Gönderen Konu: 2006-2007 pololardaki büyük problem  (Okunma sayısı 5618 defa)

Çevrimdışı mehmet67

• Profili Görüntüle
2006-2007 pololardaki büyük problem
« : 20 Haziran 2009, 10:21:26 »
Arkadaşlar 2006 polom var.Araçım 13,600 km. de alternatör kayışı ve trigel kayışını kopardı ,garanti kapsamında idi.araçıma serviste kedi girdiğini söyleyip kapsam dışı bıraktılar, ücreti ödemek zorunda kaldım.Tüketiciler derneğine başvurduğumda davayı  kazandım.doğuş oto bana ödeme yapamıyacağını fiyatın yüksek tükteticiler derneği sınırını aştığını söylediler,bu arada bende ufak bir araştırma yaptım. Benim gibi madur olan en az 10 araç tespit ettim,hepsinede kedi girdiğini söylemişler.Tabii aracın içinde kediden eser yok. Bende bu arada avukat aracılığı ile icra takibi başlattım son gün itiraz ettiler.Hakim benim avukatımı çağırmadan davanın reddine ve bir daha açılmamak üzere kapanmasına karar verdi.Bende inatla bu işin peşini bırakmayacağım, davayı avrupaya  taşımayı düşünüyorum .böyle aracı olanlar bana ulaşsın saygılar

Çevrimdışı g_vg

• Profili Görüntüle
Ynt: 2006-2007 pololardaki büyük problem
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2009, 10:39:09 »
çok ilginç bir durum
inşallah doğuştan verdiğin o parayı söke söke alırsın arkadaşım

Çevrimdışı CeM öZeR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Haziran 2009, 10:49:30 »
Doğuş bu herşey beklenir.Ama bu poloların veya volkswagenin sorunlu olduğu değil doğuşun sorunlu bir firma olduğunu kanıtlıyor.Yanlış anlamayın bizde kayseri yetkili servisi özsa otomotiv hissedarlarından biriyiz ama doğuştan ne çektiğimizi Allah biliyor... >:(

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2009, 12:15:28 »
 Kedidir o kedi muhabbetine dönmüş olay.... Şimdi insanın aklına bu durumlarda ne geliyor biliyormusunuz... Doğuşun VW tarafından Tam yetkili servis olmadığı... Türkiyede nedense böyle kalpazanlıklar olabiliyor...  Tam yetkili servis niçin garantisi olan bir araç için böyle polemiklere girerki... Satan mennun alan memnun....  Yapıcakları Garanti kapsamında onarımı yapıp VW ye raporu verip paralarını almak...   Tabi yapılan işin TR deki kullanıcıdan alınıcak faiş fiyat ile VW den alınacak gerçek rakam da bu tür 3 kağıtları ortaya çıkarabilir...

Malum TR de VW servislerinin parça fiyatları dudak uçuklatıyor... En son 2004 model POLO ya bizim ustada servisten Yağ pompası sormuştu.... Fiyat italyan pompa için 630TL KDV dahil... Müşteriyi bursaya özel servise yönlendirdik git ordan al isim vermiyecem, italyan aynı parça 260TL KDV dahil...
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2009, 12:19:32 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Haziran 2009, 10:34:34 »
kardeşim olayı birde almanya vw ye bildirsen bir yazı ile hatta probleminin mahkemelik olduğunu işin ciddi boyutlara ulaştığınıda söylersen belki almanlar devreye girer

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Haziran 2009, 12:13:57 »
         Evet istersen merkeze bir mekutp yazabilirsin.

Çevrimdışı mehmet67

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Haziran 2009, 12:43:56 »
Almanyayada 5 , 6 tane mail attım onlarda çok uzakta olduklarını ve doğuşun ilgileneceğini söylediler.Malesef çözüm bu değil

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Haziran 2009, 14:34:18 »
Almanyayada 5 , 6 tane mail attım onlarda çok uzakta olduklarını ve doğuşun ilgileneceğini söylediler.Malesef çözüm bu değil

EU mahkemesine aktar direkt VW yi... Bak nasıl koşturuyolar ozaman... TR ye bile teknik adam yollarlar...

İşte bu durumlarda hemen resimlemek lazım... Kayışlar koptuğu gibi resim edeceksin elinde delil olacak ve özellikle servise çekildiğinde orda servis elemanları ile birlikte....  Ve çok mantıksız bir olay bu kedi madem V kayışa sıkıştı parçalandı hiçmi cesedi kalmadı orda yada kanı...  Ve triger kayışını nasıl kopartabiliyor oda çok zor muhafazası var...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı SoundCarMan

• Forumillegal.com<<--
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Haziran 2009, 00:57:18 »
Doğuş oto klasiği bunlar ;D :D

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Haziran 2009, 01:09:54 »
bu işte başka bir durum vardır  diye kimse düşünmüyor bazı durumlarda almanya ile yazışmaya geçiliyor almanya sorunu kabul eder yada etmez doğuş oto da ona göre müşteriye döner ....

doğuş oto müşterilerine çok değer verir ve yapabileceği herşeyi yaparlar ...

!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 22 Haziran 2009, 20:02:17 »
bu işte başka bir durum vardır  diye kimse düşünmüyor bazı durumlarda almanya ile yazışmaya geçiliyor almanya sorunu kabul eder yada etmez doğuş oto da ona göre müşteriye döner ....

doğuş oto müşterilerine çok değer verir ve yapabileceği herşeyi yaparlar ...

Ben sana durumun ne olduğunu söylimmi.. (DÜRÜSTLÜK) Bizim türk insanımızın başaramadığı bir olgu...

Çevrimdışı infore

• belki çok uzakta....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Haziran 2009, 00:16:24 »
ya bunların ozel servısıde aynı normalıde bendede degısık problemlerı forum sayfasına yazdım.. adamları verdıgı cvp soyle; senın araba bızle dalga gecyor  yuhh bee   anlamıyoruz demıyorlarr dedıklerı lafa bak  nıyetı bozdum  servıse ıscı olarak calısmaya baslıcamm en azından kendım yaparımm baska care yok:)

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Haziran 2009, 11:49:37 »
ya bunların ozel servısıde aynı normalıde bendede degısık problemlerı forum sayfasına yazdım.. adamları verdıgı cvp soyle; senın araba bızle dalga gecyor  yuhh bee   anlamıyoruz demıyorlarr dedıklerı lafa bak  nıyetı bozdum  servıse ıscı olarak calısmaya baslıcamm en azından kendım yaparımm baska care yok:)
artı 10000000000,kesınlıkle katılıyorum  :tamamdir