Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 27 Ağustos İstanbul Buluşması  (Okunma sayısı 50542 defa)

Ynt: 27 Ağustos İstanbul Buluşması
« Yanıtla #28 : 29 Ağustos 2011, 14:58:41 »
biz temelle konuşuyoduk yan arabadki yeşil yanmış fırsat blip kalktı bende vitesi kaçırınca yürüdü  olay olcak bi durum yok:) roll günü yapalım isterseniz 60_240;)

Açıklamayı yapmış.Söz konusu GTİ ise gerisi teferruat :) Roll yapılsın bencedee  :)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #29 : 29 Ağustos 2011, 16:11:00 »
Oğuzhanın selimiye kışlası önündeki ani duruşu ve benim herkezi gaza getiren gazlamam ile gece başladıı..cadde bostanda hepiğmizin aynı anda ışıklarda gürültü çıkartarak kalkışı, ve kafede oturanların meraklı bakışları gözümün önüne geldi birden..  Tatil dolayısı ile istanbul boşalmış ve meydan bize kalmıştı.. güzel geceydii... Bilalin GTI kuladımm S virajında bütün gözler üzerimizdeydi.. 15 dk sonra aynı yerde motor kazası olduu.. gece son buldu..
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2011, 16:13:18 Gönderen: htmetin »
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #30 : 29 Ağustos 2011, 16:30:12 »
Olmamış ama bak,benim kızım hiçbir karede yok... :)

Senin kızının trafiğe kayıtlı  olduğu bile muamma..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #31 : 29 Ağustos 2011, 21:11:47 »
Hayirli bulusmalar sizlere umarim bigun bende katilirim araniza... ;)
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
« Yanıtla #32 : 30 Ağustos 2011, 03:31:14 »
Oğuzhanın selimiye kışlası önündeki ani duruşu ve benim herkezi gaza getiren gazlamam ile gece başladıı..cadde bostanda hepiğmizin aynı anda ışıklarda gürültü çıkartarak kalkışı, ve kafede oturanların meraklı bakışları gözümün önüne geldi birden..  Tatil dolayısı ile istanbul boşalmış ve meydan bize kalmıştı.. güzel geceydii... Bilalin GTI kuladımm S virajında bütün gözler üzerimizdeydi.. 15 dk sonra aynı yerde motor kazası olduu.. gece son buldu..

Kışla önündeki durakta bekleyeni yakından görmek ve geceye damga vurmak bambaşka... B)

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
« Yanıtla #33 : 30 Ağustos 2011, 04:45:02 »
Buluşmanın üstüne bir ufak buluşma daha...  8)

Cengizhan,Okan,Naim,Volkan,Onur & Ben.

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #34 : 30 Ağustos 2011, 19:23:49 »
vay kankam fotolar şekil olmuş. Kardeşlerim çok teşekkür ederim tekrardan ilgi alakanız için..
 Kısaca şöyle yazacağım tatilde arkadaşlarımla yaşadıklarım ve paylaştıklarım başlığı altında..
1- Hector Murat : Sanayiye geldim çok  ilgilendi ve organizede payı büyüktü , vites topuzu çerçevesi hediye etti...
2- Bilal : ağırlıklı olarak organizeyi sağladı mekan zaman hepsine koşturdu. Hiç bir yerde aynı tadı vermeyecek çekirdek ve kola yudumladık sayesinde .
3-Oğuzhan : Arkadaşımın hakkı çok bende , gösterge panelimin aydınlatma sorununu çözdü, çok ilgilendi gece yarılarına kadar gezdird 3 gün boyunca :) i..
4-Cavonoz Can: Gösterge panelinin bulaşık makinasında yıkanmaması gerektiğine dair tecrubesini paylaştı :)
5-Hasan : Buluşmanın en ballı iki elemanı idik kendiside  çok muhabbet bir insan lakabı GAZCI olacak Milleti yarışa sürükledi  ve südyeni kaptı :))
6-Temel : Motor benzin hortumlarıyla ilgili beni gayet güzel aydınlattı , patlatıp duruyordum :)
7- Naim : Golf Mk1 ile nasıl sağa viraja girilmez girilirse araba nasıl  stop eder onu kanıtladı :) Araçlarımızı sayesinde Yıkattırdık..
8-Okan ve volkan kardeşler  : Sağ olsunlar evlerinde ağırladlar ve çok güzel bir iftar yemeği ikram ettiler ..

Arkadaşlar unuttuğum kişiler varsa lütfen kırılmasın çok iyi insanlarsınız herşey için teşekkür ederim... Antalya kapııları sonuna kadar açık..  07 VE 313 Cengizhan

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #35 : 30 Ağustos 2011, 23:14:46 »
vay kankam fotolar şekil olmuş. Kardeşlerim çok teşekkür ederim tekrardan ilgi alakanız için..
 Kısaca şöyle yazacağım tatilde arkadaşlarımla yaşadıklarım ve paylaştıklarım başlığı altında..
1- Hector Murat : Sanayiye geldim çok  ilgilendi ve organizede payı büyüktü , vites topuzu çerçevesi hediye etti...
2- Bilal : ağırlıklı olarak organizeyi sağladı mekan zaman hepsine koşturdu. Hiç bir yerde aynı tadı vermeyecek çekirdek ve kola yudumladık sayesinde .
3-Oğuzhan : Arkadaşımın hakkı çok bende , gösterge panelimin aydınlatma sorununu çözdü, çok ilgilendi gece yarılarına kadar gezdird 3 gün boyunca :) i..
4-Cavonoz Can: Gösterge panelinin bulaşık makinasında yıkanmaması gerektiğine dair tecrubesini paylaştı :)
5-Hasan : Buluşmanın en ballı iki elemanı idik kendiside  çok muhabbet bir insan lakabı GAZCI olacak Milleti yarışa sürükledi  ve südyeni kaptı :))
6-Temel : Motor benzin hortumlarıyla ilgili beni gayet güzel aydınlattı , patlatıp duruyordum :)
7- Naim : Golf Mk1 ile nasıl sağa viraja girilmez girilirse araba nasıl  stop eder onu kanıtladı :) Araçlarımızı sayesinde Yıkattırdık..
8-Okan ve volkan kardeşler  : Sağ olsunlar evlerinde ağırladlar ve çok güzel bir iftar yemeği ikram ettiler ..

Arkadaşlar unuttuğum kişiler varsa lütfen kırılmasın çok iyi insanlarsınız herşey için teşekkür ederim... Antalya kapııları sonuna kadar açık..  07 VE 313 Cengizhan

:D  ;D  >:D  :melek:  :halazn:  hayırlı yolculuk cengiz..
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #36 : 30 Ağustos 2011, 23:34:43 »
saol üstad  ;D ;D

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #37 : 31 Ağustos 2011, 00:22:04 »
Golfümüz yok diye unutulmuşuz :(

Nalacağın olsun Cengiz..

Bu arada tüm arkadaşların bayramını kutlarım.

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
« Yanıtla #38 : 31 Ağustos 2011, 01:10:03 »

Hayırlı yolculuklar Cengizhan. En kısa zamanda tekrar görüşürüz inş..
Referee

Çevrimdışı HecctoR

• Referee
« Yanıtla #39 : 31 Ağustos 2011, 01:11:21 »
Golfümüz yok diye unutulmuşuz :(

Nalacağın olsun Cengiz..

Bu arada tüm arkadaşların bayramını kutlarım.

Stiker için teşekkürler.. Sanada hayırlı bayramlar   8)
Referee

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #40 : 31 Ağustos 2011, 22:30:33 »
bende stecer yapıştırdımm:) saolasun eyüp abiii. Hayırlı yolculuklarr cengiz abii:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #41 : 01 Eylül 2011, 00:29:58 »
teşekkür edeim arkadaşlar güzel zevkli bir yolculuk oldu afyonda, ankara plakalı german style mat kırmızı bir audi a3 le senfoni şeklinde 300 km geldik ankara plaka siteye üyemi bilmiyorum...  :tamamdir :tamamdir