Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 27 Agustos cumartesii GOLF 3 buluşması :)  (Okunma sayısı 34649 defa)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
Ynt: 27 Agustos cumartesii GOLF 3 buluşması :)
« Yanıtla #112 : 30 Ağustos 2011, 19:26:12 »
vay kankam fotolar şekil olmuş. Kardeşlerim çok teşekkür ederim tekrardan ilgi alakanız için..
 Kısaca şöyle yazacağım tatilde arkadaşlarımla yaşadıklarım ve paylaştıklarım başlığı altında..
1- Hector Murat : Sanayiye geldim çok  ilgilendi ve organizede payı büyüktü , vites topuzu çerçevesi hediye etti...
2- Bilal : ağırlıklı olarak organizeyi sağladı mekan zaman hepsine koşturdu. Hiç bir yerde aynı tadı vermeyecek çekirdek ve kola yudumladık sayesinde .
3-Oğuzhan : Arkadaşımın hakkı çok bende , gösterge panelimin aydınlatma sorununu çözdü, çok ilgilendi gece yarılarına kadar gezdird 3 gün boyunca :) i..
4-Cavonoz Can: Gösterge panelinin bulaşık makinasında yıkanmaması gerektiğine dair tecrubesini paylaştı  çünki kendi güzelce yıkamışş:)
5-Hasan : Buluşmanın en ballı iki elemanı idik kendiside  çok muhabbet bir insan lakabı GAZCI olacak Milleti yarışa sürükledi  ve südyeni kaptı :))
6-Temel : Motor benzin hortumlarıyla ilgili beni gayet güzel aydınlattı , patlatıp duruyordum :)
7- Naim : Golf Mk1 ile nasıl sağa viraja girilmez girilirse araba nasıl  stop eder onu kanıtladı :) Araçlarımızı sayesinde Yıkattırdık..
8-Okan ve volkan kardeşler  : Sağ olsunlar evlerinde ağırladlar ve çok güzel bir iftar yemeği ikram ettiler ..
9- Eyüp  : Kardeşim fotomen olarak görev aldı . Golf sevgisi gerçekten takdire şayan bir arkadaşım emeğine sağlık .. Tavan folyolarınıda unutmuyorum.. :)
 Arkadaşlar unuttuğum kişiler varsa lütfen kırılmasın çok iyi insanlarsınız herşey için teşekkür ederim... Antalya kapııları sonuna kadar açık..  07 VE 313 Cengizhan   baba Afyonda molada :)))
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2011, 19:27:21 Gönderen: cengizhan_mk3 »

Çevrimdışı metalcil

• Otomobil
    Golf MK3 Sportline
  • I love MK3
« Yanıtla #113 : 31 Ağustos 2011, 22:15:07 »
Heheuee, latife yapmıştım unutulmuşum diye :)

İyi bayramlar ve iyi yolculuklar Cengiz. Tekrar görüşürüz inşallah.. Tabii bütün arkadaşlarlada..

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #114 : 31 Ağustos 2011, 22:23:07 »
HAYIRLI YOLCULUKLAR YİNE BEKLERİZZ:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #115 : 01 Eylül 2011, 00:25:58 »
sağolun arkadaşlar german style audı a3 araçla senfoni şeklinde 300 km hiç kopmadan  geldik önlü arkalı ankara plaka mat kırmızı bilmiyorum siteye üyemi .. 

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #116 : 01 Eylül 2011, 00:36:55 »
sağolun arkadaşlar german style audı a3 araçla senfoni şeklinde 300 km hiç kopmadan  geldik önlü arkalı ankara plaka mat kırmızı bilmiyorum siteye üyemi .. 

hadi geçmiiş olsun abi kardeş gelmisiniz ne güzeeel:)
Exclusive Garage

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
« Yanıtla #117 : 01 Eylül 2011, 05:04:53 »
vay kankam fotolar şekil olmuş. Kardeşlerim çok teşekkür ederim tekrardan ilgi alakanız için..
 Kısaca şöyle yazacağım tatilde arkadaşlarımla yaşadıklarım ve paylaştıklarım başlığı altında..
1- Hector Murat : Sanayiye geldim çok  ilgilendi ve organizede payı büyüktü , vites topuzu çerçevesi hediye etti...
2- Bilal : ağırlıklı olarak organizeyi sağladı mekan zaman hepsine koşturdu. Hiç bir yerde aynı tadı vermeyecek çekirdek ve kola yudumladık sayesinde .
3-Oğuzhan : Arkadaşımın hakkı çok bende , gösterge panelimin aydınlatma sorununu çözdü, çok ilgilendi gece yarılarına kadar gezdird 3 gün boyunca :) i..
4-Cavonoz Can: Gösterge panelinin bulaşık makinasında yıkanmaması gerektiğine dair tecrubesini paylaştı  çünki kendi güzelce yıkamışş:)
5-Hasan : Buluşmanın en ballı iki elemanı idik kendiside  çok muhabbet bir insan lakabı GAZCI olacak Milleti yarışa sürükledi  ve südyeni kaptı :))
6-Temel : Motor benzin hortumlarıyla ilgili beni gayet güzel aydınlattı , patlatıp duruyordum :)
7- Naim : Golf Mk1 ile nasıl sağa viraja girilmez girilirse araba nasıl  stop eder onu kanıtladı :) Araçlarımızı sayesinde Yıkattırdık..
8-Okan ve volkan kardeşler  : Sağ olsunlar evlerinde ağırladlar ve çok güzel bir iftar yemeği ikram ettiler ..
9- Eyüp  : Kardeşim fotomen olarak görev aldı . Golf sevgisi gerçekten takdire şayan bir arkadaşım emeğine sağlık .. Tavan folyolarınıda unutmuyorum.. :)
 Arkadaşlar unuttuğum kişiler varsa lütfen kırılmasın çok iyi insanlarsınız herşey için teşekkür ederim... Antalya kapııları sonuna kadar açık..  07 VE 313 Cengizhan   baba Afyonda molada :)))

Yine gel,yine aynısını seve seve Cengiz'm... :****

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #118 : 01 Eylül 2011, 12:39:46 »
saol kardeşim aslında asker öncesi sen buraya gelecektinki .. O dolmuş duraklarında bol bol dururduk. Türkiye, Antalyaya dolmuş birader istilah altındayız  :D

Çevrimdışı betoqu

• '' Bize her yer Kripton...''
« Yanıtla #119 : 02 Eylül 2011, 01:36:42 »
saol kardeşim aslında asker öncesi sen buraya gelecektinki .. O dolmuş duraklarında bol bol dururduk. Türkiye, Antalyaya dolmuş birader istilah altındayız  :D

Vallaha mı diyon..?  :D

Genelkurmaya yazıyorum,acemiliği Antalya'yı ayarlasınlar...  :saygılar

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #120 : 02 Eylül 2011, 18:58:33 »
 ;D ;D :tamamdir