Anket

Ne Zaman Buluşalım

20 Temmuz Cuma Saat: 19:30
4 (23.5%)
21 Temmuz Cumartesi Saat: 12:00
0 (0%)
21 Temmuz Cumartesi Saat: 19:00
5 (29.4%)
22 Temmuz Pazar Saat: 12:00
4 (23.5%)
22 Temmuz Pazar Saat: 19:00
4 (23.5%)

Toplam Oy Verenler: 17

Gönderen Konu: Beklenen İZMİR Buluşması (Fotolar Yüklendi....)  (Okunma sayısı 18445 defa)

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
Ynt: Beklenen İZMİR Buluşması (Anketli)
« Yanıtla #14 : 25 Haziran 2012, 22:48:29 »
Seçeneklerde sunulan saat ve günlerde arabaları yanyana dizicek kadar yer bulabileceğimizi sanmıyorum ikeada

yaz ve haftasonu oldugu icin muhakkak bos bi yer buluruz die dusunuyorum

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 27 Haziran 2012, 02:43:55 »
Seçeneklerde sunulan saat ve günlerde arabaları yanyana dizicek kadar yer bulabileceğimizi sanmıyorum ikeada

ıkeanın yoldan taraflarındakı yerlerınde bos yer oluyor..
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı MetinTekin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 27 Haziran 2012, 11:18:08 »
Haftaiçi akşam buluşabiliriz arkadaşlar. Malum yaz aylarında olduğumuz için haftasonu plaja yazlığa falan kaçıyoruz :saygılar
35_AG_8308 96' 2Kapı Mavi_Şimşek PoLo

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 27 Haziran 2012, 11:28:38 »
Bende hafta içi taraftarıyım arkadaşlar lakin Bu yazımı site adminleri ne kadar okur bilmem ama buradan onlara sesleniyorum. Bir kaç defa pm attım, iletişime mail attım kimse izmirlilerle ilgilenmiyor bunu şahsimi anlayım yoksa izmirli olarakmı anlayım bilemedim. Benim bildiğim forumlarda modaratörler olur adminler olur, burda gördüğüm sadece 1 tane admin var ne mod var ne il temsilcisi v.s. falan forum çok boş çok düzensiz. Lise ve üniversite zamanlarında forumtr.com da modaratörlük yaptım bir çok buluşma bir çok organizasyon yaptım. ama bölye bi forum görmedim ben. En azında foruma yeni üyede olsam eski üyede olsam bi forum üyesi olarak birilerinin bizi dikkate alması lazım. ben başı çekerim bütün organizasyonları düzenlerim sorun değil benim için, ama bunun duyuruların güzel yapılması lazım. İstanbul buluşması ana sayfada vardı bizimki neden yok İzmirliyiz diyemi yoksa başka bir sebebimi var. Bir forum tek kişi ile yönetilmez hele bu kadar aktif bir forumsa.

Çevrimdışı bermuda24

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 28 Haziran 2012, 11:20:47 »
Bende hafta içi taraftarıyım arkadaşlar lakin Bu yazımı site adminleri ne kadar okur bilmem ama buradan onlara sesleniyorum. Bir kaç defa pm attım, iletişime mail attım kimse izmirlilerle ilgilenmiyor bunu şahsimi anlayım yoksa izmirli olarakmı anlayım bilemedim. Benim bildiğim forumlarda modaratörler olur adminler olur, burda gördüğüm sadece 1 tane admin var ne mod var ne il temsilcisi v.s. falan forum çok boş çok düzensiz. Lise ve üniversite zamanlarında forumtr.com da modaratörlük yaptım bir çok buluşma bir çok organizasyon yaptım. ama bölye bi forum görmedim ben. En azında foruma yeni üyede olsam eski üyede olsam bi forum üyesi olarak birilerinin bizi dikkate alması lazım. ben başı çekerim bütün organizasyonları düzenlerim sorun değil benim için, ama bunun duyuruların güzel yapılması lazım. İstanbul buluşması ana sayfada vardı bizimki neden yok İzmirliyiz diyemi yoksa başka bir sebebimi var. Bir forum tek kişi ile yönetilmez hele bu kadar aktif bir forumsa.

hemen içini karartma hocam sesimizi duyan biri çıkar elbet olmadı facebookdan örgütlenir vw izmir adında face sayfası oluşturur izmirlileri o şekilde biraraya toplarız :tamamdir ;)
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2012, 11:21:14 Gönderen: bermuda24 »

Çevrimdışı talos

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 29 Haziran 2012, 00:54:18 »
vwtr izmir diye aç faceye kardeşim olmadı oradan toparlayalım kimse buluşmalara bakmıyor ....

Çevrimdışı cüneyt

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 01 Temmuz 2012, 19:32:35 »
slm arkadaşlar buluşma akşam haftaiçi uygundur geçen beyin tramvası geçirecektik az daha  :D
bu ara ben 13 yıldır kullandığım golf mk2 mi satıyorum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-meraklisina-degerini-bilene-izmirde-boylesi-zaten-yok-90648743/detay

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 01 Temmuz 2012, 23:00:42 »
ne zaman yapılıyormus bulusma şimdi ?

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #22 : 01 Temmuz 2012, 23:27:08 »
20 temmuz ramazan başlangıcı. niyetlenecek katılımcılar da olabilir. düzenlemede bunun da göz önünde bulundurulması gerekebilir. (sadece bir fikir)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 06 Temmuz 2012, 10:19:44 »
20 temmuz ramazan başlangıcı. niyetlenecek katılımcılar da olabilir. düzenlemede bunun da göz önünde bulundurulması gerekebilir. (sadece bir fikir)

Mantıklı bunu göz önünde bulundurmadık. Bende hafta içi taraftarıyım birbirimizi tanıyalım arabalarımızı tanıyalım. Dahas onra aktivite yaparız buluşmak daha kolay olur diye düşünüyorum. İnş. herkes gelir.

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 06 Temmuz 2012, 18:01:07 »
hafta ıcı hafta sonu farketmezde aksam serınlıgınde olsun o zaman cok daha eglencelı gecer sıcagın altında kımse durmaz beklemez ...

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 06 Temmuz 2012, 22:26:30 »
haftaya bende ızmırdeyım yapın artık bı bulusmada banada bahane olsun :D :D :D

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Temmuz 2012, 00:19:51 »
haftaya bende ızmırdeyım yapın artık bı bulusmada banada bahane olsun :D :D :D
gel gel abi bulusuruz bi turlu :D Bizim ev +3  :D :D :D

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 07 Temmuz 2012, 00:31:31 »
gel gel alper abı :) bı telefonla en azından 6 - 7 kısı oluruz :)