Gönderen Konu: 03 Şubat 2008 İstanbul/Avcılar Buluşması Resimleri ve Yorumları  (Okunma sayısı 98738 defa)

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
Ve ve ve DENİZ abii  :D >:D
Vw Polo 6N

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Güzel resimler, uğraşıp yükleyen herkese teşekkürler. Konvoyda Touareg baba ördek, arkadakiler de yavruları sıra halinde ilerlermiş gibi olmuş.   ;D
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
Orjinalci Eralp abiiii  :D

Çok ta kıymetli aracı var bea.  ;D

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Çok ta kıymetli aracı var bea.  ;D

Nen yedin lastikleri, bide arabaya laf atıyon yok çok sarıyomus, araba atik hızlı cevik demiyoda... çok sarıyomus ön tekerler... :D :D :D Bende nedense sarmıyoo... Kadirde Şahit...

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
Nizamın Temizlikten sonraki artistlik pozları

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Nizamın Temizlikten sonraki artistlik pozları

bilmem bi artiz gibi hissettim kendimi kireçleri düsünüyorum herhal..
osman tuareg metin abinin finansman müdürününmüs metin abiye zam yapacaklarmıs bakalım paralar nere gidiyor diye merak etmiş ben en son giderken jipin ona ait oldugunu anladım.... :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
Hemen de poz verir, bu adam tam artist.  :)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
güzel bir gün geçmiş hep birlikte tebrikler arkadaşlık,dostluk gösterisi gibi olmuş..ilerki tarihlerden birisinde umarım bende katılım sağlarım.aynı seviyede ve kalitede devam etmesi dileğiyle...

Çevrimdışı umutsertan

• Profili Görüntüle
Emeği geçen oraya katılan herkesten Allah Razı Olsun.,
Ben hayatımda ilk defa tanımadığım insanlarla çok uzun zamandır tanışıyormuşuz gibi hissettim.
Hepiniz sağoulun ama özellikle OĞUZ ve DENIZ kardeşşlerimi öperim  :D

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Buluşmaya katılan dostlar abiler kardeşlerime, karşılardan kalkıp gelenlere çok teşekkürler, Ersan kardeşime ve ailesine ayrıca teşekkürler onları ailecek görmek gerçekten mutlu kıldı bizleri :) Sevgiler saygılar :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Emeği geçen oraya katılan herkesten Allah Razı Olsun.,
Ben hayatımda ilk defa tanımadığım insanlarla çok uzun zamandır tanışıyormuşuz gibi hissettim.
Hepiniz sağoulun ama özellikle OĞUZ ve DENIZ kardeşşlerimi öperim  :D
Patron makina süper değerini bil :)Çok memnun oldum tanıştığımıza bende, ilerleyen günlerde sanayide felan görüşürüz zati yolumuz bir düşer elbet :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
Buluşmaya katılan dostlar abiler kardeşlerime, karşılardan kalkıp gelenlere çok teşekkürler, Ersan kardeşime ve ailesine ayrıca teşekkürler onları ailecek görmek gerçekten mutlu kıldı bizleri :) Sevgiler saygılar :)
Her zaman ordayız abii :D Ailece Vw ci!!! >:D Buluşmaya katılan bütün dostlara teşekkürler.
Vw Polo 6N