Gönderen Konu: 1,2 TSI yeni jettaya spor yay !!!!  (Okunma sayısı 3221 defa)

Çevrimdışı confidence

• Profili Görüntüle
1,2 TSI yeni jettaya spor yay !!!!
« : 23 Şubat 2012, 16:28:34 »
Arkadaşlar yeni kasa 1,2 tsı benzınlı jettama yay takmak ıstıyorum ama pıyasada çoğu yerde yok acaba golf 5 veya golf 6 kasanın spor yayı benım araca olurmu .?
CONFİDENCE
[/b]

Çevrimdışı confidence

• Profili Görüntüle
Ynt: 1,2 TSI yeni jettaya spor yay !!!!
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2012, 10:56:17 »
bu konu hakkında forumda hiç kimsenın bilgisi yok sanırım ben öğrendim taktım ve çok memnunum
biz konu açınca kimsenın bişi yazası gelmıyor başkaları nokta koysa yüzerce binlerce yorum oluyor anlamadım :S
CONFİDENCE
[/b]

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2012, 11:04:46 »
bu konu hakkında forumda hiç kimsenın bilgisi yok sanırım ben öğrendim taktım ve çok memnunum
biz konu açınca kimsenın bişi yazası gelmıyor başkaları nokta koysa yüzerce binlerce yorum oluyor anlamadım :S

Dediğiniz gibi bilgisi olan yok, bilgimiz olsa zaten sizden esirgeyecek düşüncemiz yok " içimizden vay adam yay takacak arabasına dur takmasın ben takayım benim arabam güzel olsun" diyen yok, yeni model arabalar hakkında zamanla bilgi sahibi olunuyor VW tutup bize bu arabalara böyle seyler yapılır yapılmaz diye bilgi yollamıyor. Bunlar tecrübe ile zamanla ögrenilen bilgilerdir. Size karşı bir garez veya kin besleyende yoktur bunu unutmayın afaki düşünceler peşinde olmayın.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı confidence

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 07 Mart 2012, 11:17:08 »
ben ıstıyorumkı başkaları gibi hemen sanıyede banada yardımcı olunsun biriki fikir düşünce verılsın bu forumu severek takıp edıyorum o kadar çok profesyoneller o kadar çok bilgili insanlar varkı bişi demedikleri zaman bi fikir bi bilgi boşta olsa iki çift kelıme ıstıyor ınsan yanlış anlaşılma olmasın..
CONFİDENCE
[/b]

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Mart 2012, 11:23:23 »
ben ıstıyorumkı başkaları gibi hemen sanıyede banada yardımcı olunsun biriki fikir düşünce verılsın bu forumu severek takıp edıyorum o kadar çok profesyoneller o kadar çok bilgili insanlar varkı bişi demedikleri zaman bi fikir bi bilgi boşta olsa iki çift kelıme ıstıyor ınsan yanlış anlaşılma olmasın..

yanlış anlasılma olmasın doğru kimse bilmediği konu hakkında sizi yanlıs düşüncelere sevk etmek istemez altınızda ki arabayı ne şartlarla aldıgınızı siz bilirsiniz biz değil. o yüzden böyle konularda herkes bildiği arabada bildiği konuda fikir ve bilgi vermek ister. aslında böyle durumda sizin bu işinizi nasıl halletiğinizi hangi yayı nereden nasıl temin edip nasıl uygulama yaptıgınızın resimlerinizi ve yorumlarınızı beklerdim. böylelikle sizin bilginiz yayılırdı.

Yunus EMRE

Çevrimdışı confidence

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2012, 11:34:10 »
bu uygulamayı ve yaptıklarımı bildiricem emın olabılırsınız resımlı ve marka marka açıklayacağım teşekkür ederim
CONFİDENCE
[/b]

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2012, 11:39:44 »
bu uygulamayı ve yaptıklarımı bildiricem emın olabılırsınız resımlı ve marka marka açıklayacağım teşekkür ederim

ben teşekkür ederim

Yunus EMRE