Gönderen Konu: 19 şubat 2012 ankara buluşması fotoğraf ve videoar  (Okunma sayısı 242018 defa)

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
Ynt: 19 şubat 2012 ankara buluşması fotoğraf ve videoar
« Yanıtla #98 : 20 Şubat 2012, 15:13:10 »
 ;D ;D bence kişisel sıkıntılar bunlar, ben tanımadığım insanlarla tanıştım, istediğim masaya da oturdum, keyifli vakit de geçirdim.
Ha  organizasyonu başarılı bulmadığımı ben de söyledim. Hamit'e de herkeşe de gerekli şekilde eleştirilerde bulunduğumu düşünüyorum.
bence kalabalığın ve soğuğun azizliğine uğradık, bu da bir gerçek

Çevrimdışı 006jc332

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 20 Şubat 2012, 15:13:54 »
hava soğuk olduğu için bu şekilde oldu sen önceki buluşmalara gelmemişsin belli :) bi göksu buluşmamız vardı sucuk mangal havada çok güzel tadından yenmedi valla hatta facede gruptada videosu var oradan bakabilirsin ;)
iyide bizde yedik o soğuğu ankaranın batı yakasından gelenler (sincan,etimesgut,eryaman vs) biz şaşmazda buluşup öyle geldik yaklaşık yol kenarında diğer gelenleri(mEKANA GEÇMEDEN ÖNCE ) 1-1 buçuk saat bekledik...Orda hava soğuk değilmiydi?

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #100 : 20 Şubat 2012, 15:20:20 »
geçen seneki buluşmalardan daha fazla katılım oldu bu buluşmada bir gün herkes vw buluşmasına gelicek buluşma günü sokaklarda vw olmicak :D

bide ben senin aracı göremedim sonradan mı geldin mekanda var mıydın ?

via life ın oraya yetişemedim gece nöbetten çıkıp sabah biraz uyuduktan sonra çıktım, bilkentteki cafe ve foto film evrelerinde ordaydım. 06 GNC 33  ;)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #101 : 20 Şubat 2012, 15:21:24 »
iyide bizde yedik o soğuğu ankaranın batı yakasından gelenler (sincan,etimesgut,eryaman vs) biz şaşmazda buluşup öyle geldik yaklaşık yol kenarında diğer gelenleri(mEKANA GEÇMEDEN ÖNCE ) 1-1 buçuk saat bekledik...Orda hava soğuk değilmiydi?

gençlik bi başka  :)

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #102 : 20 Şubat 2012, 15:24:24 »
valla salih abi kırmızı ışıkda geldi atladı arabaya :) böylede olması gerekiyo zaten benim kardesim buluşmalarda hiç bizim arabada gitmiyo :D dün yine alperle birlikteydi. Gelip tanışıp konuşsanız kimse geri çevirmez diye düşünüyorum ben gördüğüm herkesle selamlaşıp tanışmaya çalıştım.Hatamız olduysa affola.Bidahakinde mangallı falan bi buluşma yapar iyice kaynaşırız

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #103 : 20 Şubat 2012, 15:29:39 »
aslında sanal ortamdaki muhabbeti bişekilde realiteye aktarmak genel itibariyle sıkıntılı bi durum  :)
önerim şu ki yüzünüz ve aracınız die bir bölüm var burayı tekrar canlandıralım hatta yeni konu açıp güncel resimlerimizi upload edelim. ben hasanı ve hamit başkanı bu şekilde tanıyabildim  :) o değilde hasan bittim senin ventonun sesine ya  :o  :tamamdir

Çevrimdışı 006jc332

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #104 : 20 Şubat 2012, 15:31:11 »
valla salih abi kırmızı ışıkda geldi atladı arabaya :) böylede olması gerekiyo zaten benim kardesim buluşmalarda hiç bizim arabada gitmiyo :D dün yine alperle birlikteydi. Gelip tanışıp konuşsanız kimse geri çevirmez diye düşünüyorum ben gördüğüm herkesle selamlaşıp tanışmaya çalıştım.Hatamız olduysa affola.Bidahakinde mangallı falan bi buluşma yapar iyice kaynaşırız
yani bizde o niyetle gelmiştik ama kısmet değilmiş neyse hayırlısı ya

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #105 : 20 Şubat 2012, 15:36:11 »
aslında sanal ortamdaki muhabbeti bişekilde realiteye aktarmak genel itibariyle sıkıntılı bi durum  :)
önerim şu ki yüzünüz ve aracınız die bir bölüm var burayı tekrar canlandıralım hatta yeni konu açıp güncel resimlerimizi upload edelim. ben hasanı ve hamit başkanı bu şekilde tanıyabildim  :) o değilde hasan bittim senin ventonun sesine ya  :o  :tamamdir

abi stock motor :) ama beni mutlu ediyo performans ve yakıt yönünden :) keşke bide kullansaydınya

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #106 : 20 Şubat 2012, 15:36:33 »
yani bizde o niyetle gelmiştik ama kısmet değilmiş neyse hayırlısı ya

bidahakinde söz gelip ben tanışacam senle  :)

Çevrimdışı 006jc332

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #107 : 20 Şubat 2012, 15:48:15 »
bidahakinde söz gelip ben tanışacam senle  :)
yok biz zaten tanışcaktık diğer grubu beklerken zaten bekleyenlerle sıcak bir muhabbet içindeydik tanışıyorduk ama o mekan olayına girince herkez biyerlere dağıldı ondan böle oldu o sonradan gidilen yere haberimiz olsaydı gitmezdik sorduk burdan çıkınca evlere gidilcek denildi ondan dağıldık...

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #108 : 20 Şubat 2012, 16:19:43 »
abi stock motor :) ama beni mutlu ediyo performans ve yakıt yönünden :) keşke bide kullansaydınya

emanetin canı g.tünde olurmuş hasan ali sen sür ben öyle tedirgin olurum kardeş sağolasın  ;)

Çevrimdışı BLaZe_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #109 : 20 Şubat 2012, 16:30:01 »

Benim İlk Buluşmamdı Baya Memnun Kaldım Açıkcası.. Buluşmadan Sonra Da Sinir Oldum Bişeyler Yaptım Yine Arabaya :D

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #110 : 20 Şubat 2012, 16:33:14 »
Benim İlk Buluşmamdı Baya Memnun Kaldım Açıkcası.. Buluşmadan Sonra Da Sinir Oldum Bişeyler Yaptım Yine Arabaya :D

fotolarını bekliyoruz :D ventolarımızı artıralım forumdaki vento bölümü aktif olsun  :tavkiss: :tavkiss:

Çevrimdışı BLaZe_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 20 Şubat 2012, 16:45:51 »
Başkan Eklemeye Çalışıyorum Ama Biraz Sorun Var Herhalde.. Hamit Abi İlgilendi Eklemişti Geri Silinmiş :D Bence Baya Güzel Oldu Bi Takım Folyo Transparan İşleriyle Tipi Baya Baya Değişti :) Akşama Eklerim İnşallah..