Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 21 Ocak 2007 İstanbul Buluşması Yorumları  (Okunma sayısı 9269 defa)

21 Ocak 2007 İstanbul Buluşması Yorumları
« : 21 Ocak 2007, 18:40:18 »
Hadi bakalım,ilk yorum benden.Çok güzel bir buluşma oldu bana göre,yolları biraz karıştırsam da geldigime degdi.Herkese teşekkürler.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: 21 Ocak 2007 İstanbul Buluşması Yorumları
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2007, 18:57:32 »
Konuyu böldüm burdan devam yorumlara :)
Ardacan'dan gelen haberlere göre e30'culara takılmışsınız :P
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2007, 18:59:57 »
Kırmızı renkli e30 cabrio diyorsan evet birşeyler yaptı kendi çapında:)

« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2007, 19:21:20 »
ben e30cu arklar gidiyo diye zaten gitmistim asilinda ;D

saka bi yana, hersey cok guseldi bence, disarda biraz usumus olsakta
birlikte vakit gecirmek cok keyifliydi  :) gusel eylendik valla  ;D
katilan herkese cok tesekkurler..

« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2007, 19:30:55 »
Evet sana aynen katılıyorum.Bence de çok güzeldi.

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2007, 19:53:17 »
E30 lu olan kişiyi aslında ben size süpriz olarak çağırdım çaktırmayın o da buluşmanın bir parçasıydı :) (şaka tabiikide)

VWTR nin ilk İstanbul buluşmasını gerçekleştirmiş olduk. Gelen bütün arkadaşların ayağına sağlık. Çok profesyonelce bir organizasyon olmadı belki ama maksat beraber olmak ve tanışmaktı. Ben çok memnun kaldım. Gerçekten çok güzel bir gün geçirdik.

Buluşma noktasına gittiğimde Atıf abi(ne kadar abi dememe kızıyorsada) ve Yasin arkadaşları ile gelmişti. Daha sonra Tolga, Metin, İbrahim ve Melih te geldi. Herkes tamamdı. Karting yapmak için yola koyulduk. Gidene kadar yolda güzel fotolar çektik. Karting de güzel çekişmeler oldu. Ben-Yasinle :) Arda-Tolga ile bayağı bir çekişti. Atıf abim sağolsun beni görünce yol verdi. Yasin bana o vuruşunu unutmucam bir kaç defa vurdun. Bir dahakine ödeşiriz artık :) Kartingde arabanın başındaki sohbetlerimizden sonra yemek için tekrar yola koyulduk.

Maslaktaki Migros un kocaman otoparkına vardık. Oturacak yer bulamadığımız için yemeklerimizi alıp arabanın başına geldik. Daha sonra fotoğraf çekimlerine tekrar başladık ama güvenlik görevlisi foto çekmeyin yasak dedi. Arabamın fotosunu çekiyorum diyorum yasak diyor :) neyse isabet olmuş bizde başka bir yere gittik orda hem sohbet muhabbet hem de fotoğraf çektik. Artık üşüdük ve aramızda yolu uzun olan kişiler vardı. Bir İstanbul buluşması böyle sona erdi.

Bir başka buluşmada görüşmek dileğiyle... ;)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2007, 20:04:52 »
Tunç abi,güvenlikteki aga birşeyler yememize birşey demedi ,kalktı kendi araçlarımızın fotograflaırını çekmemize laf etti ama orda Yasin iyi laf dedi '' Burası Türkiye''..! Katılıyorum,bunu bir kez daha gördük. Abi organizasyon için de saol.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2007, 20:08:58 »
Hepimizin abisi oldu ya. Tunç abi, Atıf abi, Alihan abi ;D
Resimleri merak ediyorum ben :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #9 : 21 Ocak 2007, 20:20:57 »
Gerçekten çok güzel bi organizasyon oldun kazasız belasız geçti.

Tunç abi karting de sende bana yol vermedin ki abi  ;D  şaka biyana bilmiyerek oldu hee bu arada bidakine yetişirsen sende çarparsın  ;D  (ayağın baya yavaş)

ama ardacan çok iyi gidiyo bide ardacan la yapıcam  ;)

valla arkadaşlar klişe bi laf belki ama ben çok memnun kaldım bidaki buluşmalarda görüşmek üzere..

not: resimler ve videolar montajda  :)

« Yanıtla #10 : 21 Ocak 2007, 20:35:18 »
evet arkadaslar benim icinde gercekten cok güzel bir gündü, gelen tüm arkadaslara sonsuz tesekkürler, bundan sonraki organizasyonlar biraz daha derli toplu ve güzel gecer bundan eminim, simdi de sırada toplu bir bulusma olmalı, Ankaradaki arkadaslarlada güzel bir organizasyon yapacagız insallah :) bendeki fotograflarıda yarın Tunc halledecek insallah, sabah erkenden makinayı kendisine verecegim :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #11 : 21 Ocak 2007, 21:25:33 »
Nice buluşmalara ;)

« Yanıtla #12 : 21 Ocak 2007, 23:37:03 »
Karting sonuçları ne oldu?

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #13 : 21 Ocak 2007, 23:41:30 »
açıkçası kim kaçıncı oldu diye bakmadık ama
sanırım ben kendi grubumda iyi gittim