Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 11 Aralık 2011 vwtr istanbul buluşması fotolar  (Okunma sayısı 50046 defa)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
Ynt: 11 Aralık 2011 vwtr istanbul buluşması fotolar
« Yanıtla #42 : 11 Aralık 2011, 21:53:14 »
Valla orda pek bir şey olmadı lpg de idi zaten integra ama uzun yolda güzel uzuyordu :D alışverişe giderken hoştu :)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı sheker_

• Old School
« Yanıtla #43 : 11 Aralık 2011, 21:54:39 »
Valla orda pek bir şey olmadı lpg de idi zaten integra ama uzun yolda güzel uzuyordu :D alışverişe giderken hoştu :)

illaki abi 2.0 makine o gitmesinde benmi gidiyim uzun yolda.=) gemi gibi araba

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #44 : 11 Aralık 2011, 21:57:07 »
Honda VS Yerli Mercedes
http://www.izlesene.com/video/2011-umraniye-vwtr-bulusmasi/5241725

hayda bunlarr kimya bizden diill dimi. onedir abiyaa ben çakıla için acıyarak sokarım aracııı adamlar neler  yapıyoo. ama işde araçlarını sevmeyen 2 kişi 2 marka. yapıcagım en son şey olsa yine yapmam böle bişi.
Exclusive Garage

Çevrimdışı sheker_

• Old School
« Yanıtla #45 : 11 Aralık 2011, 21:58:41 »
hayda bunlarr kimya bizden diill dimi. onedir abiyaa ben çakıla için acıyarak sokarım aracııı adamlar neler  yapıyoo. ama işde araçlarını sevmeyen 2 kişi 2 marka. yapıcagım en son şey olsa yine yapmam böle bişi.
:tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı sheker_

• Old School
« Yanıtla #46 : 11 Aralık 2011, 22:00:26 »
Bu logo getircek olup gelmeyen arkadaştan bi ricam olucak . logoları kargolarsa çok  sevincem 2. mk1 yaklaşık 2 senedir ulaşamadım logolara  :(

« Yanıtla #47 : 11 Aralık 2011, 22:04:52 »
çok sşeyler kaçırmışız ya:(

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #48 : 11 Aralık 2011, 22:05:55 »
Gelenlerin ayağına sağlık , tanımadığım çok kişi  olsada tanıştığıma memlun oldum, katılım yüksekti ama benim şahi fikrim daha çok olabilirdi çünkü her gittiğim buluşmada farklı kişiler görüyorum herkez aynı anda bir buluşmaya katılsa 30 araba rahat oluruz zaten , mangal için de uğraşan arkadaşların ellerine sağlık çok emek harcadılar gerçekten  :tamamdir

Video ya gelince , benimde izlerken içim gitti açıkçası , ben olsam bende kıyamazdım aracıma mıcırda o zararları vermeye , ben bir ara bir yere kadar gittim geldiğimde yanlanıyordu , anladığım kadarıyla şahin bizim toplulugu görünce gaza gelmiş , ama kendi fikrim burda gücenmece darılmaca olmasın, buluşmalarda bu tarz şeyler güzel olmuyor bence  :)
ADK

Çevrimdışı AG0463

• Kişisel Mesajımı da PM atıyım oldu olucak.
« Yanıtla #49 : 11 Aralık 2011, 22:38:23 »
neyse  video konusunu cok uzatmayalm. fotoğrafları alalm :D
GTD

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #50 : 11 Aralık 2011, 22:38:23 »
Buluşma mükemmel olmuş, neler kaçırdığımı görünce çok üzüldüm. Ne yapalım önce ekmek parası, malum çalıştım. Eğer katılmış olsaydım bol bol Sticker dağıtacaktım. Artık bir sonraki buluşmaya inşallah.
Caner yarın (yada salı, çarşamba olabilir) konu açacağım Sticker için.. Artık kargo ile biraz gönderelim.
Bir sonraki buluşmayı  kaçırmak istemiyoruuuuum :)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #51 : 11 Aralık 2011, 22:39:17 »
neyse  video konusunu cok uzatmayalm. fotoğrafları alalm :D
Emredersin abi  :)
ADK

« Yanıtla #52 : 11 Aralık 2011, 22:39:53 »
Gelenlerin ayağına sağlık , tanımadığım çok kişi  olsada tanıştığıma memlun oldum, katılım yüksekti ama benim şahi fikrim daha çok olabilirdi çünkü her gittiğim buluşmada farklı kişiler görüyorum herkez aynı anda bir buluşmaya katılsa 30 araba rahat oluruz zaten , mangal için de uğraşan arkadaşların ellerine sağlık çok emek harcadılar gerçekten  :tamamdir

Video ya gelince , benimde izlerken içim gitti açıkçası , ben olsam bende kıyamazdım aracıma mıcırda o zararları vermeye , ben bir ara bir yere kadar gittim geldiğimde yanlanıyordu , anladığım kadarıyla şahin bizim toplulugu görünce gaza gelmiş , ama kendi fikrim burda gücenmece darılmaca olmasın, buluşmalarda bu tarz şeyler güzel olmuyor bence  :)
:sevgi: :sevgi: :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #53 : 11 Aralık 2011, 22:40:51 »
ne emri estağfurullah.. :D konunun adı fotoğraflar olduğu icin dedim ben :D
GTD

Çevrimdışı AG0463

« Yanıtla #54 : 11 Aralık 2011, 22:41:50 »
bu arada avrupa yakasında JDM fuhuşu oldu haberinz olsn :D :D :D rabbiti gören fake vtec, çakma GTI= TDI karşısında çaresiz kaldı :D
GTD

« Yanıtla #55 : 11 Aralık 2011, 22:43:43 »
rabbit mukemmel saldırısı ve cıkardığı sesten urken vtec :):) çakma gtı gorunce afalladı  ;D ;D ;D ;D
bu arada avrupa yakasında JDM fuhuşu oldu haberinz olsn :D :D :D rabbiti gören fake vtec, çakma GTI= TDI karşısında çaresiz kaldı :D