Gönderen Konu: 28 Haziran 2009 Ankara Buluşması - Fotoğraf ve Yorumları  (Okunma sayısı 36408 defa)

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
Ynt: 28 Haziran 2009 Buluşması - Fotoğraf ve Yorumları
« Yanıtla #28 : 30 Haziran 2009, 18:22:25 »
ismailin arabada çok tatlı görünüodu ya. çağlarn araba abf lerin arasında kaybolmus... anasını satim kendimi gaza gelmiş gibi hissediyorum :) bi abf motor mu atsam üzerine bneim yogurdun üstüne nedir :D

İlker im teşekkür ederim  tek mkII  olarak  temsilciydim :D umarım daha  çok  araçla  daha  organize  bir  buluşmada  birlikte  olmak üzere
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
Ynt: 28 Haziran 2009 Buluşması - Fotoğraf ve Yorumları
« Yanıtla #29 : 30 Haziran 2009, 19:20:57 »
İlker im teşekkür ederim  tek mkII  olarak  temsilciydim :D umarım daha  çok  araçla  daha  organize  bir  buluşmada  birlikte  olmak üzere

en kısa zaamnda inşallah...
quattro

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
Ynt: 28 Haziran 2009 Ankara Buluşması - Fotoğraf ve Yorumları
« Yanıtla #30 : 30 Haziran 2009, 23:33:14 »
corradoların motor resimleri yokmu ya bi bakalım neler yatıyor kaput altında :sevgi:

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 01 Temmuz 2009, 10:08:04 »
corradoların motor resimleri yokmu ya bi bakalım neler yatıyor kaput altında :sevgi:
KAPUTUN ALTINDA VR6 var BN RESMİNİ CEKMİŞTİM EVE GİDİNCE YÜKLEYİM BARİ :)

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 02 Temmuz 2009, 21:20:36 »
işte kırmız corrado'nun altında yatan motor  :sevgi:

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 02 Temmuz 2009, 21:52:54 »
Maşallah     :tamamdir  :tamamdir

ne canlar yakmıştır haaaaaaaa
quattro

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 02 Temmuz 2009, 21:58:37 »
sesi yeter :sevgi:

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 03 Temmuz 2009, 00:44:17 »
Türkiyeden dönüşte alacağı toplam yakıtla 1 çekirdek aile 1 ay geçinir :)
Maşallah maşallah, bizlere hayal ürünler allah vermiş vw üretmiş kul kullanıyor :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı kral-30

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 03 Temmuz 2009, 23:01:14 »
selam beyler

resimler icin cok cok tesekkür ederim osman. Arti panik video cok güzel olmus. Benim corrado malesef suan yatiyor. Su hortumu catladi. gelecek cuma kardesim almanyadan getirecek. Burdaki servise gitdim ( dogus otomotiv, konya yolu ) ordaki parcaci dogru dürüst ilgilenmedi. hemen demesi 20-25 gün sürer parcanin buraya gelmesi. Parca numarasini rica etdim oda yok türkiye girisi yok dedi vedogru dürüst bakmadi. EKTA tüm dünyada aynidir isteseydi baka bilirdi. Bende sinirlendim ciktim. DIrek almanyaya tel acdim servis bakti ve hemen siparis etdi. Ya su dogus otodan hic de hic menmun kalmandim. sanki adam yerine koyulmuyorusz gibi geldi bana.

Arkadaslar ben allah nasip ederse 28 augustos geri dönecegim ( malesef ). Sizden ricam mutlaka tekrar bir bulusma organize edinde ben gitmeden bulusalim. Benim corrado 11.08 den itibaren hazir olur.

selamlar

Çevrimdışı cybertronics

• Daha iyisi yine bir VAG'dır
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf MK4 1999 1.6 AKL & Audi A6 2008 4.2 Quattro
« Yanıtla #37 : 04 Temmuz 2009, 16:16:44 »
Tüh ya kaçırmışım :( kral-30 hocamın dediği gibi tekrar düzenlensede gelebilsem çok iyi olur. Sizden öğreneceğm çok şey var. :D
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2009, 16:24:01 Gönderen: cybertronics »
Daha iyisi yine bir VAG'dır

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 04 Temmuz 2009, 17:35:20 »
selam beyler

resimler icin cok cok tesekkür ederim osman. Arti panik video cok güzel olmus. Benim corrado malesef suan yatiyor. Su hortumu catladi. gelecek cuma kardesim almanyadan getirecek. Burdaki servise gitdim ( dogus otomotiv, konya yolu ) ordaki parcaci dogru dürüst ilgilenmedi. hemen demesi 20-25 gün sürer parcanin buraya gelmesi. Parca numarasini rica etdim oda yok türkiye girisi yok dedi vedogru dürüst bakmadi. EKTA tüm dünyada aynidir isteseydi baka bilirdi. Bende sinirlendim ciktim. DIrek almanyaya tel acdim servis bakti ve hemen siparis etdi. Ya su dogus otodan hic de hic menmun kalmandim. sanki adam yerine koyulmuyorusz gibi geldi bana.

Arkadaslar ben allah nasip ederse 28 augustos geri dönecegim ( malesef ). Sizden ricam mutlaka tekrar bir bulusma organize edinde ben gitmeden bulusalim. Benim corrado 11.08 den itibaren hazir olur.

selamlar

bence nazar  değmiş  agbi  

doğuş  oto  yakında  batış  oto  diye  değişecek  sen  hiç merak  etme  bu kadar  karnı  tok  çalışma  olmaz  onlar  gibi ne esnaf  var  dünya  da ne   de  usta...

ukala  yaratıklar  sanki  onlardan başka  servis yok  alemde  ib..ler
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2009, 17:36:21 Gönderen: ismailtunca81 »
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 04 Temmuz 2009, 21:21:29 »
selam beyler

selamlar

abi sanayileri dolaş mutlaka bir hortum uydururlar...

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 04 Temmuz 2009, 23:04:54 »
Abi Şaşmaz'da Özdem otoya bi uğra. İbrahim abi kesin bi yolunu bulur

Çevrimdışı kral-30

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 05 Temmuz 2009, 10:13:01 »
tsk ederim. Suan ben köydeyim. Daha fazla dolasmakda istemiyorum cünküü parcalar cuma günü gelecek.

bizim tekrar bulusma ne oldu?