Gönderen Konu: Hangi Mid bass'ı önerirsiniz ¿  (Okunma sayısı 71375 defa)

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
Ynt: Hangi Mid bass'ı önerirsiniz ¿
« Yanıtla #56 : 03 Haziran 2008, 18:51:30 »
bılader calımero oldurursun sen adamı hemen de eklemıs nazarrrlarda degecekkk tuhh maşallahh sen koydun herkez jantları sordu bana naaabbbeerrr :P :D on kapı hoporlorde sorun deılde arkaya koycam kafaya koydum ama nasıl su slotlardan ısı cozmek lazım....varmıkıne yaptıran bugune kadar

« Yanıtla #57 : 03 Haziran 2008, 19:04:46 »
bılader calımero oldurursun sen adamı hemen de eklemıs nazarrrlarda degecekkk tuhh maşallahh sen koydun herkez jantları sordu bana naaabbbeerrr :P :D on kapı hoporlorde sorun deılde arkaya koycam kafaya koydum ama nasıl su slotlardan ısı cozmek lazım....varmıkıne yaptıran bugune kadar

resim eklemeyi bilmiyosun diye değil dimi nazar değmesin diye göstermiyodun :) ehe

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 03 Haziran 2008, 23:46:42 »
jbl mid leri kapıya fln gömdürmeyin benden size tavsiye

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 04 Haziran 2008, 11:18:13 »
resim eklemeyi bilmiyosun diye değil dimi nazar değmesin diye göstermiyodun :) ehe
  senin ogrettıgın o kadar olur :) :P ous_polo neden gommeyelım sıkıntısı nedir...

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 04 Haziran 2008, 12:44:38 »
jbl mid leri kapıya fln gömdürmeyin benden size tavsiye

Araç kapılarına gömmektense, Litreli kullanmak daha mantıklı tabii ki ama benim böyle bir şansım yok orjinallerini söküp yerine kullanıcam, çevresini hafiften elyafla desteklemeyi düşünüyorum...

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 04 Haziran 2008, 22:15:17 »
bi bas 2 85 misali tesisat zannedipde biyasaya cıkma bence benden sana bi tavsiye daa sen o midleri gömdür nedemek istedigimi sonra anlarsın

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 05 Haziran 2008, 06:07:41 »
bi bas 2 85 misali tesisat zannedipde biyasaya cıkma bence benden sana bi tavsiye daa sen o midleri gömdür nedemek istedigimi sonra anlarsın

Oğuz guzel bi açıklaman var mı ? Onu bunu bırak şimdi, neden gömdürmüyoruz...? Benim yukarda yazdığımdan daha mantıklı bir açıklaman varsa bekliyorum... 20 gun sonra bu işin içine giricem, yanlış hatalı bişiy yapmayalım, bu kadar senedir bu işlerle amatörde olsa ilgileniyorum,takip ediyorum tabii ki bizimde bilmediğimiz bircok sey vardır, Öğrenmek istiyorum ciddi ciddi?

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 05 Haziran 2008, 06:10:59 »
bi bas 2 85 misali tesisat zannedipde

Bir Bass 2 x 85 gayet guzel bir tesisattır bence Oğuzcum, Orjinal sisteme eklediğin herhangi birşey, eklediğin parça nedeni ile tesisat adını almaya başlar, bu işlerin sonu yok, 2x85 le başlar, buyuk bir hevesle devam eder, bugun aracına taktığı bir far kaşı bile modifiye adını alır... Saygılarımla...

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 06 Haziran 2008, 21:08:14 »
ben arkadas a bazı seyleri
acıklamaya calıstım kapılara gömünce o ufak tweterda kapının içinde kaldıgı için tiz boguluo ben bas a bişi demiorum ama tiz olarak bahsediorum ses cıkmıo yani ben yaptırdım sonra pişman oldum söktürdüm o kardesimizinde pişman olmamaı için böle bi acıklama yaptım nese uzatmayta gerek yok eger yanlıs bşişi yaptıysam bi kusur işlediysem herkezden özür diliyorum

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
« Yanıtla #65 : 06 Haziran 2008, 21:43:34 »
Audiostation :tamamdir
Vw Polo 6N

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 07 Haziran 2008, 08:57:20 »
ben arkadas a bazı seyleri
acıklamaya calıstım kapılara gömünce o ufak tweterda kapının içinde kaldıgı için tiz boguluo ben bas a bişi demiorum ama tiz olarak bahsediorum ses cıkmıo yani ben yaptırdım sonra pişman oldum söktürdüm o kardesimizinde pişman olmamaı için böle bi acıklama yaptım nese uzatmayta gerek yok eger yanlıs bşişi yaptıysam bi kusur işlediysem herkezden özür diliyorum

Oğuzum, Tizleri aldırırız kapı ustune o kolay kardeşim... ;)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 07 Haziran 2008, 22:51:45 »
bence pandizot ta on numara olur gibime gelio

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 09 Haziran 2008, 00:46:54 »
bu arada ısın komık tarafı bu caddy de arkaya gomduk eee kablo nerden gececek kapı slotundan faydalanabılırmız oda olmaz ssa olmaz artık ben vazgectım bu yoldan ....

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 09 Haziran 2008, 09:21:40 »
bu arada ısın komık tarafı bu caddy de arkaya gomduk eee kablo nerden gececek kapı slotundan faydalanabılırmız oda olmaz ssa olmaz artık ben vazgectım bu yoldan ....

Sürgülü kapıda oyle bir sıkıntı var ama görmek lazım onada bir çözüm bulunur, sonuçta merkezi kilit kablosu geçiyor....