Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2011 model Golf Cabrio  (Okunma sayısı 16657 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: 2011 model Golf Cabrio
« Yanıtla #14 : 02 Mart 2011, 14:08:06 »
Estetik sıfır. mk1 in yanında tüm kasalar sönük kalıyor.
Mk3'le biraz oynadıktan sonra oda çıtır oluyo ama Mk1'in yerini tutmuyo yinede  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
« Yanıtla #15 : 02 Mart 2011, 14:09:27 »
eğer bu aracı çıkaracaklarsa hiç çıkarmasınlar. vw, yeni nesil golflerde neyin kafasını yaşıyor çok merak ediyorum :bekleriz: >:( :-\ ??? :(
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #16 : 02 Mart 2011, 14:12:05 »

YouTube
        - VW MK1 Golf GTi Vilkus Cabriolet 003

Söylediğim sistem bu üstünü açmadıktan sonra hiç bişeye benzemiyo bence en iyisi Soft Top hem üstü açık hem üstü kapalı cazibeli :sevgi:

Çevrimdışı rsb

« Yanıtla #17 : 02 Mart 2011, 14:29:37 »
Eos hard top, Golf soft top muş...  :)

olaya su acıdan da bakarsak ... eos  : sıfır bagaj  ,   golf : yeterli bagaj ... ben boyle dusunuyorum ...

« Yanıtla #18 : 02 Mart 2011, 14:34:05 »
Estetik sıfır. mk1 in yanında tüm kasalar sönük kalıyor.
erşan abi yeni üyeyim öm atamıyorum ve size ulaşmaya çalışıyorum. e-posta adresinizi yollar mısınız? [email protected]

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #19 : 02 Mart 2011, 18:07:55 »
bence direk olayını kaldırmaları iyi ama sanmıyorum bu arabayı çıkaracağını güncel kasaya göre shopla oluşturulmuş bi prototip bence.vw değiştirecektir cabrioyu passat cc gibi bi aerodinamik bekliyorum ben açıkçası

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #20 : 02 Mart 2011, 18:14:02 »
bence direk olayını kaldırmaları iyi ama sanmıyorum bu arabayı çıkaracağını güncel kasaya göre shopla oluşturulmuş bi prototip bence.vw değiştirecektir cabrioyu passat cc gibi bi aerodinamik bekliyorum ben açıkçası
Ahhh ahh o direğin dili olsada konuşsa az mı üzerine çıkıp millete bağırırdık  ;D

« Yanıtla #21 : 02 Mart 2011, 19:59:49 »
bende direk olması taraftarıyım aslında degısık bı guzellık katıyor araca ve allah gostermesın bı takla attıgında o dıregın ne kadar onemlı oldugunu daha ıyı anlar ınsan ve yazın gece guzel manzaralı bı yere cekıp dıregın uzerıne oturup ayaklarıda on cama uzatında huthesem oluyor ya :) gokhan sen de kesın yapmıssındır :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #22 : 02 Mart 2011, 20:17:44 »
bende direk olması taraftarıyım aslında degısık bı guzellık katıyor araca ve allah gostermesın bı takla attıgında o dıregın ne kadar onemlı oldugunu daha ıyı anlar ınsan ve yazın gece guzel manzaralı bı yere cekıp dıregın uzerıne oturup ayaklarıda on cama uzatında huthesem oluyor ya :) gokhan sen de kesın yapmıssındır :)
Fotolarımı koysam  :D

« Yanıtla #23 : 02 Mart 2011, 20:47:35 »

YouTube
        - VW MK1 Golf GTi Vilkus Cabriolet 003

Söylediğim sistem bu üstünü açmadıktan sonra hiç bişeye benzemiyo bence en iyisi Soft Top hem üstü açık hem üstü kapalı cazibeli :sevgi:
gökhan ben sana katılmıyorum bence 10 numara olmuş adamın hard topu...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #24 : 02 Mart 2011, 21:16:35 »
gökhan ben sana katılmıyorum bence 10 numara olmuş adamın hard topu...
Ben beğenmedim Cihan abi bunu kullanıcağıma sağlam bi vinly tente yaptıurtırım daha iyi bune böyle Robocopun arabası gibi  :)

« Yanıtla #25 : 02 Mart 2011, 23:02:03 »
soft top bizim neyimize? abiler, kardeşler sahil şeridi olsa neyse ama burda EOS'u tek geçerim kimse kusuruma bakmasın..ben de çok isterim ama garaj ister dışarda 3 kuruşluk arabaların boyasını çizen cabriolara ne yapmaz diye düşünmeden edemiyorum  :bekleriz:

« Yanıtla #26 : 03 Mart 2011, 03:11:15 »
Fotolarımı koysam  :D

gerek yok inanıyorum :)

« Yanıtla #27 : 03 Mart 2011, 03:24:51 »
tavanı kopmuş golf 6 gıbı . bıraz bı degısıklık olur ne bıleyım . audı a3 un cabrıosu gıbı olmuş. yanı çok çirkin r tampon falan kurtarmaz bu arac. ancak önden goruntuyu kurtarır. estetık sıfır hakkaten. bı kalıp oturttu vw. polosundan tut transporter a kadar aynı dızayn. mantar olmuş :)
ok men 8) let s go   :halazn: