Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 06 Mayis Istanbul Ümraniye bulusma resimleri  (Okunma sayısı 65218 defa)

Ynt: 06 Mayis Istanbul Ümraniye bulusma resimleri
« Yanıtla #14 : 06 Mayıs 2012, 22:11:39 »
ben 12'e kadar durduğum için az foto çekebildim  :)

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #15 : 06 Mayıs 2012, 22:22:42 »
Şafak resimler gayet güzel harika iş çıkarmışsın bence. :tamamdir
03.06.2005

« Yanıtla #16 : 06 Mayıs 2012, 22:24:52 »
Şafak resimler gayet güzel harika iş çıkarmışsın bence. :tamamdir
sağolun :)

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #17 : 06 Mayıs 2012, 22:26:10 »
Bir şeyi unutmayayım,Mukadder kardeşime de emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Hem mangal organizasyonu,hem semaver,hemde 2.köprü çıkışı karşılaması için. :)
03.06.2005

« Yanıtla #18 : 06 Mayıs 2012, 22:31:32 »
Bir şeyi unutmayayım,Mukadder kardeşime de emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Hem mangal organizasyonu,hem semaver,hemde 2.köprü çıkışı karşılaması için. :)
sonsuz teşekkürler...

« Yanıtla #19 : 06 Mayıs 2012, 23:23:31 »
Bende 95 tane fotoğraf var yarın fotoları ayıklayıp öyle atıcam  :)

« Yanıtla #20 : 06 Mayıs 2012, 23:24:37 »
Başta mukadder abime,onur abime ve çayda,yemekte ve tüm organizasyonda emeği gecen belirli kişilere teşekkür ederim.havanın çok sıcak olması,buluşma alanının piknik alanı olmasından dolayı halkın çok olması ve ortamın biraz kopuk olmasından dolayı önceki buluşmalardaki gibi tat vermediğine inanıyorum şahsi düşüncem olarak.illaki tat alanlar güzel vakit geçirenler olmuştur.inşaallah birdahaki buluşmalar daha da güzel olur dileğiyle katılan herkese teşekkürler...bu arada kaza yapan arkadasada geçmiş olsun.inş ciddi boyutta değildir.mala gelsin,cana gelmesin demek tek tesellimizdir.

« Yanıtla #21 : 06 Mayıs 2012, 23:27:21 »
Başta mukadder abime,onur abime ve çayda,yemekte ve tüm organizasyonda emeği gecen belirli kişilere teşekkür ederim.havanın çok sıcak olması,buluşma alanının piknik alanı olmasından dolayı halkın çok olması ve ortamın biraz kopuk olmasından dolayı önceki buluşmalardaki gibi tat vermediğine inanıyorum şahsi düşüncem olarak.illaki tat alanlar güzel vakit geçirenler olmuştur.inşaallah birdahaki buluşmalar daha da güzel olur dileğiyle katılan herkese teşekkürler...bu arada kaza yapan arkadasada geçmiş olsun.inş ciddi boyutta değildir.mala gelsin,cana gelmesin demek tek tesellimizdir.

:tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir :tamamdir

« Yanıtla #22 : 06 Mayıs 2012, 23:50:02 »
tesekkuru bı borç bilirim bütün katılımcılardan :):) basta sizlerden işallah daha iyileri olacak.
yorumumu kendı kıkımden yazamıyorum kardeşımınkını kullanıyorum onur ünal ben
sayet bu sıtede bı yonetıcı varsa artık ılgılensın benımle Allah rızası için

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
« Yanıtla #23 : 07 Mayıs 2012, 00:46:44 »
UU plakalı mk2 kimin sitedense tanısıyoruz pendikte biraneler sokağında  gece yarısı kısa bir muhabbetimiz olmuştu  :)
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2012, 00:47:46 Gönderen: SNCKTR »
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #24 : 07 Mayıs 2012, 00:47:01 »
Maşallah Cabriolar çoğalmış gibi  :) Çok güzel buluşma olmuş keşke bende orda olabilseydim  :-[
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #25 : 07 Mayıs 2012, 07:37:44 »
Kaza yapan arkdaşa geçmiş olsun.

Çevrimdışı mukad

• 2011 dsg
« Yanıtla #26 : 07 Mayıs 2012, 09:23:08 »
kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
« Yanıtla #27 : 07 Mayıs 2012, 09:32:21 »
Kazayı çok net anlatacağım size serkanla ben musa abinin arabadaydık enes abi mk2'yle arkadan bizi takip ediyordu biz viraja girdik bir caddy enes abiyi sıkıştırdı enes abi bize yetişmek için gaza köklendi direksiyonu aniden sağa sola kırdı ortadaki  kavşakta olan V'ye çarpmamak için arabanın  kontrolünü kaybetti ben arkama baktığımda  araba ile  zig zaklar çiziyorlardı arabanın sağ tarafı kalktı takla atıyorlardı toparladılar bariyere fena çarptılar bariyerlerin aşağısıda uçurum du resmen enes abi usta şöför arabadaki 2 kişinin hayatını kurtardı,orda sağa sola kırmasaydı ya uçurumdan uçucaklardı ya takla atacaklardı gerçekten usta şöför.  :tamamdir Uçurumun altındada beyaz bi mk1 bi tanede sarı vosvos vardı.  ???