Gönderen Konu: 2009 model opel astra sw cosmo dizel mi sıfır ford focus mu?  (Okunma sayısı 9476 defa)

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
arkadaşlar 2009 model astra sw cozmo donanımlı dizel bir araç buldum fiyatı 35,000 tl araç temiz e benziyor kazası ve boyası yok.ama focus hb de düşünüyorom onun fiyatıda aynı donanımda sıfırı 45000 tl acil yardım

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2009 model opel astra sw cosmo dizel mi sıfır ford focus mu?
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2010, 19:49:51 »
astra 6 ileri olanlardansa iyidir. focus da çözülemeyen kronik turbo hortumu patlaması var malesef

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2010, 16:11:35 »
Focus cok guzel duruyor. Motoruda cok guclu ama ben focusun sedanlarını begenıyorum bence hb eski kasalara yakısıyordu. Mete bey Kronik sorun dediğiniz olay ne sıklıkla oluyor ve cok pahalı birşey mi acaba?

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2010, 20:04:19 »
ne sıklıkla olduğunu bilmiyorum ama ankara tan oto da bir arkadaşım bahsetmişti focus tdci almaya niyetlendiğim zaman
eşimde sedan tdci var cvt şanzumanlı olanlardan. artık üretilmiyor cvt şanzuman. onlarda baya sıkıntılı.
yeni kasa 5 ileri olanlar fena değil ama.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Mayıs 2010, 10:21:42 »
fordun cvt şanzuman sorunu bizim komşununda başına gelmişti, bende sorunlu diye duymuştum.
Astra 1.3 cdti 6 ileri var arkadaşımda.Vites oranları dizele göre bile çok kısa, motor gürültüsü sivrisinek gibi.Performansı dizel boraya göre bile çok zayıf, onun dışında tasarım ve konforu gayet güzel..Aşağı tükürsen sakal yukarısı bıyık.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #5 : 21 Mayıs 2010, 14:38:43 »
Kırmızı yeni kasa JETTA yakışır bence senin kinin yanına erol..  :tamamdir
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı al_pacino

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Mayıs 2010, 15:46:24 »
fordun cvt şanzuman sorunu bizim komşununda başına gelmişti, bende sorunlu diye duymuştum.
Astra 1.3 cdti 6 ileri var arkadaşımda.Vites oranları dizele göre bile çok kısa, motor gürültüsü sivrisinek gibi.Performansı dizel boraya göre bile çok zayıf, onun dışında tasarım ve konforu gayet güzel..Aşağı tükürsen sakal yukarısı bıyık.

Abi dizel bora 1.9 TDI kötü bir motoru yokki. Astra ise 1.3 kötü olsun ondan da bence

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Mayıs 2010, 23:11:36 »
1.3 motor  iyidir. az yakar. performanslı araçtan kastınız , aracın kaçması, bastıkça gitmesi ise bence Türkiye yollarında araba ne kadar az giderse o kadar iyi.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Mayıs 2010, 01:06:33 »
Abi dizel bora 1.9 TDI kötü bir motoru yokki. Astra ise 1.3 kötü olsun ondan da bence

Pardon.Demek istediğim; 240.000 kmde 2001 bora dizel, 2009 astra cdti'dan daha kuvvetli ve şanzuman oranları daha uygun demek istemiştim.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Mayıs 2010, 23:22:55 »
Kırmızı yeni kasa JETTA yakışır bence senin kinin yanına erol..  :tamamdir

dizeli çok para astra cosmo daha ağır basıyor. hem fiyat hem donanım anlamında