Gönderen Konu: Yokohama mı Michelin mi?  (Okunma sayısı 23555 defa)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
Ynt: Yokohama mı Michelin mi?
« Yanıtla #14 : 12 Ekim 2008, 00:55:34 »
Doblo ya yeni taktim yokohama lastikleri.Simdilik bi sorun yok gayet iyi ama zamanla bakalim daha genis bilgi verebilirim.
Ilk izlenim olarak sunu soyleyebilirim, sanki biraz daha sessiz gibi geldi lastikler.Yuksek hizlarda onceki lastikler kadar ses cikarmiyor.

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 16 Ekim 2008, 10:16:56 »
halil hangi modelini taktin kardeşim

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Ekim 2008, 00:33:24 »
halil hangi modelini taktin kardeşim

Sevgili cemline, yokohama c-drive 185-60-15 88H lastikleri taktirdim.Arac asagi yukari 1000 km yapti simdilik.Eski lastik-jant 175-70-14 goodyear idi.Eski lastiklere nazaran daha az ses yapiyor ve sanki daha konforlu gibi geldi bana.Simdilik herhangi bir sikayetim yok.Lastik ebat ve yanaginin degismeside bir nebzede olsa yol tutusta pozitif katkilar sagladi.Fakat bu lastikler sanki cabucak asinacak gibi geliyor bana.Disli araliklari cok genis ve derin degil.Bakalim artik kullandikca yazmaya devam ederim.

Hosca kal.

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 23 Ekim 2008, 13:09:29 »
evet halılcım oldukca yumusak bır lastık fakat fren mesafesı yol tutus o yuzden cok ıyı dıger lastıklere gore maximum 500 km erken eskırse deger derım ben ama ıste dıkkat etmelı taslı,stablızelı yollarda kullanmamaya calısıp patı cektırmeden kullanmalı (normalıde bu zaten :) )bu lastıgı harıcınde yagmurlu havalarda da cok ıyı bır lastık...

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Ekim 2008, 14:15:31 »
evet halılcım oldukca yumusak bır lastık fakat fren mesafesı yol tutus o yuzden cok ıyı dıger lastıklere gore maximum 500 km erken eskırse deger derım ben ama ıste dıkkat etmelı taslı,stablızelı yollarda kullanmamaya calısıp patı cektırmeden kullanmalı (normalıde bu zaten :) )bu lastıgı harıcınde yagmurlu havalarda da cok ıyı bır lastık...

Bizim doblo genellikle iş için kullanılıyor.İçine av malzemesi atıyoruz toptancılığını yapıyoruz.Haftada çoğu kez 1000 km nin üzerinde yol yapıyor ayda 4000 km yi rahat geçiyor.Tabi üstünde de yük olunca lastikler dayanmıyor.her 6-7 ayda lastik değiştiriyoruz.Bakalım önceki lastiklere göre daha iyi gibi ama dayanıklılık konusundaki yorumları önümüzdeki aylarda yazarım.

Çevrimdışı OffLineR

• Volkswagen Türkiye
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2001 Range Rover & 2016 C180
« Yanıtla #19 : 23 Ekim 2008, 14:50:41 »
Biri av mı dedi :D
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı hakan99

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 24 Ekim 2008, 19:45:54 »
vay halıl abi bana havalı tufek lazım varmı abı kopek vurmak için gece uyuyamıyorum cok ses yapıyolar..:)

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 27 Ekim 2008, 18:04:06 »
vay halıl abi bana havalı tufek lazım varmı abı kopek vurmak için gece uyuyamıyorum cok ses yapıyolar..:)

umarım şakadr yazdıklarınız.

:)
www.yildizshotgun.com

halil gözüme çarptı yeri değil belki.

sitedeki mükemmelliğin sonu oladığını biliyoruz.yazısı

mukemmelliğin; sonuNUN olmadığını biliyoruz şeklinde yazılsa daha doğru olmazm.

ayrıca mükemmelliğide  tek l ile yazmışsınız.

bol kazançlar. :tamamdir

hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 28 Ekim 2008, 13:06:23 »
@corrado
Tesekkurler onerilerin icin.Web sitesini ben hazirlamistim.Bazi imla hatalari var sizin de bahsettiginiz gibi.Yil basindan once siteyi guncellestirip degistirecegim.Yeni modelleri de ekleyecegim, o zaman degistiririm.

Neyse arkadaslar kusura bakmayin konunun yonu degisti, asil konumuza geri donelim :)
Hosca kalin.

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 29 Ekim 2008, 17:23:37 »
ac01 aldım bende 150 ytl sen kaca aldın kardesım...:) ama mıchelıne gore bence arabanın ayagında lokum gıbı bu lastık massallah ıstedıgım gıbı oldu...

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 30 Ekim 2008, 00:41:53 »
ac01 aldım bende 150 ytl sen kaca aldın kardesım...:) ama mıchelıne gore bence arabanın ayagında lokum gıbı bu lastık massallah ıstedıgım gıbı oldu...

Ben 4 adet jant 4 adet lastik aldim.Toplam 900 lira.Jant icin 450 lastik icin 450 lira verdim.Fakat fiyatlarda bir etki sozkonusu :) Lastik ve jantlari is yerindeki komsumdan aldim.Belki de gelis fiyatindan verdi bilemiyorum.

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 03 Kasım 2008, 14:46:58 »
cok memnunum ses hıssedılecek kadar azaldı,kasıslerde gercekten lokum gıbı bır lastık kı zaten ac01 serısının dıgerlerınden ayıran tek ozellıgı dıstan ıcerıye dogru lastıgın yumusayarak yapılmasıymıs su da stablızmede cok ıyı mıchelın yerıne bundan sonra gonul rahatlıgıyla kullanacagım marka benım ıcın artık yokohama bu kadar fark edecegını tahmın etmemısdım caddy arac da

Çevrimdışı baylevent27

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 05 Kasım 2008, 20:41:13 »
vallahi bende yokohama var  gayet iyi lastik t4 taktım