Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vw caddy&skoda roomstar  (Okunma sayısı 6563 defa)

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
vw caddy&skoda roomstar
« : 20 Nisan 2008, 20:43:47 »
bilmem duydunuz mu...skoda, roomstar diye bir araba çıkarrmış arabaya baktım caddy göre hantal gibi duruyo ama özelliklerine bakılırsa caddy den  daha iyi gibi gözüküyor.sizce hangisi iyi. :( :(

Ynt: vw caddy&skoda roomstar
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2008, 23:56:35 »
Caddy ile ayni sinifta olan bir arac degil.Skoda bolumunde arac hakkinda detaylar var.Test surusu yapmistim bende bir kac sey eklemistim oradan bilgi alabilirsiniz.
Cok yakinda Roomster'in ticari versiyonu da ulekmize gelecek.
Hosca kalin.

« Yanıtla #2 : 21 Nisan 2008, 21:45:03 »
Halil abi sanırım Roomster ve Caddy'nin şasisi aynı yanlışmıdır.?

« Yanıtla #3 : 21 Nisan 2008, 22:33:30 »
 Karşılaştırmak bence yanlış olacaktır . Çünkü aynı kategoride araçlar değillerdir.

« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2008, 23:48:25 »
Halil abi sanırım Roomster ve Caddy'nin şasisi aynı yanlışmıdır.?

Sevgili kardesim bunu ilk defa duyuyorum.Roomster hakkinda epey bilgi edindim ama su ana kadar boyle bir seyi duymadim.Yine de arastirayim.
Fakat bence ayni olamaz.Arac ayni platformda uretilmis olsaydi dingil mesafeleri arasinda bu kadar belirgin bir fark olmazdi.Zaten Roomster a binince kucuk bir arac oldugunu hemen fark ediyorsunuz.Yani diger ticariler gibi geni degil.Ozellikle bagaj hacmi kucuk.Arac yapilirken her skoda da oldugu gibi vw izlerini tasiyor.Roomster da cogu parca fabia ile octavia da kullanilan parcalarla ortak.Tabu kendisine has bir cizgisi var.Ne kadar radikal cizgilere sahip olsa da cogu kimse tasarim yonunden begeniyor.Fiyatlandirmasi cok yanlis olmus.Keske ticari olarak alinabilseydi.Arac binek olarak gectigi icin vergilendirme de ona gore ayarlaniyor.Arac da dogal olarak yuksek fiyattan satiliyor.Bir ticari aracla roomster i karsilastirmak yanlis olur.Cunku roomster ticari degil.Yakinda ticari versiyonuda gelecek o zaman daha detayli karsilastirilmasi yapilir.
Hosca kal.

« Yanıtla #5 : 22 Nisan 2008, 21:41:09 »
Bilgi için teşekkürler  :tamamdir