Gönderen Konu: 22.09.2007 İftar Yemeği Buluşması Yorumları, Resimleri  (Okunma sayısı 87812 defa)

Çevrimdışı emre

• Profili Görüntüle
Ynt: 22.09.2007 İftar Yemeği Buluşması Yorumları, Resimleri
« Yanıtla #56 : 23 Eylül 2007, 13:24:43 »
:D ay lav yuuu vwtr.net :D

Çevrimdışı emre

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 23 Eylül 2007, 13:27:00 »
İnşallah EmRe, Adınıza ben sevindim burda çok guzel olmuş bayağa bişey kaçırmışım... Neyse bi dahakine bi yan da ben veririm yanında sana yetişmek imkansız ama ne yaparsın... pis gaz verdiriyon adama...  MK cı seni  :D :D :D

kardeşim el ele veririz birlikte yan yanada veririz sen yeterki iste

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 23 Eylül 2007, 13:29:09 »
kardeşim el ele veririz birlikte yan yanada veririz sen yeterki iste

Eywallahhh...

İbrahim hadi kalk yerleştir şu resimleri bekliyoruz herhalde....  :t

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 23 Eylül 2007, 13:30:46 »
planlayan ve katılan tüm arkadaşları kutlarım gerçekten güzel gözüküyor..ibo koy su fotolarıda gözlerimiz şenlensin biraz... :tamamdir

Çevrimdışı emre

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 23 Eylül 2007, 13:32:55 »
hehehehehe iboo yükleyemezki boşuna beklemeyın sımdılık cunku ibo benim yanıma gelıo hahahaha dunku bulusma bızı kesmedı mini bı buluşma daaa yapıcas ee aktif MKcılık :D

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 23 Eylül 2007, 13:37:14 »
hehehehehe iboo yükleyemezki boşuna beklemeyın sımdılık cunku ibo benim yanıma gelıo hahahaha dunku bulusma bızı kesmedı mini bı buluşma daaa yapıcas ee aktif MKcılık :D

Dikkat edin Trabzondan kalkan bi uçak üstünüze düşmesin EmRe. :D :D :D

Bizde burda resim bekliyoruz... Biri şu İboyu durdursun kendini aştı adam ne gaz vermişim adama be... ;)

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 23 Eylül 2007, 13:48:11 »
ibo fotolarlar beraber firar etti galiba :D

Çevrimdışı emre

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 23 Eylül 2007, 14:11:48 »
Dikkat edin Trabzondan kalkan bi uçak üstünüze düşmesin EmRe. :D :D :D

Bizde burda resim bekliyoruz... Biri şu İboyu durdursun kendini aştı adam ne gaz vermişim adama be... ;)

ya bana takılanın hayatı degısıo herseye tam gaz verıo.uçaktanda iki makas bi yanlama ondanda kurtuluruz

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 23 Eylül 2007, 15:19:10 »
cok güzel olmus gercekten gelemedim cok üzüldüm inanın inş. bidahaki bulusmayı pazar günü yaparsınızda bende katılırım  :(

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 23 Eylül 2007, 15:27:16 »
ben henüz yeni geldim eve arkadaştaydım akşam 7 ytl ye ps2 kiraladık sabaha kadar fifa.)
İbojum janım kardeşim gerçekten tebrik ederim çok mükemmel bi organizasyondu, teşekkürler.
Daha ilk tuna abi ve faruk abiyle buluşmamızda başladı benim heyecan bütün yol ramsstein dinledim hızımı almak için.Gişelerde kamyonlardan oluşan duvarda solunum yetersizliğinden can vermek üzereyken upss dedim beyaz şahinin tampona dokundurdum :) el haraketleri hocam pardon flm :)
Yemekler tek kelimeyle mükemmeldi kıymetli dinazor etlerini benimle paylaşan tüm dostlara teşekkürler :D :D
ama cidden börek süperdi, birde birşey o su böreği gibin şeyin üstün e bal sürünce ne güzel oldu melet..
Süper bi kalabalık oldu hiç bu kadar olacağımızı düşünmemiştim ama bizim için ayrılan 4 masaya bile sığmadık.
yol gereği erken kaçmak zorunda kaldık, ama bütün abilerle arkadaşlarla tanışmak çok güzeldi.

Tek tek ismini sayamayacağım  yapımcı ve katılımcı bütün herkese çok teşekkürlerr.Birdahaki buluşmalarda görüşmek üzree müdavimi oldum artık..

Dipnot:  Faruk abi_ mallar  bende kaldıı :D
Tuna abi_birdahaki buluşmaya canavarıda istiyorum amann ihmal etme hem sen özleme hem biz bi tanıjalımm delikanlıyla :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 23 Eylül 2007, 15:28:18 »
Ayrıca eralp kardeşime telefonla katıldığı için teşekkür ediyorum valla çok mutlu oldum koçum :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 23 Eylül 2007, 15:50:38 »
Ayrıca eralp kardeşime telefonla katıldığı için teşekkür ediyorum valla çok mutlu oldum koçum :)

Aranızda olamasamda ordaki atmosferi sizinle paylaşmak istedim, Konuşamadım kişilerde oldu sanırım kusura bakmasınlar. Canım kardesim Emre sonradan gelmiş onunda sesini duymak isterdim.

Konuşamadıklarıma selam göndermiştim,Bu arada Teo nunda selamını aldım  :tamamdir. O kadar heyecanlı anınıza denk geldim ki birbirinizi bulamadınız kalabalıkta bazen  :) Bu arada hiç yüzyüze görüşmediğimiz halde samimi olan Metin abi,Oğuz ve Nizam kardeşlerime ayrıca teşekkürler. :saygılar

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 23 Eylül 2007, 16:42:42 »
Gerçekten güzel bir buluşma olmuş, her geçen gün büyüyen bir aileyiz :)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 23 Eylül 2007, 17:06:45 »
gorusecegiz Eralpcim hic meraklanma, senin gelebilecegin bir bulusma olunca ben gelemeyecek bile olsam hususi seni gormeye gelecegim :)

Metin abi saygılar bi görüşemedik seninle bi buluşma çerçevesi içinde, kısada olsa muhabbet güzeldi...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......