Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vw caddy yardımm!! (12.000 tl lik masraf)  (Okunma sayısı 4523 defa)

vw caddy yardımm!! (12.000 tl lik masraf)
« : 30 Nisan 2010, 19:13:35 »
arkadaşlar forumunuza yeni kayıt oldum ve çok güzel bir forum olmuş hepinizi kutlarım.  :tamamdir :tamamdir
Bende 2007 model vw caddy var ve aldığım gün aracı eve getirirken tahminen daha 100 km olmadan 85. kilometrede  :-[ bir şanzıman hatası verdi ve yolda kaldık servis geldi ve garantiden dolayı değiştirdiklerini sölediler(ne derece doğruysa :-[ ) ama arada  bir vites geçişlerinde  daha takılmalar yaşadıysamda sorun yapıp servise götürmedim ve şimdi 50.000 km de yine şanzımandan dolayı yolda kaldım ve izmir vosmer servisi bana 12.000 tl lik bir masraf çıkardı aracı aldığım 35.000 tl ye göre bu çok büyük bir mebla benim sizdem ricam bu sorunu vw nin hangi üst kuruluşlarınıa şikayet etmem gerek nereleri aramalıyım ve vosmerden alıp başka bir servistemi yaptırmalıyım izmirde nereyi önerirsiniz bu konuda görüşlerinizi belirtirseniz çok sevinirim...  :( :(
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2010, 19:16:20 Gönderen: warner »

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Ynt: vw caddy yardımm!! (12.000 tl lik masraf)
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2010, 08:06:28 »
Hoşgeldin,araç içinde geçmiş olsun.Böyle bir durumda ilk yapacağımız servisin yolunu tutmak tabi. Ama servisin tutumu hoş değişse Üst merci olan distiribitör firmayla yada müşteri ilişkileriyle görüşmek.Yada Hukuki yollara müracaat etmek..

Lütfen bu konuya göz gezdirirmisiniz.

2007 model caddy üst kapakta yakıt kaçagı

Konu sahibi arkadaş yardımcı olabilir.

Ynt: vw caddy yardımm!! (12.000 tl lik masraf)
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2010, 20:50:24 »
teşekkür ederim bu konuyu görmemiştim arkadaş yardımcı olabilir heralde  ;)