Gönderen Konu: 2011 VAG Turkey meeting vol.01 [photo shooting]  (Okunma sayısı 20322 defa)

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
Ynt: 2011 VAG Turkey meeting vol.01 [with Burak Y. photo shooting]
« Yanıtla #14 : 26 Eylül 2011, 01:44:17 »
ben şimdiden teşekkür etmiş bulundum o zaman :)
Gece gece bu günün mutluluğunu tam anlamda yaşayanlardan birisin  :saygılar
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı ilker mk2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 26 Eylül 2011, 02:00:53 »
Gece gece bu günün mutluluğunu tam anlamda yaşayanlardan birisin  :saygılar
duygularıma tercüman oldunuz resmen :D

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 26 Eylül 2011, 02:06:44 »
duygularıma tercüman oldunuz resmen :D
İlkercim ne mutlu bana . Buarada senin denize karşı pozlarında pek afilli çıkmış gene çekebildik bişeyler  :tamamdir
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı ilker mk2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 26 Eylül 2011, 02:19:48 »
çeken eller maharetliymiş demek ki bizden önceki grup görmesin dumur olurlar onlarda güneş yansıyodu sanırım :)

Çevrimdışı Sile-R

• ABF
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 26 Eylül 2011, 04:19:57 »
Güzel fotolar çekmişin eline sağlık  :) Katılan arakadaşlara da sonsuz teşekkürler. Seviyeli, düzenli ve kalabalık bir etkinlik oldu.

180 üzerinde araç ve 300 kişiden fazla ziyaretçisi olan muazzam denilebilecek bir etkinliğie imza attık katılan arakadaşlarımız ile.

Bu buluşmaya hiç bir aracımı getiremedim hepsi evimin otoparkında bıraktım... artık birdahakine hayırlısıyla  :saygılar

Güneşin ters düşmesinden biraz photoraf çeken arkadaşlar zorlanmıştır , bende biraz yakınmadım değil ama yapacak birşey yok buluşmayı düzenleyen arkadaşlar bunu düşünememiş heralde... ?

Öğlen saati dünyanın her yerinde güneş dik vurur zaten? ;) saat 12 de kalabalık gelmeye başladı saat 2.30 da herkez alandaydı. 3 -4 gibi dağılmaya başladık zaten Buğraların çekimleri ile.

Bunu Hollanda yada Afrika'da da yapsak saat 12 de güneş tepeden dik vuracaktır. Güzel bir filtre olsaydı makinanada daha rahat ederdin bence.

Sabah erken yada akşam geç gelsen açıdan yana problemin gerçekten olabilirdi, ki zaten sık sık hava kapandı gene çok sorun olmadı. Çekmişsinde ne tekim.

O yüzden sürekli eleştirme lütfen :)... İnsanların pazar gününü sabah çok erken saatte yada pazar çok geç saatte çalmak gibi bir arzumuz yoktu fotoğraf, video ve muhabbet için, öğlen makul bir saat aralığında bir araya toplamaktı  ;)
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2011, 04:51:02 Gönderen: Sile-R »
...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 26 Eylül 2011, 07:57:22 »
Burak abi Maşallah eline emeğine sağlık gerçekten çok güzel olmuş fotolar seninle tanışıp muhabbet etmek ayrıca zevkliydi zaten :sevgi: Bu arada benim kendi MK1'ile beraber olduğum fotoları atmamışsın heralde yada ben göremiyorum  ::) Buluşma çok iyiydi katılan katılmayan herkeze teşekkürler  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #20 : 26 Eylül 2011, 09:37:03 »
harika bir buluşma oldu.. 180 araçlık bir buluşma hakikaten çok iyiydi,   ilk defa böyle bir organizasyon olduğu için bazı acemilikler olmuş olabilir, seneye tekrarı yapılırsa çok daha iyisi olacağını düşünüyorum.. emeğı geçen herkese teşekkürler  :saygılar
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 26 Eylül 2011, 10:41:17 »
Ellerine sağlık resimler gayet iyi bence. Bende bayağı fotoğraf çektim. Bir kaç güne eklerim inşallah.
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 26 Eylül 2011, 10:54:22 »
Güzel fotolar çekmişin eline sağlık  :) Katılan arakadaşlara da sonsuz teşekkürler. Seviyeli, düzenli ve kalabalık bir etkinlik oldu.

180 üzerinde araç ve 300 kişiden fazla ziyaretçisi olan muazzam denilebilecek bir etkinliğie imza attık katılan arakadaşlarımız ile.

Öğlen saati dünyanın her yerinde güneş dik vurur zaten? ;) saat 12 de kalabalık gelmeye başladı saat 2.30 da herkez alandaydı. 3 -4 gibi dağılmaya başladık zaten Buğraların çekimleri ile.

Bunu Hollanda yada Afrika'da da yapsak saat 12 de güneş tepeden dik vuracaktır. Güzel bir filtre olsaydı makinanada daha rahat ederdin bence.

Sabah erken yada akşam geç gelsen açıdan yana problemin gerçekten olabilirdi, ki zaten sık sık hava kapandı gene çok sorun olmadı. Çekmişsinde ne tekim.

O yüzden sürekli eleştirme lütfen :)... İnsanların pazar gününü sabah çok erken saatte yada pazar çok geç saatte çalmak gibi bir arzumuz yoktu fotoğraf, video ve muhabbet için, öğlen makul bir saat aralığında bir araya toplamaktı  ;)

Safakcim bu benim kisisel yorumumdu art niyet teskil etmemekte yani iyi yonde bir elestiriydi . Sen sanirim benim kotu yondeki ekestirimi gormedin  :) evet etkinligi duzenlediginiz icin tesekkurler cok arac katildi bunlarin icinde gerceltende iyi yapilms parcalar vardi su dunya standartlari icine girebileceklerden  :tamamdir
Bak asil simdi bi elestiri geliyo . Gene yazmisin birseylet filitreydi afrikaydi bilmembeydi diye... Karsinda cocuk yok photorrafciliktanda anlamiyo degiliz oyle eline makine almis cekime baslamislarla karistirma lutfen beni . Lensimin uzerinde oyle 20-30 liralik cinmalifiltremde yok yani . Orda tek ekdikligim lens uzeri sapkasinin olmamasi oda benim hiyarligim yanima getjirmeyi unutmusum... Ayrica dunyanin her ne yerinde olursan ol ters aci isik ile kimse dozgun photorraf cekemez . Neyse gene hafifbi elestiriydi onuda gor diye yaptim yoksa agirina kirilabilirdin hanitansiyoruz bir problemimiz yok aramizda ;)

Sizin yspitlarinizi gormeyibekliyorim heyecanla ve bana mutlaka bi sekilde haber verirsen cok sevinirim paylasmadan Once yada sonra yada montajlarda toplaniyossniz bana bi davetiye ve kirmizi hali surmenizi isterim  :saskin: saka tabi ;) gormek istiyorum sizin kendi ekibin yorimlarini sonra benim ekibimle birlestirebiliriz ve bir sonraki bulusmada bak nelere imza atabiliriz  :tamamdir
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 26 Eylül 2011, 10:56:01 »
Y
Burak abi Maşallah eline emeğine sağlık gerçekten çok güzel olmuş fotolar seninle tanışıp muhabbet etmek ayrıca zevkliydi zaten :sevgi: Bu arada benim kendi MK1'ile beraber olduğum fotoları atmamışsın heralde yada ben göremiyorum  ::) Buluşma çok iyiydi katılan katılmayan herkeze teşekkürler  :tamamdir
yok yok onlari kendi topigine ekleyecem ;)
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2011 VAG Turkey meeting vol.01 [photo shooting]
« Yanıtla #24 : 26 Eylül 2011, 14:45:43 »
güzel bulusma oldu her aracın park alanına girerken fotoları çekilse iyi olurdu seneye inş bunu gerçekleştirebiliriz ilk buluşma için iyidi aksaklılıklar oldu ilk sefer adına olur böyle seyler emeği geçen herkese teşekkür ederim kendi adıma

burak fotograf içinde teşekkür ederim
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı brkYRC

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 26 Eylül 2011, 19:54:56 »
Tesekkurler nizam . Ben afrikayi sevmeye basladim  >:D
"Hurdalarin Efendisi"

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 26 Eylül 2011, 21:45:11 »
Tesekkurler nizam . Ben afrikayi sevmeye basladim  >:D

afrika :) o nedir abi ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 26 Eylül 2011, 23:46:22 »
Güzel oldu güzel ben videoyu merak ettim  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???