Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yardım ederseniz bende vw sahibi olucam...:)  (Okunma sayısı 12449 defa)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: yardım ederseniz bende vw sahibi olucam...:)
« Yanıtla #14 : 23 Nisan 2008, 15:55:56 »
2,5 city van güzeldir imkanın varsa düşünebilirsin bencede, hemde klimalı :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #15 : 24 Nisan 2008, 11:20:34 »
yorumlar için tşk.
ben arabayı buldum . 16500 minibüs vw transporter ama kararsız kaldım alsam mı diye? çünkü bu araçlar ne kadar yakar? ne masrafı olur? km kaç binde ise alıyım diye sorim dedim..? araç 9+1
değişeni yok. beyaz renkli ilk sahibinden araçta özellik olarak 2.4 tdı motor elektrikli cam hidrolik direksiyon sizce nasıl  ???

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #16 : 24 Nisan 2008, 11:29:10 »
Hayırlısı olsun.Ama ben olsam 2,5 alırdım yine söylüyorum.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #17 : 24 Nisan 2008, 11:31:38 »
2,4 tdı yok

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
« Yanıtla #18 : 24 Nisan 2008, 11:52:58 »
2.4 se turbo yoktur abicim onda bir yanlışın olmasın.

« Yanıtla #19 : 24 Nisan 2008, 16:36:23 »
GALERİ 2.4 TDI DEDİ >:( TMM BEN SORCAM GALERİCİYE  :bekleriz: ya biri bu aracın ne kadar yaktıgını sölesin....

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
« Yanıtla #20 : 24 Nisan 2008, 21:13:43 »
abi neden t4 almayı düşünüyosun t5 alsana ???

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
« Yanıtla #21 : 25 Nisan 2008, 00:32:42 »
Abicim söyledim ya.Benim aracım 2.5 ve şehiriçi 250 civarı yakıyo kilometrede.Seninki de çok farklı değildir.Ayrıca araba alış satış konusunda çok tecrübeli değilim ama bildiğim bir şey var o da galericilerin çoğuna güven olmadığı :D

« Yanıtla #22 : 25 Nisan 2008, 00:45:10 »
bende pek anlamıyorum ..tek bildiğim sürmesi  :) o yüzden yardım istedim.. 1 km de 300 ykr geçmez dimi