Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Caddy'de hız ve rüzgarda içeriye hava alma sorunu .  (Okunma sayısı 15148 defa)

Ynt: Caddy'de hız ve rüzgarda içeriye hava alma sorunu .
« Yanıtla #14 : 21 Mart 2008, 11:59:19 »
sevgili arkadaslar belkı ses dıkkatınzı cekmemış olabılır ama gercektende ruzgar sesi hissedilir derecede geliyo içeriye bu da bana cok rahatsızlık verıyo mesela bu aksam yolculuk esnasında kapıdan adeta ıslık ufluyo ruzgar sesi ya..vallahi cok can sıkıcı durum..bakım gunu geldıgınde gosterecem ınsallah..su an 7000km cıvarında aracım...
O ıslık sesi sürücü camı açık olduğu zaman normal süratlerde benim aracımdan da geliyor. arkadaşlarımın araçlarında da ayını şekilde bu ses duyuluyor fakat içeriye rüzgar alması söz kunusu değil

« Yanıtla #15 : 13 Kasım 2008, 15:51:30 »
SLM
Caddy aracımda ön kapılarda   rüzgar sesi vardı. Servisteki ustayla beraber denemeye çıktıgımızda,usta 90-100 km civarında çakmagını yakarak kapı kenarlarına tuttu.Bakınız bir şey yok dedi.Ama aracımın ön kapılarından rüzgar sesi geliyor.Aracım 20.000 bakımında kapı ayarları da yapıldı.Kayar kapı içlerinden ses geliyordu.0 km bir araçta bu kadar ses gelirmi acaba.Bence ödedigimiz bedelin karşılıgı degil bu araçlar.Ben şahsen hayal kırıklıgına ugradım.

« Yanıtla #16 : 13 Kasım 2008, 19:46:23 »
aynen sevgili murat bende bu ruzgar sesınden ve hatta arcın içindeli ugultu seklınde gelen sesten cok huzursuzum ızalasyon sıfır aracta boyle gıderse aracımın alt dosemesını kaldırıp galıba ızalasyon yapacagım peugeot partner vardı bundan once bınek arac gıbıydı fakat caddy de motor performansından baska hıcbır ozellık goremedım ne yol tutus ne kabın içi sessizlik benım içinde hayal kırıklıgı oldu caddy..bu arada aracım daha 13000km de..

Çevrimdışı ceyoo1260

• TRTuning...
« Yanıtla #17 : 22 Kasım 2008, 19:37:47 »
arkadaşlar bu ses sadece rüzgar sesi cama vuruyor o ses te uğultu sesi gibi geliyor.bendede var transporter larda da var.ford focuslarda da var bu ses çoğu arabada var
TRTuning...

« Yanıtla #18 : 11 Mayıs 2009, 23:54:40 »
izmir aydın otobanından başladım basmaya balans sonrası deneme için. hemde aracım yeni ve yapabileceklerini görmek için. rahat yarım saat 180km hızdan aşağı arada bir indim. oda önümde araçlar vardı ne yol sesi ne rüzgar sesi olması gerektiğinden fazlaydı. o yolları her türlü araçla o hızda denedim.

kapı ayarlarını yaptırın derim ses sorununuz varsa.

« Yanıtla #19 : 23 Ağustos 2009, 03:16:54 »
Arkadaşlar sürücü camı açık olduğunda tiz bir ıslık sesi benim araçtada geliyor ,çok araştırdımen son aynamı kapattığımda  sesin yani ıslık sesinin kesilfdiğini fark ettim kısaca ıslık sesi  aynaya sürtünen  havanın çıkardığı sesmiş.Ama araç içeriye ne rüzgar nede hava alıyor.Ben kastamonudayım ve burada kışlar çok sert geçer kışın bile arka koltukta oturanlarda hiç şikayet almadım.