Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2.SAKARYA BULUŞMASI  (Okunma sayısı 19601 defa)

Ynt: 2.SAKARYA BULUŞMASI
« Yanıtla #70 : 25 Kasım 2011, 00:28:07 »
Görmedim ki abi msj da gelmemiş:) nasip olmıcak ya herşey aksine gider zaten neyse ben sana özelden numaramı atayım  ararsan sevinirim:) zaten genelde karşılaşıyoruz seninle yolda ama tanımadığımız için bir birimizi es geçiyoruz:))

Gelmemiş mi hayret herkese yollamıştım halbuki niye öyle oldu acaba  :t
tamam kardeş numaranı aldım merak etme.benim aracı biliyosundur görmüşsündür illaki zaten Sakarya'da tanımayan pek kalmadı  >:D şaka bi yana ben  seni gördüm mü bilmiyorum forumda sadece bi fotonu gördüm aracın jantlı falan güzel duruyor.otomobilim bölümünde bi konu açarsan detaylı fotolarla aracını daha detaylı görme imkanımız olur.sen bidaha beni görürsen korna çal,sellektör yap veya üstüme kır  :D tanışmış oluruz böylece.plakanı yazdım zaten aklıma 34 te 0061  :)

Çevrimdışı KaDiR_54

• MKII
Ynt: 2.SAKARYA BULUŞMASI
« Yanıtla #71 : 25 Kasım 2011, 00:43:01 »
tamamdır abicim  üstüne kırarım tam tanışmış oluruz hatta istiyosan dokundura bilirimde benim kaporta sıkıntım var zaten kökten halletmiş oluruz :D açıyorum şimdi konuyu çektim fotoğraflarını:)
Herşey başladığı yerde biter,ebe tokatı nereye atarsa imam pamuğu oraya tıkar ;)