Gönderen Konu: t5 teknik donanım  (Okunma sayısı 5863 defa)

Çevrimdışı cash

• Profili Görüntüle
t5 teknik donanım
« : 13 Nisan 2009, 15:42:18 »
Arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katılan ve yenibir t5 kullanıcısıyım sizlerden yardım istedigim konu ben 2004 model 86bg transporter aldım bunun teknik donanım ve özelliklerinin oldugu kullanma kılavuzunu nasıl temin ederim şimdiden teşekkürler..

Çevrimdışı erdemözkan

• Profili Görüntüle
Ynt: t5 teknik donanım
« Yanıtla #1 : 13 Nisan 2009, 17:41:00 »
Hayırlı olsun, hoş geldiniz.vw nin resmi sitesinde vardır pdf dosyası olarak belki ama zaten o kadar da açıklayıcı bir şey yok benim arabanın torpidoda yatıyo bi kere açıp bakmadım doğrusu.Aklınıza takılan bir şey olursa sormak istediğiniz konuları burada paylaşın biz de yardım ederiz.
http://img237.imageshack.us/img237/4259/signature0p.png
♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣

Çevrimdışı bherdush

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2009, 16:54:11 »
.öncelikle hayırlı olsun diyelim.. bende 1,5 ay oldu alalı,,aynı modelden kardeşim..abs asr klima hava yastığı standart.olmayan tek şey yol bilgisayarı..kaç binde araban , kaç paraya aldın..ama koltuğunu en alçak seviyeye indir sana tavsiyem.belini ağrıtabilir..sonuç ta güzel bi seçim..ben starex alacaktım az daha...biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu ,, diyor adamlar..kazasız belasız hayırlı yolculuklar dilerim herkese.

Çevrimdışı Baki_95

• Allah Korusun
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2009, 19:14:37 »
hayırlı olsun güle eğlene eskit

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2009, 21:56:54 »
.öncelikle hayırlı olsun diyelim.. bende 1,5 ay oldu alalı,,aynı modelden kardeşim..abs asr klima hava yastığı standart.olmayan tek şey yol bilgisayarı..kaç binde araban , kaç paraya aldın..ama koltuğunu en alçak seviyeye indir sana tavsiyem.belini ağrıtabilir..sonuç ta güzel bi seçim..ben starex alacaktım az daha...biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu ,, diyor adamlar..kazasız belasız hayırlı yolculuklar dilerim herkese.
Abicim yol bilgisayarı herkese gelmiyomuş:)babam arabayı alırken ordaki görevli:" şansınız varmış yol bilgisiyarı herkese gelmiyo" demiş