Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Anadolu ınsanı cana yakındır Hele vwtr li ise CANdır  (Okunma sayısı 34044 defa)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Ynt: Anadolu ınsanı cana yakındır Hele vwtr li ise CANdır
« Yanıtla #14 : 05 Aralık 2012, 01:34:39 »
oylede denebılır  :D :D :D

Veya; la olm sen GTI binmemişsinde denebilir. Bir nevi magandasın sen gördüğüne sarıyorsunda denebilir. Videodaki gtide fena değil iç tavan hoşuma gitti denebilir. seside güzel denebilir vs. vs.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
« Yanıtla #15 : 05 Aralık 2012, 02:03:22 »
Veya; la olm sen GTI binmemişsinde denebilir. Bir nevi magandasın sen gördüğüne sarıyorsunda denebilir. Videodaki gtide fena değil iç tavan hoşuma gitti denebilir. seside güzel denebilir vs. vs.
haklısın denebılır :D
aracta derecelı egzantrık headers ve chıp var acık hava fıltresı ve egzosa daır bırsey yok tum ses motordan gelıyor da denebılır :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #16 : 05 Aralık 2012, 02:57:40 »
haklısın denebılır :D
aracta derecelı egzantrık headers ve chıp var acık hava fıltresı ve egzosa daır bırsey yok tum ses motordan gelıyor da denebılır :tamamdir :tamamdir

cehennemden çıkan çılgın türk:)
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #17 : 05 Aralık 2012, 04:53:58 »
Gectıgımız gun bı vesıle ıle konyaya gıttım ve mukemmel ınsanlarla tanıstım sızlerle paylasmak ıstedım ozellıkle FATIH Bılal ile.. :D

Beni karsılayıp ağarlıyan Abdullah kardesım ve Mehmet abıye cok selamlar ...

Samet seninle tanışmak tamamen tesadüf denebilir ama çok memnun oldum. O senin güzelligin. Ben hiç bişey yapamadım çok fazla ilgilenemedim gezemedik işim yüzünden misafir perverligimizi gösteremedik zaman kısıtlıydı kusura bakma af ola ama  herzaman beklerim buyur gel    ;)

Sayın hasan kardeşim  
öncelikle F. bilal kardeşimi geçemem çünkü öyle bir derdim yok olursada sonuç her türlü iyi biter çünkü yarıştan cok araçlarımızı ve birbirimizi seven kişileriz ama aracımı tanıyıpta ondan sonra yorum yapsan daha mutlu olurdum en azından emege azıcık saygı  ;)  

1. fotodaki cami otogarın arkasındaki cami ocevrenin merkez camisi
2. konya manzaralı yerde Aydın çavuştu :)
3. Memet abi o menemenciyi de bi degiştir yoksa sonun kötü gibi söyleyim :D

« Son Düzenleme: 05 Aralık 2012, 05:40:56 Gönderen: zippoblu »

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #18 : 05 Aralık 2012, 05:25:56 »
Alınma birader.. tavan döşemeni begendikyA

« Yanıtla #19 : 05 Aralık 2012, 05:48:15 »
Kendi zevkim alıncak bi durum yok. Tavan için Eyw.  ;)

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #20 : 05 Aralık 2012, 07:46:05 »
güzel bi gün geçirmssn samet:) kcj55 laf yok yanlız dönüşü muhteşem olucak :) yanlış olmasın ama kcj ye ne kadar bindin samet hatırlamıyorum ama böle yola çıktıgımızı hatırlamıyorum:)) kcj den hızlı oldugunu nerden anladın sormak istiyorum:) aponun arabası yürüsün o kdar emek harcadı iridium bujilerini headasını hava filitresini ben buldum gönderdimm yürücek mutlaka benden bi ekstrası eksantrigi var inş. kısmet olucak denicezz ben kcj ye güveniyorum hızlı demiyorum ama eksantrkli araba ile kafa kafaya yürüsün yeter bana:))
apo bana böle videolarla gelme rolling videosu çek  diyorum boşu boşuna yoruyosun arabayı :) olaay ses çıkarması diil sonra 1,6 ıes koy flitreyi bundan 2 kat daha çok ses çıkıyo :=) bana 2 farklı mk3 gtı ile video çek onlarla kıyas alıyım.
Exclusive Garage

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #21 : 05 Aralık 2012, 08:18:30 »
ve sensörümü ututmadın inş.=)
Exclusive Garage

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
« Yanıtla #22 : 05 Aralık 2012, 08:30:30 »
güzel bi gün geçirmssn samet:) kcj55 laf yok yanlız dönüşü muhteşem olucak :) yanlış olmasın ama kcj ye ne kadar bindin samet hatırlamıyorum ama böle yola çıktıgımızı hatırlamıyorum:)) kcj den hızlı oldugunu nerden anladın sormak istiyorum:) aponun arabası yürüsün o kdar emek harcadı iridium bujilerini headasını hava filitresini ben buldum gönderdimm yürücek mutlaka benden bi ekstrası eksantrigi var inş. kısmet olucak denicezz ben kcj ye güveniyorum hızlı demiyorum ama eksantrkli araba ile kafa kafaya yürüsün yeter bana:))
apo bana böle videolarla gelme rolling videosu çek  diyorum boşu boşuna yoruyosun arabayı :) olaay ses çıkarması diil sonra 1,6 ıes koy flitreyi bundan 2 kat daha çok ses çıkıyo :=) bana 2 farklı mk3 gtı ile video çek onlarla kıyas alıyım.
kardesım uyelıgımızden bu yana sadece bır bulusmada  kcj ıle muserref olduk onda da pek ız bırakmadı bıze (gorunum dısında)
Abdullahın GTI ıle yurur yurumez bılemem keske fırsat olsada ıkı aracı roll yaparken gorsek benımkı muhabbet olsun dıye soylenmıs bı ıkı tıkırtı aman alınma...

Mehmet abı sensoru bulamadı o yuzden yatttı o iş..

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
« Yanıtla #23 : 05 Aralık 2012, 08:33:46 »

1. fotodaki cami otogarın arkasındaki cami ocevrenin merkez camisi
2. konya manzaralı yerde Aydın çavuştu :)
3. Memet abi o menemenciyi de bi degiştir yoksa sonun kötü gibi söyleyim :D

kardesım o kadar ılgılendın allah razı olsun ...
ınsaallah tekrar gorusebılırız

Çevrimdışı chemisamet

Otomobil
    2000 Bora 1.6 SR
  • DAS AUTO
« Yanıtla #24 : 05 Aralık 2012, 08:34:13 »
Alınma birader.. tavan döşemeni begendikyA
sende hem laf edıyon hem gerı vıtes yapıyon haaa :bekleriz: :bekleriz:

« Yanıtla #25 : 05 Aralık 2012, 15:07:20 »
O 2. Vidyo otobüsün kalkmasına 10 dk kalmıştı o yüzden biraz acelemiz vardı
Hem senin araban daha iyi masallahi var ben daha toy um  ;)    Bu hafta halledecem roll işini

« Son Düzenleme: 05 Aralık 2012, 18:05:27 Gönderen: zippoblu »

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
« Yanıtla #26 : 05 Aralık 2012, 22:34:11 »
susun bi he 297 geldi... hayata döndü :) hala siz birbirinizle yarısıyorsunuz
önce bi beni geçin.... :)
samet eyvallah kardeş vwtr den herkezin başımızın üstünde yeri var.. buyursunlar...
it ürür kervan yürür...

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #27 : 05 Aralık 2012, 23:41:57 »
Ağlamayana meme yok samet..