Gönderen Konu: 16V GTI için headers arayanlar buraya...  (Okunma sayısı 11617 defa)

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: 16V GTI için headers arayanlar buraya...
« Yanıtla #28 : 07 Ocak 2009, 00:26:45 »
Gani paypal hiç bir şekilde seni haklı bulmaz bu durumda. Bulunduğunun ülkenin gümrük durumlarını kendin göz önünde bulundurman gerekiyor. Satıcının takılıp takılmaması için kesin olarak yapmak zorunda olduğu bir şey yok. Ha yardımcı oluyorlar gift işaretliyorlar, düşük gösteriyorlar değerini bunlar da onların iyi niyetlerinden...

Özel şirket kargoları pahalı işte, o yüzden 30 pound ödemişsin. Devlet postasıyla yarı yarıya farkeder neredeyse.

Özel kargolarda gümrükte takılan ürünü geri göndermek için de para vermeniz gerekiyor, almazsanız mal zimmet ediliyor. Devlet postasında çok yüksek vergi çıkarsa geri göndertebiliyorsun ücret ödemeden satıcıya. Paranı kargo ücreti hariç geri alıyorsun ondan sonra. Kaybın posta ücreti oluyo yani...
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 07 Ocak 2009, 00:35:59 »
187 lira uçtu zaten,ben onu gözden çıkarttım Osman. Benimkisi artık loto misali :D

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 07 Ocak 2009, 08:42:16 »
187 lira uçtu zaten,ben onu gözden çıkarttım Osman. Benimkisi artık loto misali :D

senin iş hepten karışmış.umarım alırsın gani.

neticede bu gümrük işi sakat iş.arada vw tr den birini alamanyaya yollayıp komple getirtsek daha ucuza gelir.
ilk öncü olarak osman alamanyaya   :)
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 07 Ocak 2009, 08:45:41 »
Günaydın abi :)  Abi bak bu fikri tuttum ben. Yoksa benim arabanın eksikleri Türkiye hesabı ile 4-5binden aşağı gelmiyecek bana :D

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 07 Ocak 2009, 08:52:03 »
Atıf abi sen anlarsın :) Birde sana sorayım,benim gti'a headers ve ardından 60'lık düz boru egsoz sistemi(sesi kesmek için ortaya tüp ve spiral atılacak,zaten son susturucuda Remus),açık hava filtresi,vw motorsports phase3 171hp çip,268 dereceli egzantrik,kapak işleme bana aşağı yukarı kaç hp getirir??? Bunların ardına bulabilirsem 020 şanzıman koyarak vites oranlarını kısaltıcam. Plan şimdilik bu :D

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 07 Ocak 2009, 09:40:08 »
Günaydın herkese :D
Şartlara bakınca en temizi arabayla almanyaya girip işini halledip çıkmak.Nasıl bir ekmeği reçele bandırırsın öyle bişey :P
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 07 Ocak 2009, 10:04:44 »
Nasıl bir ekmeği reçele bandırırsın öyle bişey :P

benzetmeye bayıldım ya :D

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 07 Ocak 2009, 13:01:34 »
Günaydın abi :)  Abi bak bu fikri tuttum ben. Yoksa benim arabanın eksikleri Türkiye hesabı ile 4-5binden aşağı gelmiyecek bana :D

gümrük  e   ödediğimiz paralar yol su elektrik olarak size dönecektir. ::)
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır