Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Vwtr.net İSTANBUL PARK PİST Organizasyonu  (Okunma sayısı 110989 defa)

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
Ynt: Vwtr.net İSTANBUL PARK PİST Organizasyonu
« Yanıtla #28 : 27 Kasım 2011, 19:10:15 »
Resimler, videolar herşey süper. Harika bi gündü. Kaçıranlar çok şey kaçırdı :)
Referee

« Yanıtla #29 : 27 Kasım 2011, 19:58:53 »
Resimler, videolar herşey süper. Harika bi gündü. Kaçıranlar çok şey kaçırdı :)
ah ah benim ihtiyar dun elektirk arzasından beni yolda bırakınca olanlar oldu orda oklmak vardı efsane gti olarak ama  :( :-[

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #30 : 27 Kasım 2011, 21:22:11 »
arkadaşlar, hakikaten çok güzel bir organizasyondu, gelemeyen arkadaşlar çok şey kaçırdı diyebilirim..  şunu belirtmeden edemeyeceğim.. bizim araçlarımızın durumu belli yorgun araçlar ve test ettiğimiz her istasyonda slalom, ıslak zeminde yol yutuş vs. aracıma birşey olacak diye aklım gitti..  benim takımım da 2 scirocco, 1 jetta vardı...  ıslak zemin istasyonunda hocanın dediği şu " mümkün olan en yüksek hıza çıkın ve direksiyonu kırın esp devreye girsin"  eee bende ESP yok..  böyle olunca tabiki tırsıyorsun..  sonuç şu ki pist hakikaten çok çok iyi öyle bir yolda araç kullanmak 100- 110 km ile viraja girmek mühtiş gerçekten...  >:D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #31 : 27 Kasım 2011, 21:29:09 »
evet evet fotolar lütfenn..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #32 : 27 Kasım 2011, 21:34:04 »
Ahhh ahhhh.. Almadık Cengizin güzelim arabayı, böyle uzaktan izler dururuz :(
Çok keyifli geçmiş, inşallah bir sonraki aktiviteye katılırım..

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #33 : 27 Kasım 2011, 21:34:49 »
arkadaşlar, hakikaten çok güzel bir organizasyondu, gelemeyen arkadaşlar çok şey kaçırdı diyebilirim..  şunu belirtmeden edemeyeceğim.. bizim araçlarımızın durumu belli yorgun araçlar ve test ettiğimiz her istasyonda slalom, ıslak zeminde yol yutuş vs. aracıma birşey olacak diye aklım gitti..  benim takımım da 2 scirocco, 1 jetta vardı...  ıslak zemin istasyonunda hocanın dediği şu " mümkün olan en yüksek hıza çıkın ve direksiyonu kırın esp devreye girsin"  eee bende ESP yok..  böyle olunca tabiki tırsıyorsun..  sonuç şu ki pist hakikaten çok çok iyi öyle bir yolda araç kullanmak 100- 110 km ile viraja girmek mühtiş gerçekten...  >:D

:tamamdir :tamamdir :tamamdir

Ben ıslak zeminde hocadan rica ettim; "hocam beni iptal edin" diye:))
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #34 : 27 Kasım 2011, 21:39:46 »
Ahhh ahhhh.. Almadık Cengizin güzelim arabayı, böyle uzaktan izler dururuz :(
Çok keyifli geçmiş, inşallah bir sonraki aktiviteye katılırım..

İnşallah Eyüp.. Senin katılmanı çok isterdim.. İnanılmaz bir duygu his.  Arabamın şu anki limitlerini öğrendim, sınırlarını zorladımm. Düşün; 110 ile apexi kuvvetli bir viraja giriyorsun ve viraj bitene kadar sürekli  lastik sesii:)) inanılmaz bir duyguydu.. F1 pistinde birde şunu gördüm; Altındaki arabanın güçlü olmasından ziyade, yol tutuş ve fren gibi setuplarının çok çok kuvvetli olması lazım. Öyle Televizyondan görüldüğü gibi değil olay gerçekten çok zorlu bir pist. Dünkü grupta mesela  7. virajda elemanın biri patlamışş.. Misal.. :sevgi: :sevgi: :sevgi:

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #35 : 27 Kasım 2011, 21:45:37 »
Ya bir sonrakinde iki elim kanda olsa katılmam lazım. O kadar iştahlı anlattınki.. Orada olup sizinle takılmak bile yeter sanırım. Bende Seatı adam etmeye uğraşıp duruyorum. Yürüyeninde hata kalmadı, kaportada iyi sayılır. İçinide biraz toparlamaya başladım. Biraz daha emek harcarsam adam olacak kereta.
Sen bu aralar istanbula sık geliyorsun herhalde Hasan. Yoksa bu organizasyon için özelmi geldin?

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
Exclusive Garage

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #37 : 27 Kasım 2011, 21:51:44 »
Ya bir sonrakinde iki elim kanda olsa katılmam lazım. O kadar iştahlı anlattınki.. Orada olup sizinle takılmak bile yeter sanırım. Bende Seatı adam etmeye uğraşıp duruyorum. Yürüyeninde hata kalmadı, kaportada iyi sayılır. İçinide biraz toparlamaya başladım. Biraz daha emek harcarsam adam olacak kereta.
Sen bu aralar istanbula sık geliyorsun herhalde Hasan. Yoksa bu organizasyon için özelmi geldin?

Ya kanki nispet olsun diye yazıyorsam Hondacı olayım  :D   Anlattıklarıma inanmak istiyorsan üzerine 5 tane daha koy.. evet Eyüp sadece bu organizasyon için geldim.. Sence de değmez mi?

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #38 : 27 Kasım 2011, 21:52:33 »

Allah kolaylık versinn ama vw geçmelisin:) hasan abi bizim için geldii sagolsun:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #39 : 27 Kasım 2011, 21:59:56 »
Bilal zaten kendimi az toparlayayım senin yanına uğramayı çok istiyorum. Aracı birde sen gör istiyorum. Belki bir iki bir şey katarız.
En azından 1.5 sene falan binmem lazım bu araca. Sonra mk3 le devam inşallah. Belkide mk4 olur ama biraz daha zamana ihtiyat var tabii.
Hasan valla haklısın fotoğraf ve videolar anlatıyor zaten yeterince. Valla imrenmedim desem yalan olur.
Cengizin aracıda maddiyattan alamamıştım ama bu araç bana o paraya geldi bile.. Kısmet diyoruz ve tam gaz ilerliyoruz. Artı olarak 1.9 TDI bastımı gidiyor ve az yakıyor buda telafisi :)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #40 : 27 Kasım 2011, 22:07:51 »
Hiç MK4 görmedik dimi ?   >:D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #41 : 27 Kasım 2011, 22:09:01 »
Hiç MK4 görmedik dimi ?   >:D
Evet yoktu , bu arada istanbul parka polo6n le gelen bir tek benim bugune kadar heralde geçen sene hiç gelmemişti bütün organizasyon reismlerini kontrol etmiştim , bu senede gelmemiş hiç sordum , çocuk hatırladı zaten benım aracı ;D
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2011, 22:09:11 Gönderen: ReDDeviL »
ADK