Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW MULTIVAN  (Okunma sayısı 37387 defa)

VW MULTIVAN
« : 10 Şubat 2008, 00:02:48 »
Merhaba SiteYe Yeni Üye Oldum Bizimde Bir Volkswagen Multivanımız var ama Site İcerisinde Hic Multivan hakkında ne yazı nede resimLere rastlamadım Ben Bikac resim Eklemek istedim:)

Ynt: VW MULTIVAN
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2008, 00:04:36 »
Hoşgeldiniz. Allah kaza vermesin, vermesin de; bu bildiğimiz Transporter değil mi?  :)

« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2008, 00:06:46 »
Hayır..Nasıl Caravelle Var Buda Multivan Türkiyede Bi arada satısı vardı.Ama fazla Sürmedi Sanırım Yerine Carevella'lar GeLdi

« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2008, 00:15:41 »
Anladım. Allah kazadan korusun, güzel araç.
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2008, 00:23:08 Gönderen: Firestarter »

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2008, 01:29:51 »
Multivanlar gerçekten çok güzel araçlar ama Türkiye'de pek yok sanırım.En kısa zamanda sizin de arabanın fotolarını bekliyoruz..

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2008, 11:12:54 »
Mulivan Ülkemizde 2003-2005 yılları arasında satılmaktaydı,taleb ve vergileri nedeniyle satışı durdu.
Sizdeki araçtan binek vergisimi yoksa ticari araç vergisimi alınıyor?

Merhaba SiteYe Yeni Üye Oldum Bizimde Bir Volkswagen Multivanımız var ama Site İcerisinde Hic Multivan hakkında ne yazı nede resimLere rastlamadım Ben Bikac resim Eklemek istedim:)

« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2008, 14:28:41 »
wow sanırım binek öyle  biliorum :) ama vergisin'den dolayı satısı durdunu biliorum.KesKe üretime devam Etse 2.5 174ps Motor Secenegi  gercekTen süper:)

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2008, 14:37:36 »
wow sanırım binek öyle  biliorum :) ama vergisin'den dolayı satısı durdunu biliorum.KesKe üretime devam Etse 2.5 174ps Motor Secenegi  gercekTen süper:)

:tamamdir

Multivan'ın en çok off-road girisi 2.50 130 ps olanı  piyasada var.

« Yanıtla #8 : 10 Şubat 2008, 14:49:33 »
Multivan'ın Türkiyedeki Satısı Durmasa Burada Da oLur heralde 2,5 174ps Secenegi harbi canavar...İc dizayn Harika zaten
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2008, 14:54:33 Gönderen: Bernardo` »

« Yanıtla #9 : 11 Şubat 2008, 13:26:07 »
Multivan in satisi devam etmektedir arkadaslar.Almanyada halen satista sunuluyor bunun icin Almanya vw sitesini ziyaret edebilirsiniz.Ayrica vergi sisteminde de aynen Caravelle gibi minibus sinifina girmektedir.Oyle fazla bir vergisi yok aracin.
Multivan T5 araclarinin en donanimli en luks aracidir.Yumusak suspansiyonlu ve yol ozellikler Transporter ve Caravelle ye gore cok daha iyidir.Ayni sekilde fren sistemi vs...Arac genellikle vip musterilerin ihtiyaclarini karsilamak icin piyasaya sunuluyor.Arkdaki tekli koltuklar 360 derece donebiliyor.Yolcular icin cok fonksiyonelli sistemler mevcut.Portatif masa, buzdolabi, muzik sistemleri, tv gibi bir suru ozellik sozkonusu.
Turkiyede sizlerin dedigi gibi bir ara getirildi sonra durdu.Arac Turkiyede cok tutulmadi sebebi ise fiyatindan kaynaklaniyor.Su anda Multivan ulkemize gelse sanirim 75-80 bin ytl den baslar fiyatlari 100-110 a kadar cikar.Bu kadar bir meblagi minibuse vermek her babayigitin hakki degil :)
Sonuc olarak bu sinifin en iyisidir Multivan.(Mercedes Viano dan dahi daha iyi bir aractir)

« Yanıtla #10 : 20 Nisan 2008, 23:06:31 »
Multivanlar gerçekten çok güzel araçlar ama Türkiye'de pek yok sanırım.En kısa zamanda sizin de arabanın fotolarını bekliyoruz..

Uzun Zamandır Şehir Dısındaydım kardes istedin Resimleri Ekliyemedim :) Buda Bizim VW

« Yanıtla #11 : 20 Nisan 2008, 23:12:57 »
Multivan in satisi devam etmektedir arkadaslar.Almanyada halen satista sunuluyor bunun icin Almanya vw sitesini ziyaret edebilirsiniz.Ayrica vergi sisteminde de aynen Caravelle gibi minibus sinifina girmektedir.Oyle fazla bir vergisi yok aracin.
Multivan T5 araclarinin en donanimli en luks aracidir.Yumusak suspansiyonlu ve yol ozellikler Transporter ve Caravelle ye gore cok daha iyidir.Ayni sekilde fren sistemi vs...Arac genellikle vip musterilerin ihtiyaclarini karsilamak icin piyasaya sunuluyor.Arkdaki tekli koltuklar 360 derece donebiliyor.Yolcular icin cok fonksiyonelli sistemler mevcut.Portatif masa, buzdolabi, muzik sistemleri, tv gibi bir suru ozellik sozkonusu.
Turkiyede sizlerin dedigi gibi bir ara getirildi sonra durdu.Arac Turkiyede cok tutulmadi sebebi ise fiyatindan kaynaklaniyor.Su anda Multivan ulkemize gelse sanirim 75-80 bin ytl den baslar fiyatlari 100-110 a kadar cikar.Bu kadar bir meblagi minibuse vermek her babayigitin hakki degil :)
Sonuc olarak bu sinifin en iyisidir Multivan.(Mercedes Viano dan dahi daha iyi bir aractir)

Satılsa Direk Rekor Bayine Koşar Bizim Peder :) Bizim Arac 2004 5.Ay Cıkıslı Cok Temiz Satsa Bidaha bunun gibi Aracı bulamam dior Satmıor Ama Yenileri Gelse Affetmez :)

« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2008, 23:53:45 »
Masallah Allah nazardan saklasin.Cok guzel gorunuyor.Ben ozellikle kokpite bayiliyorum.Cok iyi bir dizayni var.Gerci multivan a binmek nasip olmadi ama sohretini biliyorum :)
Gule gule kullanin.

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
« Yanıtla #13 : 20 Nisan 2008, 23:57:44 »
Tesbihsiz olmaz abi 8) Maşallah çok güzel araç....