Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İzmir de pazar günü yapılacak olan hava gösterisine katılacak arkadaşlar buraya!  (Okunma sayısı 8875 defa)

Arkadaşlar pazar günkü organizasyona zaten bi çok kişi bireysel olarak katılıcak.

Madem böyle bir durum var fırsat bu fırsat gelenlerle küçük çaplı bi etkinlik tadında birşeyler yapabiliriz.

Ailesiyle arkadaşlarıyla sevgilisiyle gelenler olıcaktır mutlaka güzel bir ortam olabilir.

Dizeriz vw leri yanyana havamız olur hem ;)

Katılıcak olanlar ve o büyük alanda birbirimizi nasıl bulacağımız konusunda fikirlerinizi yazarsanız sevinirim:)

Bence birolu bu konuda sorumlu olarak atıyalım:)
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
çok güzel bi gösteri olacak yakın olsam gelmeyi çok isterdim ailemle  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
Büyük ihtimalle bende orada olucam sitede denk geldiğim tüm izmirlilere haber vermeye çalışıcam ;)

Çevrimdışı barut

pazar günü bende orda olacağım fakat saat konusunda bişey söyliyemiyorum 18 aylık velete bağlı bütün proğramım :D

abi birde bileniniz varmı bilmiyorumda nasıl bir olay olıcak araçları yanyana koyabileceğimiz kadar büyük bi alan varmıdır orada

herkes araçların sileceklerine kırmızı karanfil taksın :)
This is the best one until we make a better one.......

değil karanfil cama arkadaşı bile bağlarımda yan yana koymak sorun olurmu acaba >:D

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
yan yana araba koymak mı? Arabaların basında olamayacaksınız kı zaten, otoparka cekip piste dogru otobüslerle alacaklar sizi. Ben cumartesi gidersem pazar gitmem belli olmaz zaten çiglideyim bi kaç gündür ucuyorlar aha şu anda geçiyorlar üstümüzden :D

yan yana araba koymak mı? Arabaların basında olamayacaksınız kı zaten, otoparka cekip piste dogru otobüslerle alacaklar sizi. Ben cumartesi gidersem pazar gitmem belli olmaz zaten çiglideyim bi kaç gündür ucuyorlar aha şu anda geçiyorlar üstümüzden :D

Yapma yav :S

Benim kafamdaki olay daha farklıydı :D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Yapma yav :S

Benim kafamdaki olay daha farklıydı :D

f16 ların yanına mk3 ile gidip kalkalım demeyecektin pilotlara inş :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

yok dostum ya arabaları otoparkte bir araya toplayıp (gösteri alanının otoparka çok yakın olduğunu düşünerek) orda takılmakdı ama olay daha teferruatlıymış

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
benim gelmem yalan oldu jettaya yunanistan yolları gözüktü beyler.size iyi eğlenceler