Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Arkadaşlar Kütahya Eskişehir gibi toplanma planı olan var mı acaba???  (Okunma sayısı 19470 defa)

Arkadaşlar hep istanbul, izmir, ankara gibi büyük şehirdeki arkadaşlar ne güzel toplanıyorlar. bize çok uzak olduğu içinde anca ağzımızın suyu aka aka dinliyoruz oradaki eğlenceleri  :-[ . bizde kendi çapımızda ufak tefek bir buluşma gerçekleştirsek nasıl olur. forumda kütahyalı birkaç kişi var galiba. yani sayımız çok az. inşaallah kütahya eskişehir gibi yakın illerde buluşma düzenlenirde bizde hayatımızda bir sefer olsun vw buluşmasına katıldık diye göğsümüzü kabartabiliriz... :tamamdir

arkadaşlar hiçmi kütahyalı eskişehirli veya yakın illerden arkadaşımız yok şu buluşmaya katılacak.  :(

ben varım kardeş ve forumda 6n i olan bi arkadaşımız daha var eskişehirden
Büyük imza.

Çevrimdışı falconxtc

Otomobil
    Golf 1.4 TSI Comfortline
Birde ben varım Eskişehir'den.

düzenleyelim bir buluşma arkadaşlar ama galiba kütahyadan kimse yok gelecek :(

kütahyadan olmayabilirde ankaradan olabilir herhalde
Büyük imza.

ankara da bize baya uzak gelir :(

yakın zamanda sportline ımı alırsam bende katılırım.(ESKİŞEHİR)

KÜTAHYA ve ESKİŞEHİR bana uyar geçen ay KONYA buluşmasındaydım çok güzeldi.Siz ayarlayın ben gelirim arkadaşlar  :tamamdir
apolo

Çevrimdışı mehmetk

• MK3 Gti konya 42 he 297
ayın 14 dünde konyada yine toplanıyoruz buyrun gelin..
it ürür kervan yürür...

eskişehire gelecek arkadaşlar kendilerini bi belli etsin de ona göre bi organizasyon yapalım
Büyük imza.

Çevrimdışı falconxtc

Otomobil
    Golf 1.4 TSI Comfortline
organisazyon yapılırsa ben büyük ihtimalle katılırım. :)

bayramdan sonra hafta sonunda bi organizasyon yapılırsa ben varım.

bnecede arkadaşlar bayram telaşı var herkeste bayramdan sonra 1. hafta yada 2. hafta olabilir

olursa gelecek arkadaşlar ona göre kandisini ayarlasın.
Büyük imza.