Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kış öncesi Güzel Bir Buluşma İyi olur ?  (Okunma sayısı 38409 defa)

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
Ynt: Kış öncesi Güzel Bir Buluşma İyi olur ?
« Yanıtla #14 : 23 Kasım 2012, 19:44:56 »
Katılım sağlayan baya cok oldu yok mu vwtr.net'ten gelen  :sevgi:

« Yanıtla #15 : 23 Kasım 2012, 19:53:23 »
yaya geliyorum :'( :bekleriz: :t
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #16 : 23 Kasım 2012, 20:01:39 »
yaya geliyorum :'( :bekleriz: :t
hayırdır önemli birşeymi

« Yanıtla #17 : 23 Kasım 2012, 20:09:12 »
hayırdır önemli birşeymi
arabayı bağladılar

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
« Yanıtla #18 : 23 Kasım 2012, 20:11:09 »
arabayı bağladılar

o polisler varya
  :bekleriz: :'(
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2012, 20:11:22 Gönderen: golfmk1furkan »

« Yanıtla #19 : 23 Kasım 2012, 20:12:35 »
arabayı bağladılar
haydaaa ah bu polislerr cok geçmiş olsun plakadan dolayımı

« Yanıtla #20 : 23 Kasım 2012, 20:17:17 »
haydaaa ah bu polislerr cok geçmiş olsun plakadan dolayımı
plaka ruhsatı almaya gidiyordum şubeye adamlar durdurdu dedim zaten şubeye gidiyorum dedim olsun çıkar arabayıda otoparktan öyle çek dedi  diil döktüm anlamadılar bende şakşak geçtim bütün kartal sanayi ve çevresine etiket oldum birde karakolu karıştırdım bağya  bakalım p.tesi beni ne bekliyor

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
« Yanıtla #21 : 23 Kasım 2012, 20:17:17 »
Benim de arabanın ruhsat'ı yok gecen pazar 5 saat gezdik arkamızda trafik ekibi önümüzde normal polis cevirmediler inş bu pazar da cevirmezler :o

« Yanıtla #22 : 23 Kasım 2012, 20:22:04 »
plaka ruhsatı almaya gidiyordum şubeye adamlar durdurdu dedim zaten şubeye gidiyorum dedim olsun çıkar arabayıda otoparktan öyle çek dedi  diil döktüm anlamadılar bende şakşak geçtim bütün kartal sanayi ve çevresine etiket oldum birde karakolu karıştırdım bağya  bakalım p.tesi beni ne bekliyor
ya zaten bi etiket olan bi araç görmesinler normal giderken çeviriyolar ve bi bahane buluyolar üzüldüm senin adına  çok geçmiş olsun  :(

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
« Yanıtla #23 : 23 Kasım 2012, 20:24:11 »
benim vos'u cevirmezler inş arkayada kare plaka yaptırdım mühürsüz inş bi aksilik çıkmaz

« Yanıtla #24 : 23 Kasım 2012, 20:28:04 »
ya zaten bi etiket olan bi araç görmesinler normal giderken çeviriyolar ve bi bahane buluyolar üzüldüm senin adına  çok geçmiş olsun  :(
aynen saol şafak bugün çok aksi bir gündü böyle noktayı koyduk aksilikler sabah 8 de başladı zaten varmı bir çıkacağı demekki  hayırlısı  parasında değilimde  insanın morali bozuluyor tadı kaçıyor

« Yanıtla #25 : 23 Kasım 2012, 20:28:40 »
benim vos'u cevirmezler inş arkayada kare plaka yaptırdım mühürsüz inş bi aksilik çıkmaz
bu polislerin işi belli olmaz mühürsüz plakadan birşey olmaz benim bmw dede mühürsüzdü...plakaya bakmıyorlar dikkatli ama ruhsat yok diyorsun valla bilemiycem inşallah birşey olmaz

Çevrimdışı golfmk1furkan

• FURKAN YILDIRIM
« Yanıtla #26 : 23 Kasım 2012, 20:29:19 »
aynen saol şafak bugün çok aksi bir gündü böyle noktayı koyduk aksilikler sabah 8 de başladı zaten varmı bir çıkacağı demekki  hayırlısı  parasında değilimde  insanın morali bozuluyor tadı kaçıyor

doğrudur abi benim arkadan fazla etiket durmuyor heralde  :tamamdir

« Yanıtla #27 : 23 Kasım 2012, 20:29:46 »
aynen saol şafak bugün çok aksi bir gündü böyle noktayı koyduk aksilikler sabah 8 de başladı zaten varmı bir çıkacağı demekki  hayırlısı  parasında değilimde  insanın morali bozuluyor tadı kaçıyor
aynen morel bozukluğundan başka birşey değil benimde geçen maltepede golfu çekmişlerdi cıldırmıştım ya