Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2. denizli otomobil ve aksesuar fuarı  (Okunma sayısı 3949 defa)

2. denizli otomobil ve aksesuar fuarı
« : 29 Kasım 2007, 12:37:57 »

Ynt: 2. denizli otomobil ve aksesuar fuarı
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2007, 12:38:30 »
s3 ve s5 :sevgi:

« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2007, 12:39:45 »
Tesekkurler paylasim icin.T5 guzel olmus.
Bu fuar devam ediyor mu?

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2007, 12:43:52 »
s3 demeyin bana yaaaaaaaa offfffffffffffffffffffffff
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2007, 12:48:23 »
fuar pazar aksamına kadar devam edecek, aslında pek güzel degil araba bayilerinin geldiği toplu galeri gibi, aksesuar üzerine pek fazla bişi yok

« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2007, 15:14:20 »
fuar pazar aksamına kadar devam edecek, aslında pek güzel degil araba bayilerinin geldiği toplu galeri gibi, aksesuar üzerine pek fazla bişi yok

Anladim.Ben burdurda oturuyorum denizli burdan 1.5 saat surer.Hafta sonu aslinda bir yere gideyim diye dusunuyordum sehir disina cikayim diye bir dusuncem vardi.Sinavlardan sonra biraz kafami dagitayim hesabi :)
Fuar hakkinda detayli bilgi verirsen bende ona gore gelmek isterim.Anladigim kadari ile gelmeye degmez ama kac tane marka var yeni modellerden hangileri var acaba?Ona gore bende bir karar almak istiyorum.Hem gelmisken sizin gibi Denizli deki arkadaslarla da tanismak isterim.Birde fuar alani nerde acaba fuarla ilgili bir web sitesi var mi?

Hoscakal.

« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2007, 16:57:50 »
halilcim yarın ayrıntılı sekilde fuarı gezecem gelmeyi düsünürsen beklerim en iyi sekilde karsılarım seni basımın üstünde yerin var. yarın bu saatlerde izlenimlerimi aktarırım sana.

imprezamı crv mi seçim yap derseniz ikisi birden desem cok sey istemiş olmam heralde dimi :D