Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni* Caddy Kampanyası  (Okunma sayısı 13882 defa)

Yeni* Caddy Kampanyası
« : 23 Nisan 2008, 21:41:26 »

Caddy Maxi Kombi geldiğinde fiyatı 37,223,00 YTL olduğunu görünce çok şaşırmıştım yani Caddy Combiden 3Bin YTL daha ucuz görünüyodu...
Şimdi onu kapatmak için Caddy Kombiye kampanya getirmişlerki bu kampanya süper bi kampanya oldu caddy fiyatları düştü (:

Caddy Kombi Sağ Kayar Kapılı, Fiyatı =>     35.595,00 YTL
Caddy Kombi Sağ ve Sol Kayar Kapılı, Fiyatı =>     36.550,00 YTL
Caddy Kombi Sağ ve Sol Kayar Kapılı DSG Vites, Fiyatı=> 40.294,00 YTL
DSG Modelinde fiyat farklılığı görmedim pek...

Ama benim düşüncem şuki bu kampyansa süresiz kampanya çünkü caddy kombinin fiyatı  caddy maxi kombiyi geçmez...

Ynt: Yeni* Caddy Kampanyası
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2008, 17:16:57 »
36550 ytl bence iyi bir fiyat degil.
Bir ticari araca gore pahali...Doblo vip gibi dolu bir arac olsa anlarim ama 36500 verdikten sonra daha 2-3 bin ytl daha masraf yapmak gerekiyor...

« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2008, 17:39:53 »
ama bişe daha var doblo caddynin yerini bana göre hiç bir zaman tutamaz

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
« Yanıtla #3 : 21 Mayıs 2008, 17:14:12 »
bence caddy den çok kangoo tutuluyo piyasada

« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2008, 12:18:41 »
Ticari araclarin yeni modelleri geliyor bu sene icinde.Caddy nin kasasi 4 senedir ayni degisiklik yok ve fiyat olarakta sinifindaki araclarin en pahalisi ustelikte konfor ekipmani olarak rakipleri kadar donanim sunamiyor.Tabi guvenlik ekipmani olarak sinifinin referansi ama bir caddy kullanicisi aracini binek olarak kullanacaksa ve biraz daha gorsellestirmek istiyorsa yaklasik 2-3 bin ytl masraf yaparak diger rakipleri ile ayni donanimlara cikarabilir.(jant-tampon boyama-krom aksesuar-cam filmi-ic doseme)
Bu durumda 36 ya alinan caddy nin fiyati 38-39 bin ytl ye cikacaktir.Rakipleri arasinda 4-5 bin ytl bir fark soz konusu.Bu farki vermeye deger mi bilemem ama benim icin 4-5 bin ytl onemli oldugu icin bu farki vermezdim.Binek anlamda cok daha ucuza daha rahat ve konfora yonelik ticari araclar var.Zevk meselesidir saygi duyarim...