Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yenı Caddy Xenon  (Okunma sayısı 9959 defa)

Yenı Caddy Xenon
« : 25 Şubat 2011, 04:02:25 »
Selamlar

Bir iki sorum var affınıza sıgınarak..

Yenı aldıgım caddy aracıma xenon taktırmak ıstıyorum garantıden cıkarmı ? cıkarsa servıste varmı ? varsa ne kadardır ?
Birde kelvin olarak tavsıyenızı alabılırmıyım ?
Eger servisinde yoksa ne marka taktırmalıyım caddyler için ?

Cok soru sorduysam affola cevapları beklıyorum.
Kocaelispor*

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
Ynt: Yenı Caddy Xenon
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2011, 10:08:43 »
merhaba farlarında buhar problemi olursa garantili dışı sadece farlar olur...ayretten xenon takarsan ara aparat bağlamalısın.
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2011, 18:15:15 »
Farla bağlantılı olan aksamlar garanti dışıı oluyor diye duydum yani xenon takarsam sadece farlarmıı garanti dışı oluyor ?
Kocaelispor*

« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2011, 18:16:13 »
hocam bence aracında mercekli far yok hiç xenon işine girme 1. polis gördüğünde ceza yazıyor 2. mercek olmadığından xenon ampuller çok dağınık yanıyor karşı tarafı tehlikeye sokuyor. tavsiyem hiç taktırma illa taktırcam dersen mercek yaptır farlara sonra kullan ...

« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2011, 01:09:10 »
Suanlık sadece düşüncemde var garanti dışı oluyormu diye sordum. Haklısınız benimde karşıma çıkıyor merceksiz olanlar tehlikeye soktuğu kesin.
Kocaelispor*

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2011, 17:02:57 »
Suanlık sadece düşüncemde var garanti dışı oluyormu diye sordum. Haklısınız benimde karşıma çıkıyor merceksiz olanlar tehlikeye soktuğu kesin.
Senin aracınyeni model olduğu için polis mevzuyu çakmaz orjinal dersin geçersin farların yeni tip kristal olduğu için çok fazla mercek gereksinimi duymassın xenon taktırsanda far ayarların düzgün olsun ve standarta göre birazcık daha aşağıya ayarlattır problem olmaz garanti kapsamı konusunda bişey diyemem bende çıkıyor diye biliyorum Doğuş oto ya bir danış istersen  :tamamdir Bu arada neden Xenon taktırıyosunuz halojen ampuller gayette güzel aydınlatıyor  ;)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #6 : 05 Nisan 2011, 23:24:56 »
Görüntü cok yakısıyor xenonda ve kalıtesı daha ıyı oluyor. Farların yenı tıp krıstal oldugunu bende duymustum ozaman taktıralım kalıtelı bırsey :) Icımı rahatlattın tesekkurler.
Kocaelispor*

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #7 : 09 Nisan 2011, 21:43:19 »
Görüntü cok yakısıyor xenonda ve kalıtesı daha ıyı oluyor. Farların yenı tıp krıstal oldugunu bende duymustum ozaman taktıralım kalıtelı bırsey :) Icımı rahatlattın tesekkurler.
Heh şöyle xenon kötü bişey değildir heleki German araçlarda  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #8 : 10 Nisan 2011, 17:08:58 »
xenon işine farlarda karşıyım sislere takılabilir tamam ama farlarda hakkaten olmuyo karşı tarafı küfür ettirmekten başka bişeye yaramıyo merceksiz xenon taktırmayın kimsenin canını tehlikeye atmayın derim gece yolculuklarında en çok sıkıntıyı yine biz çekiyoruz

« Yanıtla #9 : 15 Nisan 2011, 21:16:53 »
yeni üye oldum kaç zamandır üyeliğimin tamamlanmasını bekliyordum.burda bilinen bir kaç yanlışı düzeltmek istiyorum.xenon her araca her fara takılır yeter ki takılan xenona far ayarı yapılsın düzgün bir ışık vererek yolu aydınlatması sağlansın.bizde 2011 model caddy trendline var bende xenon taktıracaktım servis alman malı olan phılıps ve japon malı olan mtec önerdi bunlardan başka xenon takmayın canınız çok yanar dedi.normal farlara h4 tip xenon philips 350tl sis farlarında 9006 tip xenon philips 250 tl fiyatı var kesinlikle vw yeni nesil araçlara önerilen xenon markası philips.birde mtec var japon malı sorunsun sıkıntısız çalışır dedikleri h4 tipi 280tl 9006 xenon tipi 180 tl alacak arkadaşlara vu tip marka xenonları bende öneriyorum.ucuz mal takmayın canınızı yakmayın...