Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yan korumalıklar ve baş belası kriko  (Okunma sayısı 9769 defa)

yan korumalıklar ve baş belası kriko
« : 05 Haziran 2010, 14:01:04 »
transporterin yanlarına krom korummalık taktırdım şimdi lastiğim patlayıpta krikoya ihtiyaç duyunca farkettimki transporterin kriko sistemi berbat şimdi krikoyu takamıyorum mecbur hidrolik kriko almam lazım benim gibi krom korumalığı olanlara duyrulur kontrol edin şimdiden...

Ynt: yan korumalıklar ve baş belası kriko
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2010, 14:29:28 »
O orjinal krikolar başlı başınca hata zaten. Benim T4 de yan koruma yok ama olsada farketmez, krikonun ayağı kayıyor düzgün bir zeminde vurmak lazım, önde oluktan vurunca sorun yokda arkadan vuramıyorsunuz o yüzden en iyisi ve en rahatı hidrolik kriko. Arkadaşın hidrolik kriko ile o kadar rahat kaldırdık ki aracı.

« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2010, 15:29:46 »
haklısın valla hemşo ww gibi bir otomotiv devinin böyle bir kriko sistemi uygulaması şaşılacak şey valla pes doğrusu resmen rezalet...

« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2010, 15:38:23 »
cok buyuk bır ıhtımalle vwnın kendı krıkosu deyıldır o dogun herhangıb ıryerden ıthal edıp arabaya eklemıstır krom barlar ıcın konusmuyorum fakat olmayan araclardada boyle bır sıkıntı olduguna gorefabrıka osekılde bır hata yapmaz hadı turklerı dınlemeselerde kendı musterılerıne bunu anlatamazlar bence
haklısın valla hemşo ww gibi bir otomotiv devinin böyle bir kriko sistemi uygulaması şaşılacak şey valla pes doğrusu resmen rezalet...

« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2010, 20:02:51 »
wolskwagenin Almanyadan sonra 2. en büyük pazarı Türkiye ise böyle bi çifte standardın olacağını düşünmüyorum kaldıki öyle bile olsa ürünün sahibi olan almanlar ve dolasyısıyla ww bundan sorumludur  ...
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2010, 20:05:39 Gönderen: murcell »

« Yanıtla #5 : 09 Haziran 2010, 14:03:13 »
pazar oldugu kesın fakat musterı herzaman haklıdır eyer ıstemezse zorla vermeye bılırler Trde fıatın sag dıkız aynasını sokup burda kocun opsıyon lıstesıne ekledıgı brosurlerı hatırlarsınız emıynım

« Yanıtla #6 : 09 Haziran 2010, 16:31:27 »
çapraz şekilde takılan kriko mu bahsettiğiniz ? kaldırınca düzeliyor eğer o sistemse gerçekten çok dandik duruyor bir de o krikonun mekanizmasını plastik tutuyor belli seneden sonra  o plastik özelliğini kaybedip  kırılabilir Allah Korusun
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM