Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ynt: Türkiye V.A.G. Buluşmaları  (Okunma sayısı 117576 defa)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Ynt: Türkiye V.A.G. Buluşmaları
« Yanıtla #28 : 07 Ocak 2013, 01:38:53 »
güzel bı buluşma olur ayarlanır cok problem degıl gereklı kışı we gorew alacak karakterde kısıler mevcut bu sıtede ortalama bı yıldır gırmıyorum sıteye kıs geldı ısler hafıfledı fırsat bulabılıyorum bu aralar cok yenı kışı eklenmıs genelı bılgısız we heyecanlı bu heyecanın onune gecılebılmesı ıcın lıder wasıftakı kısılerın ıse el atması lazım ve bu olay böyle ulu orta yerde konuşulacak bı konu degıl daha oncekı senelerde gereksız tartışmalar fıkırler ortaya atıldı o yüzden yawas ve sesızce plan yapılıp gündeme alınmalı bu konu.kı oncekı buluşmalarda bazı sorunlar cıktı ege we akdenız tarafından kımse gelemedı haklı olarak ıstem oldu en azından bana cok telefon geldı bu sefer bu ısın orta yolu bulunarak cozulmesı en mantıklı olacak.sımdılık yer ve mekanı genele yazmak yerıne bı zaman sonra 3 5 seçenek anketiyle orta yol bulunmalı.bu sıte ankara we ıstanbul cevresıne hıtap eden bı sıte degıl...

:tamamdir :tamamdir çadırda kuralım alper ağbeeey

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #29 : 07 Ocak 2013, 02:17:49 »
izmir'deyiz vw sayısı az denecek şekilde değil yeterli sayıdayız fakat katılımda bir o kadar düşük.Eger güzel bir organizasyon ayarlanırsa ve çok uzak olmassa yaz aylarında ben her türlü gelirim.  :)

« Yanıtla #30 : 07 Ocak 2013, 16:02:46 »
buluma hemen ayarlanıp yapılır 5araba gelir rezillik olur
geniş katılımlı bi olay için uzunca bi süre güzel bir plan program iş bölümü ve katılımcılarında sözünden dönmicek adamlar olması şart :)
çünkü buluşmalar katılımcı ne kadar fazla olursa okadar güzel oluyor.
bu iş german videosu izlenerek gaza gelinip yapılcak iş değil izlediğiniz videolardaki adamlar yaptıkları organizasyondan sonraki hafta bi dahaki senenin organizasyonunu planlamaya başlıyolar adamların işi o :) videosunu izledim :D
türkiyede bu işin daha çok zamanı var
bana türkiye çapında bulumaların orta noktası hep ankara gibi geldi ama çıkar istanbulda 20araba ankaraya gidecek çıkmaz.
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2013, 16:03:29 Gönderen: uAlper »
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

Çevrimdışı welovetoride

• Otomobil
    Wagon Jetta
« Yanıtla #31 : 07 Ocak 2013, 16:09:28 »
 8) Benimde anlatmaya çalıştığım şeyler bunlar :)
Bütün hayatımız JETTA olabilir, bize kucaktan kucağa gezen ilişkilerden daha zevkli gelebilir..
www.facebook.com/Lowslowride İnstagram @welovetoride

« Yanıtla #32 : 07 Ocak 2013, 17:16:17 »
buluma hemen ayarlanıp yapılır 5araba gelir rezillik olur
geniş katılımlı bi olay için uzunca bi süre güzel bir plan program iş bölümü ve katılımcılarında sözünden dönmicek adamlar olması şart :)
çünkü buluşmalar katılımcı ne kadar fazla olursa okadar güzel oluyor.
bu iş german videosu izlenerek gaza gelinip yapılcak iş değil izlediğiniz videolardaki adamlar yaptıkları organizasyondan sonraki hafta bi dahaki senenin organizasyonunu planlamaya başlıyolar adamların işi o :) videosunu izledim :D
türkiyede bu işin daha çok zamanı var
bana türkiye çapında bulumaların orta noktası hep ankara gibi geldi ama çıkar istanbulda 20araba ankaraya gidecek çıkmaz.
ankarada 80 araba toplamıslıgımız var ankarayı kımsenın dert etmesıne gerek yok dıger sehırlerın organızesının ıyı olması gerekıyo we sozu gecen kısılerle ıletısım kurulursa ıs sekıllenmeye baslar :tamamdir

« Yanıtla #33 : 07 Ocak 2013, 18:21:00 »
ankarada 80 araba toplamıslıgımız var ankarayı kımsenın dert etmesıne gerek yok dıger sehırlerın organızesının ıyı olması gerekıyo we sozu gecen kısılerle ıletısım kurulursa ıs sekıllenmeye baslar :tamamdir
abi senmi yanlış anladın yoksa benmi senin dediğini anlamadım :)
ankarada 80 araba toplanmasının bi anlamı olmaz istanbul vag meetingde 170-180 araba toplandı
şehirlerde yapılan buluşmada kastırırsın max sayıya yakın bişeyler çıkartabilirsin
ama türkiye genelini kapsayan bi buluşmada mesela buluşma yeride olsun ankara
istanbuldan 20arabayı ankaraya getirmek sıkıntı yaratır hatta getiremezsin bukadar da net :)
bunun için daha hazır değiliz demek istedim ben
İnsanlar alemde hayal ettikleri müddetçe yaşar...
                                                    YAHYA KEMAL

« Yanıtla #34 : 07 Ocak 2013, 18:59:26 »
vag meeting dediginiz organizasyondada ole oldu zaten ankaradan kimse gitmedi gitmezdide zaten cunku bulusulcak yer iyi ayarlanmamisti bu tup bulusmalarda ortak nokta cok onemli
mesela abant bulusmasi gayet iyidi bence yer istanbula bize nazaran daha uzakti ama yinede geldiler gelenlere helal olsun :D
birde gelcem diyenler en azindan tarih belirlendikten sonra kesin gelip gelmiceklerini  bildirmeli gelcem diyip sonradan eken cok olmustu cunku

« Yanıtla #35 : 07 Ocak 2013, 19:56:42 »
abi senmi yanlış anladın yoksa benmi senin dediğini anlamadım :)
ankarada 80 araba toplanmasının bi anlamı olmaz istanbul vag meetingde 170-180 araba toplandı
şehirlerde yapılan buluşmada kastırırsın max sayıya yakın bişeyler çıkartabilirsin
ama türkiye genelini kapsayan bi buluşmada mesela buluşma yeride olsun ankara
istanbuldan 20arabayı ankaraya getirmek sıkıntı yaratır hatta getiremezsin bukadar da net :)
bunun için daha hazır değiliz demek istedim ben
wag buluşması derken bu sıtte adına konuşuyorum ben bu sıtede 170 200 aracı toplamak bana gore ımkansız buyuk buluşma tarzı bı olayda bu sıte ıcın 100 araç cok ıyı bı skordur nedenıde aslında basıt genel olarak kucuk yas we ogrencılerden olusuyo sıte ortalaması o yüzden herkes ıstedıgını yapabilecek pozısyonda degıl bıde alperınde deddıgı gıbı son dka yan cızmelerı cok oldu gecen sene tarıh konusundakı tartışmalar cıktı tartışma yaratan kısılerın ıstedıgı tarıh olduğu halde onlardan bıle gelmeyen oldu ama gecen senekı olaydan dolayı eskıler tecrubelı bu sefer yapılabılırse daha hareketlı we güzel bısey ortaya cıkartılabılır yeter kı aklı basında sozu gecen ve ne yapmak ıstedıgını bılen kısıler olaya el atsın gerısı kolaay :tamamdir

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #36 : 07 Ocak 2013, 22:32:17 »
ankara ile ilgili alper ve ben hazırız diğer iller için de ya gönüllüler çıksın yada aranızda belirleyin daha vakit çok yaza bol bol fikir alışverisi yapalım
450 görüntüleme var 38 cevap yazılmış konuya lütfen herkes aklındakini yazsın TÜRK'üz TÜRKİYE'deyiz boş verin ellerin buluşmasını  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #37 : 07 Ocak 2013, 22:55:53 »
dedıgım gıbı her ılden bı kısı takım lıderı yanı olursa ıyı olur ıstanbul ankara sıkıntıı yok once yer ayarlanmalı ona gore dıger ıllerekı arkadaslarda aralarında toplanmalı ona gore hareket edılmelı  :)
Antalya dan sıkıntı yok Ölmedik daha ... 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #38 : 07 Ocak 2013, 22:57:15 »
Bu iş en ortak Eskişehirde yapılır bunu yıllardır söylüyorum ortak Noktadır ve öğrencisiyle görselliğiyle eskişehir bu toplantıyı karşılar halkta ilgi gösterir diyorum ve başka fikir vermeden köşeme çekiliyorum  :saygılar :saygılar :saygılar :saygılar :saygılar :saygılar  Ben biliyorum Ama Antalyada ki adam eskişehire  gelmeyi göze alır bursa daki alamaz buda bi ayrıntı..
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2013, 22:59:21 Gönderen: cengizhan_mk3 »

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
« Yanıtla #39 : 07 Ocak 2013, 23:27:31 »
bencede eskısehırde yapılmadı herkezın gelebılecegı ortak yer ıstanbuldan taner ve ercı abı vs tayfayı toplar antalyadan cengızhan abı ızmırden mete bursadan gokhan tayfaları toplar bence onemlı olan yerı yerı ayarlamak  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

« Yanıtla #40 : 07 Ocak 2013, 23:54:31 »
Bu iş en ortak Eskişehirde yapılır bunu yıllardır söylüyorum ortak Noktadır ve öğrencisiyle görselliğiyle eskişehir bu toplantıyı karşılar halkta ilgi gösterir diyorum ve başka fikir vermeden köşeme çekiliyorum  :saygılar :saygılar :saygılar :saygılar :saygılar :saygılar  Ben biliyorum Ama Antalyada ki adam eskişehire  gelmeyi göze alır bursa daki alamaz buda bi ayrıntı..
hacım konu daha hortlamadan bu sekılde başlamayalım ıs sonra farklı boyutlara gıdıyo.bursada gelır ıstanbulda ızmırde antalyada maksat herkese uygun zaman olması :tamamdir

« Yanıtla #41 : 08 Ocak 2013, 00:07:14 »
Yaz gelınce zaten otomatık herkes daha yogun kendı ılınde bulusmalar yapıcak
her il kendı ıcınde butunlugunu, kemık kadrosunu yarattıgında zaten bız gelıyoruz ,sız gelın, hadı gıdelım durumunu bu konu üstünden yaz aylarında gorucegımızı ümid ediyorum saygılar:)