Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: BÜYÜK Ankara Buluşması - 24 Haziran  (Okunma sayısı 19249 defa)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
Ynt: BÜYÜK Ankara Buluşması - 24 Haziran
« Yanıtla #14 : 28 Haziran 2012, 12:31:27 »
güzel buluşma olmus ,bu yaz istanbul -ankara-izmir birleşip bir buluşma yapsak olurmu?

yazın kimsenin büyük şehirlerde duracağını zannetmiyorum herkes tatilde olur ben dahil :D

« Yanıtla #15 : 28 Haziran 2012, 13:53:13 »
kaç kişi buluştunuz ? :D :D

4 araba 5 kişi :) 2 kisi sonradan katıldı zaten  büyük ankara,    buluşması oldu  ;D  pişti oynayacak kadar...
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #16 : 28 Haziran 2012, 19:57:53 »
4 araba 5 kişi :) 2 kisi sonradan katıldı zaten  büyük ankara,    buluşması oldu  ;D  pişti oynayacak kadar...

eğlenceliydi ama :) bu arada abi mailden atması çok kasıyor.fotoları ben en iyisi faceden yükleyip sana mesajlaym

« Yanıtla #17 : 28 Haziran 2012, 22:41:59 »
eğlenceliydi ama :) bu arada abi mailden atması çok kasıyor.fotoları ben en iyisi faceden yükleyip sana mesajlaym

maksat muhabbetti oda oldu tabi yaa ;)  tamam kardeş faceden at sen bana  :tamamdir
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #18 : 29 Haziran 2012, 10:09:46 »
Çekirdek kadro iyidir herzaman..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline