Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 174 BG. BURAYA (Bilgi paylaşımı)  (Okunma sayısı 33223 defa)

Ynt: 174 BG. BURAYA (Bilgi paylaşımı)
« Yanıtla #28 : 13 Nisan 2009, 00:21:42 »
siz ne iş yapıyosunuz abii

« Yanıtla #29 : 13 Nisan 2009, 01:28:17 »
Yildiz Silah Paz.
Dayimlarin urettigi Yildiz marka spor av tufeklerini yurt icinde pazarliyorum, av fisekleri toptanciligi yapiyorum(rc-mirage-fiocchi-imperial).Bunun yaninda Fillo Kargo Burdur Acentesiyim.Bir kac isle ugrasiyoruz  :) Spor av tufekleri ihtiyaciniz olursa haberim olsun  :)

« Yanıtla #30 : 13 Nisan 2009, 09:36:18 »
Yildiz Silah Paz.
Dayimlarin urettigi Yildiz marka spor av tufeklerini yurt icinde pazarliyorum, av fisekleri toptanciligi yapiyorum(rc-mirage-fiocchi-imperial).Bunun yaninda Fillo Kargo Burdur Acentesiyim.Bir kac isle ugrasiyoruz  :) Spor av tufekleri ihtiyaciniz olursa haberim olsun  :)

:D Benim var  Sokaktaki Kedileri Avlıycam :D
My Name is IBRAHIM UZULMEZ and I use Clear For men :D

« Yanıtla #31 : 28 Ocak 2010, 11:46:50 »
VW lerle ugrasma(-) mazallah zararlı cıkarsın...sen  starex vito viano falan avla...o caddy den seken kursun sana degmesin..ne de olsa celik govde..  ::):):)

« Yanıtla #32 : 10 Şubat 2010, 08:51:52 »
tüm arkadaşlara selamlar yenikatılıyorum ama aracımı 30.11.2007 de aldı transporter 105 beygir herşey yolundaydı ancak garanti dolana kadar sanki ayarlanmış kaputun içinde bulunan kontaga elektirik veren kablo koptu tabi buna sükür ya daha fazla arza çıksaydı.... :'(    bunun iki yıllık arabaya olması tuhafıma geldi simdi aracın klima yönlendirme manuel düymesi bozuk. şöförmahlindeki kapı acıldığında lamba felan hicbir belirti yok . arka alt ısıklar yanmıyor.  suan voswogen den öyle sogumuş durumdayımki anlatamam belki basit arzalar ama neden 2 yıllık aracta böyle basit arzaların çıkması adamı diskindiritor....... atalarımızın dediğigibi hayırlısı :-\