Gönderen Konu: Yokohama mı Michelin mi?  (Okunma sayısı 23527 defa)

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
Yokohama mı Michelin mi?
« : 29 Ağustos 2008, 10:55:48 »
arkadaslar merhaba lastık secımın de kesınlıkle mıchelin derdım ama son yıllarda eskı alman teknolojısı artık turkıyede yok  fransız urunlerı var onlarda kesınlıkle tavsıye edılmıyor...ve fazla sorunlar cıkartıyor.yoko yu arastırdım made in japan yazması yetioda artıyo bıle...dıs kalınlıgı sertlık ve vıraj derecelerı sesızlıgı  cok ıyıymıs  :tamamdir kullanan varmı acaba ozelıklle advan serıleri ac01 modeli .......
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2008, 11:04:47 Gönderen: G60 »

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
Ynt: Yokohama mı Michelin mi?
« Yanıtla #1 : 29 Ağustos 2008, 11:20:45 »
michelin berbat bir lastikdir kendi t5 arabamızdan biliyorum.ön lastiklerin ikiside yırtıldı lastiklerin tabanı . :bekleriz: >:(ama kartipi prelli ler var süper  :sevgi:

Çevrimdışı hakan99

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2008, 13:05:15 »
evet ben kullanıyorum yokohama transporter de ve gayet guzel lastık pırellı almıştım daha once arabayı adeta döktu arkadaslar yokohama gercekten kalıte lastık suphenız olmasın caddy e de lastıklerım bıtınce takmayı dusunuyorum yokohama..

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2008, 21:24:08 »
valla herkez ole dıo hadda bole bole yokohama baya ılerleyecek orjınal yapan sadece kendısı var cın ı mını karıstırmıyor

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Ağustos 2008, 23:56:42 »
kesinlikle michelin yumuşak lastik yol tutuşu cok güzel binek arabalar icin bire bir  :tamamdir

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 30 Ağustos 2008, 01:27:44 »
michelin artı bir
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 30 Ağustos 2008, 10:50:25 »
evet arkadaslar mıchelın artı bırdı benımdde gonlumde oleydı ama çın ortaya cıktı farklı ulkelere yaptırmaya basladı orjınal alman olanını bulabılırsenız tamam derım ama fransa agırlıklı gelıyor onlarda hep sorun cıkartıyor2 sene oncesıne kadar banada sorsanız bende mıchelın derdım ...burda butun cevrem mıchelıncı hepsı sıkayetcı eskısı gıbı deıl bu lastıkler dıolar

Çevrimdışı hakan99

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Ağustos 2008, 11:47:57 »
arkadaslar mıchelın de kotu lastık degıl 1 numara lastık gorunuyo hepımızın gozunde fakat arkadasın dedıgı gıbı tr de olanlar hep fransız ben mıchelın de kullandım o da guzel ama yokohama kesınlıkle su an cok harıka yanı eskı mıchlen ayarında suan bence cok guzel yumuşak lastık yokohama da tavsıye ederım yanı..

Çevrimdışı strong

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2008, 23:42:33 »
michelin yumuşak ama belli bir zaman sonra ufak parçalar halinde kopmaya başlıyor. ben daha dün değiştirdim lastikleri çok gezdim lassa da karar kıldım. (jantlarım 16)
Lassa impetus2 205/55R 16 91W

Çevrimdışı öme-R

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Ekim 2008, 23:17:03 »
Michelin translaın bnce en uygun lastik.Bnce yokohama biras hafif ne bilim kalkış araçlarına uygun ama michelin ağır araçlarda 10 nmara lastik diyorum..
TЯΑЙs-ςІ¶....!

Çevrimdışı aliş_61

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 04 Ekim 2008, 17:20:25 »
Slm arkadaşlar bence mıchelin lastikleri daha (enerji) iyi hem yoltutuşları iyi hemde uzun ömürlüler.Ben leon la mıchelin enerji lastikleriile40 000 yaptım. Şimdide caddy de yokohama hız lastikleri var ve daha10 000km de bittiler nerdeyse. Hiç dayanıklı değiller ama yumuşaklık olarak iyler.Bence yine en iyisi mıchelin enerji lastikleri araba huzura kavuşur diye tahmin ediyorm.

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 04 Ekim 2008, 21:29:02 »
Yokohama dusunuyorum...ne yazik ki Bridgestone'larda aradigim ebat artik yok...

Çevrimdışı berkant03

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Ekim 2008, 14:08:11 »
merhabalar bende tarnsporter 2000 medel minbiüs var ben gece yıl lastik aldım almaz olaydım michelin 205/70/15 verdi mcihelin bayisi bunu önerdi sanırım elinde 205/60/15 bu yoktu bize 70 i salladı adam cok güzl olur iyi olur aglissdiye model olya gelcem arabamda nexen vardı 205/60/r15 vardı cok yumuşaktı ama bu michelini taktım cukura fen girince sert bir sekilde hissediyoruz ben size michelini tavsiye etemm

Çevrimdışı corrado

• Volkswagen Türkiye
  • amca
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 11 Ekim 2008, 14:41:31 »
Lastik işi şans işi.michelinde iyi lastiktir.
dedikten sonra ...

benim dikkatimi çeken hafif ticariler genelde  C (kargo) tipi lastikle çıkıyor.
ama sonradan yapılan uygulamalarda jant lastik değişiminde çeşit çeşit lastik takılıyor.
yuksek performans dahil.
özellikle transporterlerın onu ağır olduğundan o tip lastiklerin çabuk aşınıp dağılması normal.
hele ticari amaçla kullanıyorsa çok çok normal.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır