Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 14 oz superturismo  (Okunma sayısı 52403 defa)

Ynt: 14 oz superturismo
« Yanıtla #28 : 04 Ekim 2007, 20:17:31 »
metin abim hayırlısı olsun diyerekten başlıyorum söze :)
gönlünden geçen şey olur inş :)

sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası
garip bir ilan oğuz nakit 600 takasda 500:S Metin abi Allah gönlüne göre versin bu arada :)
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #29 : 04 Ekim 2007, 20:20:05 »
evet yahu saçmalamış yani bol bol pazarlık payı var:)
birde jantlar boyalı gibin..ama metin abinin istediğindendi tam gzl olur gönlüne yatarsa :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #30 : 04 Ekim 2007, 22:33:54 »
abi ben elemanlarla gorustum, jantlar boyali, ortadaki yazilar gitmis, tamir yok diyo ama dusundurucu elbette, yinede bu jantta aklimda gidip bi gormek istiyorum tabee, canli 400 calisir dicem bakalim ne dicek :)

evet yahu saçmalamış yani bol bol pazarlık payı var:)
birde jantlar boyalı gibin..ama metin abinin istediğindendi tam gzl olur gönlüne yatarsa :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #31 : 04 Ekim 2007, 22:37:25 »
abim telefonunu felan bulabilirsen guzel olur, giderim ona, yerini tam bilmiom, aramam lasim gitmeden once :)

metin abi topkapıya yolun düşerse eğer teknik oto sanayi sitesinde jantcıların olduğu bi blok var kime sorsan söyler,,ilk köşedeki dükkanda  çok güzel şekil jantlar var yerli mal satmıyor zaten son uğradığımda 14 inç de baya bi model vardı ... aracında beyaz renkte ya abi siyah ve krom  yeni model jantlar daha güzel olur diye düşünüyorum ordan tahminimce güzel bir pazarlıkla 400-450 ye bi takım taktırırsın abi ayrıca çok şekil çıkma jantlarda oluyor...
siyah krom demek istediğim bu taraz birşey abi sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / Ä°ÅŸ Arayanlar ve daha fazlası

« Yanıtla #32 : 04 Ekim 2007, 23:43:42 »
metin abi bence o jantlar 400 lira etmez sen canlı 400ü göster oynaya oynaya verir ama zevk,para senin abi istediğini alırsın hatta o janta benzer sahibindende  dj in bi jantı vardı üstündede orta çapta impetus lastik vardı 350 yazmış 300e biter linki bu abi  sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / Ä°ÅŸ Arayanlar ve daha fazlası
abi bu arada topkapıdaki jantcının teli yok yarın akşamda şehir dışına çıkacağım anca önümüzdeki hafta içi öğrenebilirim ama sen giderim dersen ben sana çok güzel tarif ederim abi elinle koymuş gibi bulursun :)
pOWERED by istanbuloSSS

« Yanıtla #33 : 05 Ekim 2007, 09:27:45 »
Fatih cok sagol kardesim, dj jantlar sanırım 4x98 ölcülere sahip tüm tofaşlara uyar dedigi için öyle oldugunu düsünüyorum, ama yinede güzel jant, gercektende benziyor oz.lara :) ama oz.lar kadar hafif olamaz, ozların sıfırı 950 ytl, 2.ci eli tamir görmemisse 400 normaldir ama yinede 400.e sıfır jant takımı alındıgını düsünürsek sende haklısın, pahalı :)

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #34 : 05 Ekim 2007, 09:33:27 »
Fatih cok sagol kardesim, dj jantlar sanırım 4x98 ölcülere sahip tüm tofaşlara uyar dedigi için öyle oldugunu düsünüyorum, ama yinede güzel jant, gercektende benziyor oz.lara :) ama oz.lar kadar hafif olamaz, ozların sıfırı 950 ytl, 2.ci eli tamir görmemisse 400 normaldir ama yinede 400.e sıfır jant takımı alındıgını düsünürsek sende haklısın, pahalı :)
DJ jantlar arkadaşıma ait Fiat Bravo' dan çıkma 17'' Stilo jantı aldığı için satıyor ama Opel' e uymaz
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #35 : 05 Ekim 2007, 17:37:51 »
Yok artık yaa, abi neyi begensek kurutuyoruz yaa, adamların internet sitesinde stoklarımızda mevcut yazıyor telefon acıyorum, gidip taktırmak icin teyid alayım diye, adam tek bi tane var ondan stoklarımızda mevcut diye yazıyor diyor :) bulmam lazım, almam lazım görenler bulanlar haber etsinler :)

stamford s055 modeli jant :)

« Yanıtla #36 : 10 Ekim 2007, 23:53:19 »
Jant aldınmı Metin abi?