Gönderen Konu: [i]vw[/i] transporter sorun acill?  (Okunma sayısı 6073 defa)

Çevrimdışı berkant03

• Profili Görüntüle
[i]vw[/i] transporter sorun acill?
« : 28 Ağustos 2008, 12:16:46 »
merhabalar bende 2000 model transporter 2.5 tdi var koltuklu ama sonradan koltuklu olmuş bunun ne zaman cevrilmiş nasıl ögrenebiliriz benim asıl soruma gelince arabam kapısnı kapattıgım zaman otomatik camları kapatıyor kapıları kilitliyor gecen gün o yüzden yolda kaldım anahtar içindeydi kapıyım kapattım ve malesef kapılar kapancı camlar kapandı bu neden yapar birde motor ronlantideyken titreme yapıyor dengesiz bir çalışma oluyor bu konular hakkında bilgi sitiyorum suan afyonkarahisarda ikamet ediyorum afyonda hangi özel servisi önerirsiniz şimdiden allah razı olsun

Çevrimdışı cemline

• Profili Görüntüle
Ynt: vw transporter sorun acill?
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2008, 17:34:22 »
kapılar kapandıgı zaman camlarının kapanmasının nedenı daha oncekı sahıbı aracı servısıne goturup o ozellıklerı arabaya bılgısayar ıle mod lattırmıs olabılır onu servısde eskı halıne tekrar getırtebılırsın ...tıtreme durumunda ıse mazot fılıtlelerı tıkanmaya baslamıs olabılır yada motoru tutan (saseye baglı olan)pabuclar eskımeye baslamıs olabılır onu guzel bır motor ustasına gostersen cok daha ıyı olur burdan bır dunya daha nedenler sıralanabılır ama bırının gormesı daha saglıklı servıse gelınce ıse yan servısı yapabılıyorsa oraya gıt(arastır once guvennılebılırse sayet)degılse ole ozel servısıne gıt ama ozel servısınde bakım ucretler ve sana masraf cıkaracagı parcalar varsa pıyasaya gore cok yuksek...

Çevrimdışı jckal__

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Ağustos 2008, 09:21:53 »
volan da olabilir düzensiz çalışma.

Çevrimdışı hakan99

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Ağustos 2008, 13:10:40 »
arkadasım aracında alarm sıstemı takılı ıse cam kaldırma ve kapı kılıtleme modu vardır ozellıkle desı alarm larda o yuzden bu sorun yasayabılırsın ama o ozellık ıptal oluyo ıptal edebılırsın..motorun duzensız calışması da trıger kayısı falan degıstıyse o yuzden  olabılır cunku trıger kayısını atlak takmış olabılırler arac da zor calışır zaten..

Çevrimdışı berkant03

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Eylül 2008, 10:37:39 »
bilgileriniz için sagolunuz zaten afyonda bir tane kedni servisi var 2 tanede özel servisi var ama özel servislerden pek memnun deyilim kendi servisine gittgimde ise sadece arıza tesbiti 200 ytl bulabilecegini söylediler bu vw servisler neden bu kadar cok pahalı kapılar kapanma konusu ise alarmdan deyil alrım yok artı herzaman yapmıyor versiyon atılmışsa herzaman yapması gerek sanırım elektriksel sorunumuzda var yinede cevaplarınızı dört gözle bekliyorum afyonda veya yakın illerde özel saglam servis varsa eskişehir ısparta konya usak kutahya en olmazında ise daha saglam olacaksa ankara

Çevrimdışı chef sami

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Eylül 2008, 11:03:33 »
Berkant kardeşim, bendede Bora var, 1 kere senin yaşadığın olayı yaşadım ama cam hariç sadece kapılar kilitlendi. O da içeriden kapıların kilitli ise (yani düğmeye basıp kilitlediysen) ve durduğunda o düğmeye basıp açmadıysan sadece kendi kapını kapı kolunu 2 kere çekip açtıysan, bir müddet sonra kendini geri kitliyor. Kapıları düğmeden komple açıp denedim olmadı. ama dediğim gibi camları bilmiyorum. Kazasız belasız cezasız sürüşler iyi forumlar.