Gönderen Konu: Ankara İftar Buluşması  (Okunma sayısı 28154 defa)

Çevrimdışı Jack4eva

• Profili Görüntüle
Ynt: Ankara İftar Buluşması
« Yanıtla #56 : 04 Ağustos 2012, 16:57:11 »

Biz yaparız iftarımızı gelen gelir hıh
  :p  :-*

Beyler bu iftar işinin biraz üstünde duralım da buluşma gününü sabitleyelim herkes de kendini ona göre ayarlasın ama saray herkese çok ters olur kanımca. hani kazım karabekirdeki yerler çok iyi ve herkese aynı uzaklıkta olur diye düşünüyorum. yada balgatta olabilir
Dizlerimin üzerinde yaşamaktansa,ayaklarımın üzerinde ölmeyi tercih ederim.
Ernesto Che Guevara

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #57 : 04 Ağustos 2012, 18:44:17 »
burak biliyo aslında ankarada mekanları :D benim önerdiğim yer fiyat olarakta lezzet olarakta çok iyi ama uzak kalıyo etimesgut

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 04 Ağustos 2012, 20:11:06 »
burak biliyo aslında ankarada mekanları :D benim önerdiğim yer fiyat olarakta lezzet olarakta çok iyi ama uzak kalıyo etimesgut

sürtük mü oldum ben burada :D ostimde efendi konağı var yine ostimde ivedik tarafında urfa kebap var herkesin bildiği gibi balgatta mangalcılar var yine aynı şekilde kentpark avm nin alt katında mangalcılar

birde ufak notum var buluşmayı öğle vakti yaparsak en azından gelen kişi sayısına göre gün içerisinde rezervasyon yapılabilir yoksa iftara doğru buluşursak rezervasyon işine pek güvenemiyorum açıkcası

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 04 Ağustos 2012, 20:20:27 »
bu arada ayın 9uda önerim

Çevrimdışı furkank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 04 Ağustos 2012, 21:39:08 »
arkadaslar önümüzdeki hafta için kararlastıralım. buluşma konuşması  böle devam eder gider.bide kimler gelcekse tarihi anket olarak hemde gelecek kişilerin ismini yazalım.. olmaz mı?

Çevrimdışı mk2_20v

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 05 Ağustos 2012, 02:58:56 »
arkadaslar önümüzdeki hafta için kararlastıralım. buluşma konuşması  böle devam eder gider.bide kimler gelcekse tarihi anket olarak hemde gelecek kişilerin ismini yazalım.. olmaz mı?
klavyede ne güzel konuşuyosn ama yüzyüze tık yok  :) açılda gel abi uzun uzun sohbet edelim bak..
gelcek olanlar liste yapıp isimlerini yazsın arkdaşlar  tarihi de kararlaştıralım..baktık kimse yazmıyo :D 1 telefonla 10 araba falan oluyoruz zaten aramızda güzel bi yemek yeriz  ;)

Çevrimdışı Jack4eva

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 05 Ağustos 2012, 03:52:50 »
klavyede ne güzel konuşuyosn ama yüzyüze tık yok  :) açılda gel abi uzun uzun sohbet edelim bak..
gelcek olanlar liste yapıp isimlerini yazsın arkdaşlar  tarihi de kararlaştıralım..baktık kimse yazmıyo :D 1 telefonla 10 araba falan oluyoruz zaten aramızda güzel bi yemek yeriz  ;)
9-10 farketmez benim için bi ilker arkadaş vardı o gelcek die 12 si demişler ama benim için farketmez netleşsin yeterki ramazan bitcek  ;) :tamamdir :t
Dizlerimin üzerinde yaşamaktansa,ayaklarımın üzerinde ölmeyi tercih ederim.
Ernesto Che Guevara

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 05 Ağustos 2012, 13:01:42 »
listeye gerek yok artık bi tarih kararlaştırıp buluşalım listeyle uğraşmayalım ben 9 ve 10da müsaitim 11 12si kesin değil gelemeyebilirim stak seç bir yer seç bi tarih konunun başlığını değiştirelim artık gelenlerle gideriz listeye gerek yok :)

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 05 Ağustos 2012, 15:20:58 »
15-16 güzel bi tarih :)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı furkank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 05 Ağustos 2012, 19:49:20 »
 bence bu hafta 9 u yada 10 olsun...

Çevrimdışı prens_0606

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 07 Ağustos 2012, 12:12:56 »
ayın 7 disi geldi halen bi netlik yok arkadaslar ne yaptınız kim ilgileniyosa bi el atsın artık ilgilenen yoksa ben el atcam

Çevrimdışı gti_svc06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 07 Ağustos 2012, 14:40:15 »
Arkdaşlar cinnah cevre sokakta kırık plak die bi mekan var cok iyi tanıdıgım bir abimin mekanı canlı müzik ve fix menü calısıyor düşürnürseniz cok güzel bi gece yapabiliriz

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 07 Ağustos 2012, 18:35:14 »
arkadaşlar ayın 9unda iftar yapıyoruz rezervasyon olmayacak buluşup öyle gidilecek

Çevrimdışı furkank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 07 Ağustos 2012, 21:16:03 »
olur burak . persembe günü nerede ve saat kacta bulusacagız..ben işten 5:30 gibi cıkıcagım...