Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 14 EKiM PAZAR 2007 - iZMiT KORFEZ PiSTi Passion Track Day - Time Trial  (Okunma sayısı 23946 defa)

Arkadaşlar, yarın orada olacağım kısmetse. Fotoğraf ve videoları sizlerle paylaşacağım. Gelecek olan arkadaşlar varsa beklerim ;)

14 Ekim 2007 Pazar
Pist Etkinligi Suresi : Saat 13.00 - 20.00

Kapı Numaraları :

00 - | BMW 3.28ci | Schzophren
01 - | MINI Cooper S | ice
02 - | BMW Z4 3.0 | Y.L.D.R.Y
03 - | AUDI A3 1.6 | gok2
04 - | BMW 1.16 | ugr88
05 - | MINI Cooper S | BRA_55
06 - | PEUGEOT 106 GTI | Cem ASLAN
07 - | BMW Z4 3.0 | 34 DEA 80
08 - | MINI Cooper | Erdem Özelmas
09 - | MERCEDES C180 Komp. | sroom
11 - | MINI Cooper S | DjHellfireS
12 - | BMW e46 3.16 Compact | kivanc80
13 - | NISSAN 200sx | miniks
14 - | BMW e30 M3 | Clubber

16 - | BMW e87 1.16 | <TLG>
17 - | BMW e46 M3 | ugersoz
18 - | BMW e46 3.30ci | merhan
19 - | BMW e46 3.28 | Bora.B
20 - | MITSUBISHI EVO IX | M.Ali

22 - | BMW e87 1.20d | GurkanE87

30 - | MINI Cooper S | cosmicboy
34 - | MINI Cooper Cabrio | SinyorSelim
36 - | BMW e46 3.30ci | ESAT
44 - | BMW e46 3.20 | <YGT>
61 - | PONTIAC Trans Am | Mehmet Ç.
77 - | BMW e46 M3 | amlteaM3
88 - | BMW e46 M3 | CME88
99 - | MINI Cooper | TommyMakinen

// Pist Tur Bilgileri \\

Araclar gruplar halinde pit alaninda piste cikacaklari sira ile bekleyecekler. (Dizilim o an yapilacak)
Antreman turlarinda sirasi gelen gruplar, 20-25sn araliklarla 3'er 3'er,
Zamana karsi yaris turlarinda sirasi gelen gruplar 40-45sn araliklarla 2'er 2'er piste cikacaklardir.
Araclar piste, Pit alaninin bitiminden cikacaklardir.
Pit alaninin bitiminden piste cikan arac 5. turunu tamamladiktan sonra pit alanina girmis olacaktir, 5 tur su sekildedir :
1. Tur (Hazirlik turu) - Pit alanindan ciktiktan sonra start noktasina kadar atilan, zamani kaydedilmeyecek olan bos tur.
2/3/4. Turlar (Zamani alinacak turlar) - Pitten ciktiktan sonra 1 bos turunu tamamlayan arac, start-finish
duzlugune geldiginde (Krokide "B" ile gosterilen alan) aracinin 3 tur suresince "idari kule" tarafindan tur zamani tutulmaya baslanacaktir.
5. Tur (Fren sogutma turu) - 2.3. turunu tamamlayan arac, 4. turunuda Start - Finish duzlugune gelerek
tamamladiktan sonra, son turunu fren sogutma turu olarak atacaktir. Bu turda aracinizi yormamaniz gerekmektedir.
 Bu turunda tamamlanmasinin ardindan arac pit alanina girer..
"Antreman Turlari" ve antreman ardindan atilacak olan "Yaris Turlari" aynidir.. 5 + 5 = 10 Tur
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2007, 12:52:05 Gönderen: Firestarter »

6.ci siradaki cem aslan mahallemden sevdigim bir kardesim, burdan kendisine basarilar diliyorum :) eger onemli bir isim olmazsa bende gidip izlemeyi dusunuyorum, eger orada olursam telefonlasiriz :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Şuan da zaten yarışın tek 106 gti'yı gibi gözüküyor Metin abi. Sadece extra'dan 3 alım daha yapılacak, eğer başka bir gti girmezse, tek olacak. Yarın büyük ihtimalle orada olacağım, fotoğraf ve videolar için. Orada olursan görüşürüz  :)
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2007, 17:36:01 Gönderen: Firestarter »

ya ist. havasina bakacak olursan orada da hava boyleyse kesin iptaldir :( o sebeplede gitmedim

Ben ordaydım Metin abi. Yağmur vardı,seyirci azdı ama katılan bütün araçlar ordaydı, iptal edilmedi yarış. Gerçekten gittiğime değdi diyebilirim. Resim ve videoları sizlerle paylaşacağım.

Çevrimdışı escocem

• street racer
bekliyoruz :tamamdir

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
ibo sen nie katılmadın korktunmu anahtarını alırlar die :D :D :D

ibo sen nie katılmadın korktunmu anahtarını alırlar die :D :D :D

Valla girmek istedim aslında. Yarış sonlarına doğru, seyircilerin birkaçı araçlarıyla birkaç tur attılar. Ben biraz geç gittiğim için, aracı pistin arkasındaki otoparka çekemedim o yüzden içerde tur atmayı da kaçırdık. Görevlide bütün ısrarlarıma rağmen kapıyı açmadı  :( Yoksa sokacaktım piste, millet Golf görsün ;D

islak havada time trial, iyi cesaret valla, katilan herkesi kutluyorum buradan :)

islak havada time trial, iyi cesaret valla, katilan herkesi kutluyorum buradan :)

Metin abi daha zevkli ıslakta. Bmw'ler fena verdi coşkuyu, yarın videoları atınca hak vereceksiniz. Hele bir tane Askar plakalı M3 vardı, aracın 500 + hp olduğu söyleniyordu  :o

Çevrimdışı corrado

• amca
izmitte olmuş bir şeyler haberimiz yok.
gerçi olsada gelemezdik bayram günü.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Evet Atıf abi, time trial düzenlendi  :)

Resimleri ekliyorum, videoları da ekleyeceğim.

Pistin Otoparkından;

Pek dikkat çekmedi belki otoparkta ama benim gözümden kaçmadı.

« Son Düzenleme: 15 Ekim 2007, 11:29:36 Gönderen: Firestarter »

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
resimler için sağol İbrahim eline ayağına sağlık ;)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz