Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ..........  (Okunma sayısı 3505 defa)

..........
« : 30 Aralık 2011, 12:54:51 »
uzun bır aradan sonra tekrar sızlerleyım arkadaslar...golfüm yok malesef ama bnı tatmın eden bır aracım var artık:)
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Ynt: ..........
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2011, 12:59:24 »
Tekrar hoşgeldin.. Audi mi?
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #2 : 30 Aralık 2011, 13:03:22 »
yok kardeşim saab:)

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #3 : 30 Aralık 2011, 13:06:14 »
yok kardeşim saab:)

Hayırlı olsun, geçenlerde SAAB ı türkiye satın alacak haberleri vardı. Tabii SAAB ın iflasından dolayı. Umarım üzmez seni.

« Yanıtla #4 : 30 Aralık 2011, 13:14:45 »
bn alalı 4 ay falan oldu..gercekten parcası pahalı ama mersedes audı bmw volvo klasmanında bır araba

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #5 : 30 Aralık 2011, 13:29:17 »
saab güzel arabadır modeli nedir pek hakim değilim saab konusuna ama dizelleri çok cezbediyor beni dış görümün olarak modlama istemeyecek bir araaba
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #6 : 30 Aralık 2011, 17:07:54 »
onur yoktun uzun zamandır.. bukadar soğutma arayı,  saab dediğin gibi audi volvo klansmanında ağır güzel araç  ;)  bir kaç foto at bakalım
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #7 : 12 Ocak 2012, 00:27:53 »
saab güzel arabadır modeli nedir pek hakim değilim saab konusuna ama dizelleri çok cezbediyor beni dış görümün olarak modlama istemeyecek bir araaba
dızellerde deılde norma 2.0 t lerde oluyo o ıslem ama parca sıkıntısı ldugu ıcın elımı atmıyorum o işe:)