Anket

Ne Zaman Buluşalım

20 Temmuz Cuma Saat: 19:30
4 (23.5%)
21 Temmuz Cumartesi Saat: 12:00
0 (0%)
21 Temmuz Cumartesi Saat: 19:00
5 (29.4%)
22 Temmuz Pazar Saat: 12:00
4 (23.5%)
22 Temmuz Pazar Saat: 19:00
4 (23.5%)

Toplam Oy Verenler: 17

Gönderen Konu: Beklenen İZMİR Buluşması (Fotolar Yüklendi....)  (Okunma sayısı 18449 defa)

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
Beklenen İZMİR Buluşması (Fotolar Yüklendi....)
« : 25 Haziran 2012, 15:42:41 »
Evet sevgili hemşehrilerim.

Forumda daha yeniyim bir kaçınız beni 6N forumunda görmüştür. İzmir buluşması organizasyonları yapmak istemişiz fakat bir türlü denk gelmemiş anlaşmazlık olmuş v.s. Okuduğum konularla Forum Bornova İKEA nın en iyi yer olduğunu düşündüm. Gün olarak ta 3 seçenek yaptım. H.içi C.tesi ve pazar olarak. Malum yaz aylarında olduğu için saat olarak 19:00 ile 19:30 arasını seçtim. Eminim hepimize uygun bir saat olacaktır. Bildiğiniz üzere Forum Bornova büyük bir yer o yüzden bir harita ekledim Forumun en sakin olan otoparkı.Gün olarak H.içi olması bence daha iyi h.sonu tatil v.s. işlerimiz olabilir.Tabi herkesin ortak bir kararı uygulanacaktır. Umarım bu sefer toplanırız.

« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2012, 09:17:05 Gönderen: hadesksk »

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
Ynt: Beklenen İZMİR Buluşması (Anketli)
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2012, 16:08:49 »
evet günler güzel ama saatler uygun değil bence gündüz yapılmalı buluşma. böylece daha çok kişi gelebilir. organizasyon olarak ne yapılacak ikeanın bahçesinde buluşulup başka biyere mi gidilecek yoksa orda mı takılacaz ? bence bnm fikrimi dikkate al akşam 7den sonraki buluşmadan pek verim alamayız ertesi gün işe kalkcak olanlar vardır benim gibi şehir dışından gelcek olanlar vardır gündüz gözüyle olsun daha çok vakit geçirelim sonra dağılırız.. en azından bnm fikrim bu.
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2012, 16:14:20 »
evet günler güzel ama saatler uygun değil bence gündüz yapılmalı buluşma. böylece daha çok kişi gelebilir. organizasyon olarak ne yapılacak ikeanın bahçesinde buluşulup başka biyere mi gidilecek yoksa orda mı takılacaz ? bence bnm fikrimi dikkate al akşam 7den sonraki buluşmadan pek verim alamayız ertesi gün işe kalkcak olanlar vardır benim gibi şehir dışından gelcek olanlar vardır gündüz gözüyle olsun daha çok vakit geçirelim sonra dağılırız.. en azından bnm fikrim bu.

Olabilir dostum neden olmasın herkezi şuraya bi toplarlıyalım anketi düzeltiriz.Organizasyon önerileri elbet gelecektir. değerlendirip ortak bi karar alabiliriz Ben anketi düzelteyim en iyisi :D

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2012, 16:18:51 »
bu arada 22 temmuz bnm doğum günüm :D

Çevrimdışı talos

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2012, 16:36:33 »
katılımı sağlayacak arkadaşlar herkes fikrini yazarsa orta yol buluruz tarihler bana uygun bende saat 4 gibi öneriyorum sıcağın yavaş yavaş dağıldığı saatler en azından bi yerlerde oturup çay kahve içip birbirimizi tanır araçlarımızı tanır daha sonraki buluşmamızı yüzyüze organiza eder proğramı yapar daha sonraki günlerdede piknikli gezili bir toplantı yaparız derim ben tabii bu benim fikrim .....diğer arkadaşların yorumlarınıda alalım ....

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Haziran 2012, 16:49:13 »
katılımı sağlayacak arkadaşlar herkes fikrini yazarsa orta yol buluruz tarihler bana uygun bende saat 4 gibi öneriyorum sıcağın yavaş yavaş dağıldığı saatler en azından bi yerlerde oturup çay kahve içip birbirimizi tanır araçlarımızı tanır daha sonraki buluşmamızı yüzyüze organiza eder proğramı yapar daha sonraki günlerdede piknikli gezili bir toplantı yaparız derim ben tabii bu benim fikrim .....diğer arkadaşların yorumlarınıda alalım ....

aynen katılıyorum böyle bişi de olabilir forumda güzel biyere oturup bişeyler içer takılırız .

Çevrimdışı servet_volt

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Haziran 2012, 17:25:16 »
hafta sonu tercıhen daha ıyı olur. saat olarakta oglenın sıcagı degılde aksamın serınlıgı tercıh edılırse daha cok ıyı olur...
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 25 Haziran 2012, 17:32:39 »
Arkadaşlar saatleri düzenledim. Oylama yapalım. Herkezi uyacağına eminim. Forumda takılıp bişiler içer birbirimizi ve arabalarımızı tanırız.

Çevrimdışı Onamdar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 25 Haziran 2012, 17:41:45 »
Seçeneklerde sunulan saat ve günlerde arabaları yanyana dizicek kadar yer bulabileceğimizi sanmıyorum ikeada
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

Çevrimdışı bermuda24

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Haziran 2012, 20:06:54 »
Arkadaşlar saatleri düzenledim. Oylama yapalım. Herkezi uyacağına eminim. Forumda takılıp bişiler içer birbirimizi ve arabalarımızı tanırız.

duyduk duymadık demeyin gelecek olanlara cumhuriyet altını dağıtılacaktır tüm türkiye davetlidir  >:D inşallah busefer katılım artar
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2012, 20:07:55 Gönderen: bermuda24 »

Çevrimdışı caner4

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Haziran 2012, 20:07:47 »
duyduk duymadık demeyin gelecek olanlara cumhuriyet altını dağıtılacaktır tüm türkiye davetlidir  >:D

gülmekten paramparça oldum :D

Çevrimdışı bermuda24

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 25 Haziran 2012, 20:09:29 »
gülmekten paramparça oldum :D

katılımı artırmak için bişeyler yapmak lazım :D :D :D

Çevrimdışı bermuda24

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 25 Haziran 2012, 20:15:12 »
adminlere rica etsek izmir vw buluşmasını anasayfaya girişte büyük bir reklam şeklinde 10sn kadarlık gösterim olsa  buluşma gününe kadar etkili olur diye düşünüyorum :tamamdir

Çevrimdışı hadesksk

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 25 Haziran 2012, 22:47:12 »
adminlere rica etsek izmir vw buluşmasını anasayfaya girişte büyük bir reklam şeklinde 10sn kadarlık gösterim olsa  buluşma gününe kadar etkili olur diye düşünüyorum :tamamdir

Adminlere msj attim ama bi haber alamadim  Reklamci arkadasim var gelenere sticker dagitmayi dusunuyorum ayarlayabiirsm