Gönderen Konu: 27 şubat 2011 pazar Aries Arena ankara buluşması fotolar ve videolar  (Okunma sayısı 37325 defa)

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
 :D :D :D
H.G WORKS

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
rusyaya gidicem :D

hem bir konuda hemfikir olalım istanbul ankara çekişmesi ankara altan çekişmesine dönmesin  :D
ADK

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
istanbulu bir tek ben savundum hedef ben oldum arkadaş istifa ettirmeyin bana  ;D
ADK

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
istanbulu bir tek ben savundum hedef ben oldum arkadaş istifa ettirmeyin bana  ;D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
Ruslara kötülerim sizi bak  :D
ADK

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ruslara kötülerim sizi bak  :D
hayırdır ne ıs altan rusya felan ıs gırusmesı mı ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
yok abi , turizm okuyorum ben , hedeflerde biraz yüksek , kendimizi geliştirmek maksadıyla gidicez işte mezun olana kadar sw kabarık olsun hesabı okuldada rusça seçmiştim , ordaki bir üni. ile anlaşmaları var bizim okulunda , ya haziranda yada yazın başka ayında gidicem 1-2 aylıgına orda rusça yaz okulu gibi birşeye katılcam, ayarlamaya çalışıyorum işte . rus mafyası alırsa beni minübüse doluşup gelin  :D
ADK

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
guzel bulusma olmus,yazın daha guzellerını hep beraber yaparız ınsallah

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
yok abi , turizm okuyorum ben , hedeflerde biraz yüksek , kendimizi geliştirmek maksadıyla gidicez işte mezun olana kadar sw kabarık olsun hesabı okuldada rusça seçmiştim , ordaki bir üni. ile anlaşmaları var bizim okulunda , ya haziranda yada yazın başka ayında gidicem 1-2 aylıgına orda rusça yaz okulu gibi birşeye katılcam, ayarlamaya çalışıyorum işte . rus mafyası alırsa beni minübüse doluşup gelin  :D
ne mınıbusu ya atlarız bız ankaralılar makınelerımıze senı cılgın genc kızlardan olusan mafyanın elınden alırız rusyada merak etme sen :D :D :D :D :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
saol abi bir bakmışın mafyanın başına geçmişim kafamda dazlak zaten iyi yaparım he  :D
ADK

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
saol abi bir bakmışın mafyanın başına geçmişim kafamda dazlak zaten iyi yaparım he  :D
:D :D :D :D :D :D basa gecersen benıde al yanına ıssızım ben :D :D :D :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
olur abi ayıpsın kıraathaneler zinciri kurarız rusyada ne tutar he  :D
ADK

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
Çok güzel bir gündü :) Erken ayrılmak zorunda kaldım ama çok keyif aldım.Bütün abilerime teşekkür ederim  ;)
Vw Polo 6N

Çevrimdışı deepblue

• Profili Görüntüle
ankarayamı gıttın ersan