Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ynt: Türkiye V.A.G. Buluşmaları  (Okunma sayısı 117592 defa)

Ynt: Türkiye V.A.G. Buluşmaları
« Yanıtla #42 : 08 Ocak 2013, 00:36:24 »
Öncelikle selamlar, V.A.G. Meeting yapılmalı bence ayrım olmadan.   :saygılar

Geçtiğimiz yaz, 2012 yazından bahsedeyim sizlere biraz...

Eskişehir'de yapılmasını tercih edilebilir. Eskişehir'in merkeze yakın, 150 aracı fazlasıyla kapsayacak kamp kurabileceğimiz yer var.
Eskişehir Vosbağa Derneği'nin yapmış olduğu yaz kampını duydunuz mu bilmiyorum ?
Baya bir ses getirmişti hemen fotoğrafları paylaşayım..

Etkinlik Musaözü'nde gerçekleşti.

Fotoğrafların çekildiği yerleri yazıyorum.

@Espark AVM Önü Tanıtım

@Espark AVM Açık Otoparkı

@Espark Köprüsü

@Atatürk Caddesi

@Hasanpolatkan bulvarı

@Etkinlik alanından

[Oo==ⓦ==oO]
Volkswagen GOLF MK1 GLD
Old is cool...

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #43 : 08 Ocak 2013, 01:00:43 »

fotodaki mk1 dizel olan mı  :D :D :D bu arada arazi güzelmiş aslında çadırda kurulur  >:D

« Yanıtla #44 : 08 Ocak 2013, 01:28:57 »
fotodaki mk1 dizel olan mı  :D :D :D bu arada arazi güzelmiş aslında çadırda kurulur  >:D

1.6 GTi Oktay abinin aracı. :)
[Oo==ⓦ==oO]
Volkswagen GOLF MK1 GLD
Old is cool...

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #45 : 08 Ocak 2013, 09:57:39 »
ramazan ayını ramazan bayramını insanların yıllık izinlerini düşünerek bu işler olmalı en son yapılan büyük bulusmaya çok istememe rağmen gelemedim. sorun şu buradan istediğiniz kadar yazıp çizin bir gazla yazan çogu insan gelemiyor geneli kemik kadro geliyor. site olarak bu konuda dışarı açılmamamızın tek sebebi apaçi ruhlu tipler yüzündendir kendini kontrol edemeyen her eğlence bulusmasına alkol + hız olarak bakan yada başka amaçlar güden insanlar gelme potansiyeli yüzünden dışa açılım olmuyor kendimizi düşündüğümüz kadar diğer sivilleri düşünmemiz lazım her ay da bir bulusma düzenlenir onda problem yok  ama KENDİNİ KONTROL EDEMEYECEK İNSANLAR düşüncesi can sıkıyor mesire alanında sıfır çizmeye çalısanlar bile varken düşünmek lazım.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #46 : 08 Ocak 2013, 10:00:59 »
ramazan ayını ramazan bayramını insanların yıllık izinlerini düşünerek bu işler olmalı en son yapılan büyük bulusmaya çok istememe rağmen gelemedim. sorun şu buradan istediğiniz kadar yazıp çizin bir gazla yazan çogu insan gelemiyor geneli kemik kadro geliyor. site olarak bu konuda dışarı açılmamamızın tek sebebi apaçi ruhlu tipler yüzündendir kendini kontrol edemeyen her eğlence bulusmasına alkol + hız olarak bakan yada başka amaçlar güden insanlar gelme potansiyeli yüzünden dışa açılım olmuyor kendimizi düşündüğümüz kadar diğer sivilleri düşünmemiz lazım her ay da bir bulusma düzenlenir onda problem yok  ama KENDİNİ KONTROL EDEMEYECEK İNSANLAR düşüncesi can sıkıyor mesire alanında sıfır çizmeye çalısanlar bile varken düşünmek lazım.

kemik kadro içinden bir de kemik kıran kadro çıkaralım o zaman :)
sapıtanı hayata küstürsünler :D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #47 : 08 Ocak 2013, 10:16:25 »
kemik kadro içinden bir de kemik kıran kadro çıkaralım o zaman :)
sapıtanı hayata küstürsünler :D

onda sıkıntı olmaz bu site neleri gördü :)

Yunus EMRE

« Yanıtla #48 : 08 Ocak 2013, 10:59:54 »
bu işin yüzde 90ını üniversite öğrencisi tamamlıyacağı için onların okuldu yaz okuluydu falan kaale alınması daha mantıklı olur zaman içinde ağustosun son haftası çok güzel olur hem sıcak olmaz hemde herkez yaz okulunu bitirmiş olur tatile giden tatilinden dönmüş olur.
çalışan için zaten sıkıntı olduğunu düşünmüyorum istanbuldan sabah 6da çıksam geze geze 11de eskişehir bi pazarda böyle olsun yani noolcak :)
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #49 : 08 Ocak 2013, 17:04:34 »
bu işin yüzde 90ını üniversite öğrencisi tamamlıyacağı için onların okuldu yaz okuluydu falan kaale alınması daha mantıklı olur zaman içinde ağustosun son haftası çok güzel olur hem sıcak olmaz hemde herkez yaz okulunu bitirmiş olur tatile giden tatilinden dönmüş olur.
çalışan için zaten sıkıntı olduğunu düşünmüyorum istanbuldan sabah 6da çıksam geze geze 11de eskişehir bi pazarda böyle olsun yani noolcak :)

aynen öyle önceki bolu buluşmasını 2 günle kaçırmıştım yaz akademisi yüzünden

« Yanıtla #50 : 08 Ocak 2013, 19:56:11 »
aynen öyle önceki bolu buluşmasını 2 günle kaçırmıştım yaz akademisi yüzünden
lan pazar gunu neyi kacirdin  :t

« Yanıtla #51 : 08 Ocak 2013, 20:01:16 »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #52 : 08 Ocak 2013, 20:11:40 »
aynen öyle önceki bolu buluþmasýný 2 günle kaçýrmýþtým yaz akademisi yüzünden

yolunda a.s

Yunus EMRE

Çevrimdışı mdsezen

• Otomobil
    Golf mk3 Gti 1997
« Yanıtla #53 : 08 Ocak 2013, 20:19:54 »
Yaz gelınce zaten otomatık herkes daha yogun kendı ılınde bulusmalar yapıcak
her il kendı ıcınde butunlugunu, kemık kadrosunu yarattıgında zaten bız gelıyoruz ,sız gelın, hadı gıdelım durumunu bu konu üstünden yaz aylarında gorucegımızı ümid ediyorum saygılar:)

dediğine katılıyorum kış mevsimini geçirdikten sonra öncelikle illerin arasında yapacağı buluşmalarda bu konu mutlaka gündeme alınıp yüz yüze tartışılmalı  :tamamdir

Çevrimdışı mdsezen

• Otomobil
    Golf mk3 Gti 1997
« Yanıtla #54 : 08 Ocak 2013, 20:32:49 »

evet haklısın nizam abi özellikle bu konununda altını çizmek gerekiyor  :bekleriz:

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #55 : 08 Ocak 2013, 20:35:31 »
lan pazar gunu neyi kacirdin  :t

yaz akademisi diyorum len :) yaz okulu değil bizim okulun etkinliği vardıya bebe şu boyadığım