Gönderen Konu: Hangi Mid bass'ı önerirsiniz ¿  (Okunma sayısı 71378 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hangi Mid bass'ı önerirsiniz ¿
« Yanıtla #42 : 31 Mayıs 2008, 14:15:43 »
;D ;D bende ertelesem iyi olcak.bu aralar tamponlara yoğunlaştım hadi bakalım.16 haziran doğum günümdür arkadaşlar süpriz yapmak isteyenler tampon alabilir  :)

:D >:D :melek: :saygılar :p
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 31 Mayıs 2008, 16:21:52 »
mis bass 2 adet tweeter ıkı adet hoporlor ve suzucu ıle beraber takım demı manımeno oleyse buna amfı takmak gerekıyormu amfısızde calısırmı bu alet arkadaslar

« Yanıtla #44 : 31 Mayıs 2008, 17:03:38 »

onu tam bilmiyorum işte.ampfisiz çalışır gibi geliyo yoksa ekstradan neden besleyicisi varki bunların ¿

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 31 Mayıs 2008, 18:08:32 »
Anfisiz Çalışır tabiki... Alt üstü kolon kendisi, süzücü dediğiniz alet 2 kanal crossover bass ve tiz frekansları ayırır, Anfisiz kullanırsanız hakkını veremeden dinlersiniz, daha iyi bir performans için değerleri daha düşük kapı kolonu tipi kolonlara yönelmeniz gerekir anfisiz iseniz...

« Yanıtla #46 : 31 Mayıs 2008, 19:28:00 »
Anfisiz Çalışır tabiki... Alt üstü kolon kendisi, süzücü dediğiniz alet 2 kanal crossover bass ve tiz frekansları ayırır, Anfisiz kullanırsanız hakkını veremeden dinlersiniz, daha iyi bir performans için değerleri daha düşük kapı kolonu tipi kolonlara yönelmeniz gerekir anfisiz iseniz...

anladınmı cemline :)

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 03 Haziran 2008, 10:09:42 »
anladım calımerocum :D  ....  eralp cım ben araca woofer amfı hıcbırsey kullanmadan ıcerıde rahatlık ıle yetecek kadar fevkelade bass sesını alabılecek bır kolon yerlestırdım kolonda ne 350 ser vatt lık ıkı adet oval pioneer ı kendı el yapımım olan olculerı bagaj hacmıne gore sansa bınaen tahmınler ıle oturtulmus ıcı 8 mm sunger ıle kaplı kenarları sılıkon ıle hava almayacak derecede cok ıyı yalıtımlı sıfır tınlama sesli bır kolon o bagajın ıcınde ole mı oter sanayıdekı ustalar ıle ıddaya gırıyorum woofer var yok ıddasına hep kaybettırdım ...arkada bass cok yogun o yuzden yan kapılara mıdbass atıyım dıorum teypde orjınalı bıde arkada ek cıkıslardan cıktım otomatık fader da geldı oturdu kaldı ama teybe cok yuklenecem gıbıme gelıor bıde yan kapılara nasıl gomecez kapı slotlarında bos bır yer var mı acaba...

« Yanıtla #48 : 03 Haziran 2008, 10:34:27 »
anladım calımerocum :D  ....  eralp cım ben araca woofer amfı hıcbırsey kullanmadan ıcerıde rahatlık ıle yetecek kadar fevkelade bass sesını alabılecek bır kolon yerlestırdım kolonda ne 350 ser vatt lık ıkı adet oval pioneer ı kendı el yapımım olan olculerı bagaj hacmıne gore sansa bınaen tahmınler ıle oturtulmus ıcı 8 mm sunger ıle kaplı kenarları sılıkon ıle hava almayacak derecede cok ıyı yalıtımlı sıfır tınlama sesli bır kolon o bagajın ıcınde ole mı oter sanayıdekı ustalar ıle ıddaya gırıyorum woofer var yok ıddasına hep kaybettırdım ...arkada bass cok yogun o yuzden yan kapılara mıdbass atıyım dıorum teypde orjınalı bıde arkada ek cıkıslardan cıktım otomatık fader da geldı oturdu kaldı ama teybe cok yuklenecem gıbıme gelıor bıde yan kapılara nasıl gomecez kapı slotlarında bos bır yer var mı acaba...

dili olsada konuşsa şu araba :D
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2008, 10:37:09 Gönderen: manimelankolipisikoz »

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 03 Haziran 2008, 10:40:45 »
;D ;D bende ertelesem iyi olcak.bu aralar tamponlara yoğunlaştım hadi bakalım.16 haziran doğum günümdür arkadaşlar süpriz yapmak isteyenler tampon alabilir  :)

Senden 1 günsonrada benim doğum günü :) ben sana alayım bi anfi sende bana al  :saskin:
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 03 Haziran 2008, 10:43:31 »
mis bass 2 adet tweeter ıkı adet hoporlor ve suzucu ıle beraber takım demı manımeno oleyse buna amfı takmak gerekıyormu amfısızde calısırmı bu alet arkadaslar
amfisiz çalışır ama özellikle bu component takımlar amfi ile çok daha iyi performans veriyor.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #51 : 03 Haziran 2008, 10:57:24 »
sistem güzel

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 03 Haziran 2008, 12:07:00 »

Usta sen halletmişsin işi zaten :D Bende oyle başlamıştım bu işe, polonun pandizota 4 tane 20 cm markasız kolonla, pazar malı tweeter atmıstım 2 tane, polonun bagaj hacmi ve yalıtımı guzel oldugundan acayip guzel ses veriyodu, anfi falan yok direkt teypten besliyordum, hatta birgun anfisi olan arkadaşlar kafayı yiyolardı  :D :D :D

Yuksek RMS li mid-bass tarzı kolonlardansa daha cok kapı kolonu tarzı kolonlara yönelmeni tavsiye ederim o zaman... Orta ses agırlıklı olması gerekir...

« Yanıtla #53 : 03 Haziran 2008, 12:22:36 »
Senden 1 günsonrada benim doğum günü :) ben sana alayım bi anfi sende bana al  :saskin:

:D ampfiler nekadarki hoca.zarara uğrarsın ya :) benimkilerin maliyeti 600 tutuyo sana alıcağım ampfi 400 olsun :D yinede çok ısrar edersen b işey diyemem :P ağanın eli tutulmaz

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 03 Haziran 2008, 12:30:37 »
:D ampfiler nekadarki hoca.zarara uğrarsın ya :) benimkilerin maliyeti 600 tutuyo sana alıcağım ampfi 400 olsun :D yinede çok ısrar edersen b işey diyemem :P ağanın eli tutulmaz

Hazır kolları sıvamışken gelmeme az kaldı benim kolonlarıda sizin kartlardan çeksek... Bİ JBL Bayii patlatıcam  :saygılar

Doğum Günüm geçti ama  ::)

« Yanıtla #55 : 03 Haziran 2008, 13:17:37 »
Hazır kolları sıvamışken gelmeme az kaldı benim kolonlarıda sizin kartlardan çeksek... Bİ JBL Bayii patlatıcam  :saygılar

Doğum Günüm geçti ama  ::)

varmı yolsuz kalan. Gel vatandaş geeLL :D