mı baksam arabaya mı baksam  :-X

bence arabaya :)))

Çevrimdışı Hightech

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 06 Mart 2011, 22:10:45 »
VW nin tasarımcıları Kia ya gitti.
Yeni tasarımcılarların yaptıkları bunlar.

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #31 : 07 Mart 2011, 15:45:38 »
golf IV'nın ön far dizaynı olsun arka stop dizaynı olsun hoş görünüyor göze. ama cabrio'da o görünümü vermemiş. belki de araç dizaynı o kadar hatalı ki o bnile güzelleştirememiş de diyebilirim.

hatchback bir aracın cabriosunu çıkartacaklarsa estetiği sağlamak adına mutlaka bar koymalılar. barsız bir dizayn belki bagaj kapağı bariz bir modelde hoş görünebilirdi. ama golf olmuyor be ağa.

Estetik sıfır. mk1 in yanında tüm kasalar sönük kalıyor.

kesinlikle katılıyorum. mk1 her şeyiyle başka.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 07 Mart 2011, 21:30:50 »
ama adı uzerınde dı mı mk1. hersyın ılk olanı guzel ılk ask mesela o da esıttır mk1 :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 08 Mart 2011, 00:41:49 »
ama adı uzerınde dı mı mk1. hersyın ılk olanı guzel ılk ask mesela o da esıttır mk1 :)
:tamamdir

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 08 Mart 2011, 03:02:30 »
:tamamdir

gökhan seninle oturup bi kahve içip muhabbet etmek lazım :) aynı kafadayız en onemlı sey k1 ım neden bu kadar onemlı bılmıyorum ama herseyım...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 09 Mart 2011, 01:10:12 »
gökhan seninle oturup bi kahve içip muhabbet etmek lazım :) aynı kafadayız en onemlı sey k1 ım neden bu kadar onemlı bılmıyorum ama herseyım...
İçeriz abi ayıp ettin aynen ya kirli havada bile giderken özen göstererek gidiyorum kıyamıyorum  :sevgi: Acaba diyorum cabrio olunca bi başka mı oluyo  :melek:

Çevrimdışı yusa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 09 Mart 2011, 03:07:50 »
İçeriz abi ayıp ettin aynen ya kirli havada bile giderken özen göstererek gidiyorum kıyamıyorum  :sevgi: Acaba diyorum cabrio olunca bi başka mı oluyo  :melek:

farklı olyor dersek nıspet gıbı olur ama benım mk1 askımı cabriolet daha da alevlendirdi 24 saat onu dusunuyorum hatta bu gece barda parcanın ıcındekı okarlardan bırını yanlıs bastım kı en ıyı bıldıgım parcalardan bırı :) solıste de donup 215 mı alalım 205 mı dedım lastıklerı :) onu mu dusunuyordun dedı parca bıtınce evet dedım :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 09 Mart 2011, 07:08:52 »
farklı olyor dersek nıspet gıbı olur ama benım mk1 askımı cabriolet daha da alevlendirdi 24 saat onu dusunuyorum hatta bu gece barda parcanın ıcındekı okarlardan bırını yanlıs bastım kı en ıyı bıldıgım parcalardan bırı :) solıste de donup 215 mı alalım 205 mı dedım lastıklerı :) onu mu dusunuyordun dedı parca bıtınce evet dedım :)
;D