Gönderen Konu: 11 Aralık 2011 Ankara Polo "6N" Buluşması  (Okunma sayısı 13566 defa)

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: 11 Aralık 2011 Ankara Polo "6N" Buluşması
« Yanıtla #42 : 13 Aralık 2011, 19:50:09 »
Maşallahh saman altından su yürütme organizasyonu olmuş vakitli haberim olsaydı basardım o buluşmayı  :D
abi fikir alisverisi amacli bi bulusmaydi :D

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 13 Aralık 2011, 19:52:59 »
kanküt belli bi senaryoya göre çekim yapıcam bu sefer çoğunluğu zaten park halindeyken olacak çekimlerin ayarlayalım güzel bi yer getireyim bende makinayı güzel bi iş çıkaralım :)
mantikli :D

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 13 Aralık 2011, 21:12:34 »
Ilk önce organizatör Alper19 ve tüm gelen arkadaşlara teşekkür ederim.
Çok samimi bir ortam oldu ve şiddetle tekrarlanmasını arz ediyorum. Resimler sarf edilen zaman, ışık ve ortam şartlarına göre başarılı bence.
Atego arkadaşımız cidden bedenini ortaya koyarak buz gibi havada tek bir ince kazak ile durmadı, habire resim çekti.. Helal Olsun !

Bir sonraki buluşma için benimde bazı süprizlerim olucak...

Hasta olmadım, yırttım paçayı :D Bir dahaki buluşma yine programlı planlı yapılır ve gruplaşmalar olmaz ise çok güzel olur. Ufak buluşmaların en güzel yanı herkes herkes ile tanışıp, muhabbet edip bir şeyler yapabiliyor. Ama büyük olunca ister istemez gruplaşmalar oluyor, bu da o güne gölge düşürüyor. İnşallah daha sık görüştükçe ve dikkat ettikçe böyle şeyler olmadan çok güzel genel buluşmalar yapılabilir. Alper sen de az kalın giyin üşümezsin, havaların ısınmasını beklersek Nisan ayı civarı olur buluşma :D
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2011, 21:13:00 Gönderen: atego »

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 13 Aralık 2011, 21:14:54 »
yariyil tatilinde bulusuruz ya :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 13 Aralık 2011, 22:49:46 »
Ben Ankaraya geldiğimde , Deniz le Buğrayla tüm gün takıldıktan sonra , akşam go kart a gitmiştik zaten bizden başkasıda yoktu go kart bittikten sonra ellerimizin halini hatırlamak istemiyorum  :D  :D resmen kalıp halinde buz tuttu içerdeki sobayla açıldılar , yalnız ankaranın soguğuda harbiden iyiymiş gelince bizzat anladım , istanbulun gözünü sevim  :D
ADK

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 13 Aralık 2011, 23:15:40 »
yariyil tatilinde bulusuruz ya :D

Şubatta yav o :)

Ben Ankaraya geldiğimde , Deniz le Buğrayla tüm gün takıldıktan sonra , akşam go kart a gitmiştik zaten bizden başkasıda yoktu go kart bittikten sonra ellerimizin halini hatırlamak istemiyorum  :D  :D resmen kalıp halinde buz tuttu içerdeki sobayla açıldılar , yalnız ankaranın soguğuda harbiden iyiymiş gelince bizzat anladım , istanbulun gözünü sevim  :D

Bu sene daha soğuk Altan gel hele -10-15 derece civarı gokart yaparız gece, tadına doyum olmuyor :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 14 Aralık 2011, 00:16:04 »
Şubatta yav o :)

Bu sene daha soğuk Altan gel hele -10-15 derece civarı gokart yaparız gece, tadına doyum olmuyor :D

Yaparızzz soğuktan hiç dudaklarımın çatladığını hatırlamam  :D :D
ADK